У Ковелі запрошують на марш Героїв

08 Травня 2017, 12:55
2074

Мешканців Ковеля та гостей міста запрошують вшанувати українських героїв, захисників нашої землі.

У цей день ми згадуємо про лицарів Київської Русі, козаків, Українських Січових Стрільців, вояків УНР, повстанців з ОУН-УПА та сучасних українських героїв, – йдеться в повідомленні Національного корпусу Волині.

«Наперекір сучасному культу оплакування загиблих ми згадаємо славні моменти історії, героїчні перемоги та звитяги наших воїнів. Ми з гордістю зустрінемо цей день, тому що за героями потрібно не плакати, а ПИШАТИСЯ!» – йдеться в тексті.

Дата: 21.05.2017
Час: 18:00 
Місце: збір біля пам'ятника Т.Г.Шевченка.

Коментарі
08 Травня 2017, 19:48
а що воно дає? що покраще життя пенсіонерів?
09 Травня 2017, 03:04
Загиблим героям,найперше потрібна молитва за упокій душі,і щоденна праця на користь своєї землі. Оброблені ,засіяні поля, чисте місто,самодостатні люди.Ось "напевне"справжня шана. А то за ледь не щоденними маршами,концертами,відзначеннями знаменних дат немає часу ділом а не словом вже щось корисне робити.(Це не особисто до хлопців. Молодці. Тільки з честю і без агресії робіть свою справу. Це до усіх нас. Менше святкуймо. Більше працюймо)
09 Травня 2017, 09:56
Справді, ці хлопці реально молодці. Повернушись з фронту згуртувалися та пшчали працювати на користь громади. І секцію безкоштовну відкрили і різні навчання проводять. Майбутнє одним словом)
09 Травня 2017, 11:58
По-перше, ніхто з цих недоносків на фронті, як ти висловився, не був. ніхто з них ні дня не працював, хіба контрабанду возив та в секцію пацанів затягував.<br/> А по-третє, вони підараси. День Перемоги і є день перемоги над фашизмом, тобто над їх &quot;попєрєдніками&quot;.
09 Травня 2017, 12:00
яка влада, такі й герої (ХЕРОЇ)
09 Травня 2017, 12:12
Національний корпус вже контролював вивезення відходів!!!!!!<br/>Армія вони кишенькова!!!!!!<br/>А герої досі на війні!!!!!! А не тут піаряться!!!!!
09 Травня 2017, 12:26
вони мають відкат за бурштин, їх туда вище начальство деколи кідає на розборки, а з ковельських дійсно ніхто не воював, а ще там є рецедивісти які сиділи за рекит як впринципі і в укропі жора рецидивіст керує районним укропом, люди коли ви порозумнішаєте? і думати почнете
09 Травня 2017, 22:18
Ідіть маршем і тих хто дорогу перекриває розженіть.
09 Травня 2017, 23:03
Ого скільки &quot;сєпарів&quot; в коментарях. В Ковелі виявляється їх достатньо, не кажучи вже про схід. Ще йдіть на мітинг &quot;путінспасі&quot;. Смерть ворогам! Слава Нації. Україна нація переможців! Хто належить до неї - прийде вшанувати своїх героїв! Слава Героям!
10 Травня 2017, 00:46
Сам ти сепар,худобино твердолоба. Видно, компом користуватись трохи вмієш, то знайди в вікіпедії,що значить це слово.Це про таких дебільних нациків,як ти. Якщо більшість народу в твоїх поняттях сепари,тови, кучка недоумкуватих фашиків, патріоти, чи що?
10 Травня 2017, 00:57
Нацики, ви вже всім набридли своїми криками і агітками. Ваших сьогодні в Києві і в Дніпрі пиз...ла навіть нова поліція, так що готуйтесь, скоро почнеться по всій країні. Українці ( справжні) народ добрий, терплячий, але не безмежно.
12 Травня 2017, 22:26
путінські ельфи вже й тут є. Перемога буде за нами, бо пишуть українською. Фашисти(комуністи) й нацисти будуть горіти в пеклі, а патріоти й націоналісти - світло нації і майбутнє славної України, яка пам&quot;ятає своїх синів та їхні подвиги. Хто не знає своєї історії той худоба, куди поженуть туди і йде.