Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Засідання
Засідання

З третьої спроби депутати проголосували за проєкт, який допоможе реконструювати приймальне відділення лікарні

18:01 24.09.2020
1107

Депутати внесли до переліку об’єктів інвестування приймальне відділення лікарні.

24 вересня на сімдесят другій сесії міської ради депутати з третьої спроби таки підтримали проєкт рішення про об’єднання у переліку інвестування двох об’єктів – незавершеного будівництвом восьмиповерхового багатоквартирного житлового будинку з поліклінікою і торговельно-офісними приміщеннями та приймального відділення. Про це інформують у Ковельській міській раді.

Нагадаємо, раніше Район.Ковель інформував, що Ковель має знайти понад 10 мільйонів гривень, аби розпочати ремонт приймального відділення Ковельського МТМО.

На серпневому та позачерговому засіданні воно не набрало необхідної кількості голосів і реконструкція приймального відділення Ковельського МТМО опинилась під загрозою.

«У зв’язку з цим на цю сесію знову було винесено проєкт рішення про об’єднання у переліку інвестування двох об’єктів – незавершеного будівництвом восьмиповерхового багатоквартирного житлового будинку з поліклінікою і торговельно-офісними приміщеннями та приймального відділення. Питання викликало надзвичайно бурхливу та емоційну дискусію. Та все ж рельтат голосування був позитивним. Наступний крок — пошук інвестора», – зазначають у міськраді.

Підписуйтеся на сторінку Район.Ковель у Facebook та слідкуйте за Instagram «rayon.kovel», де оперативно оновлюється інформація.

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
29 жовтня
Вчора
27.10.2020
26.10.2020
25.10.2020