Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Транскордонний центр діалогу культур імені Гетьманів Ружинських
Транскордонний центр діалогу культур імені Гетьманів Ружинських

У Ковелі створять об’єднання «Транскордонний центр діалогу культур імені Гетьманів Ружинських»

13:55 25.09.2020
956

У Ковелі створять структуру, яка буде опікуватись Центром діалогу культур, що звели на базі колишнього стадіону «Локомотив».

Це – Комунальне некомерційне господарське об’єднання «Транскордонний центр діалогу культур імені Гетьманів Ружинських» виконавчого комітету Ковельської міської ради Волинської області. Про це інформують у Ковельській міській раді.

24 вересня на це дали добро депутати міської ради і разом з тим на сесії було затвердили і Статут об’єднання.

До нього увійдуть заклади позашкільної освіти станція юних туристів та Палац учнівської молоді, МЦ «Спорт для всіх», КЗ «КДЮСШ імені Євгена Кондратовича», історичний музей, громадські організації «Футбольний центр Ковель-Волинь», Волинський обласний центр національно-патріотичного виховання «Волинська Січ».

Об’єднання матиме статус юридичної особи. Воно координуватиме діяльність усіх структур, які будуть у його складі, і забезпечуватиме належне утримання території та споруд і подальшу розбудову об’єкта.

Керуватиме структурою Генеральний директор, який і має визначитись з необхідним штатом працівників та опікуватиметься розвитком Центру. Про свою роботу він звітуватиме Ковельській міській раді.

У Центр діалогу культур має переїхати станція юних туристів. Частину приміщення для своїх потреб використовуватимуть танцювальні колективи «Ерідан» та «Беллатрікс». Там прописку отримає Волинський обласний центр національно-патріотичного виховання «Волинська Січ».

Загалом це буде багатофункціональний комплекс, який займатиметься різноманітною діяльністю. Зокрема, організацією та проведенням змагань, показових виступів, фестивалів, спортивних та мистецьких свят, міжнародних зустрічей, розвитком туризму у місті.

Нагадаємо, що майже один мільйон євро місто отримало на будівництво першої черги центру, яке уже майже готове до здачі в експлуатацію, у рамках програми транскордонного співробітництва ЄС «Польща-Білорусь-Україна 2014-2020». Значну частину коштів виділили і з міського бюджету.

Аби Транскордонний центр діалогу культур міг повноцінно функціонувати, на сесії затвердили міську програму його утримання та розвитку на 2020-2026 роки.

Розбудова центру здійснюватиметься поетапно. Крім того, що побудували підтрибунні приміщення, за кошти міського бюджету завершується другий етап — благоустрій території та приєднання об’єкта до інженерних мереж.

Третім етапом стане будівництво спортивного ядра — футбольного поля з системами автоматичного поливу та дренажу, біговими доріжками, легкоатлетичними секторами, освітленням та іншими елементами.

У рамках перспективного четвертого етапу заплановано освоєння вільних приоб’єктних площ поряд з Турією з метою влаштування скаутського містечка «Козацька січ», пірса та елінгів для розвитку водного туризму.

Підписуйтеся на сторінку Район.Ковель у Facebook та слідкуйте за Instagram «rayon.kovel», де оперативно оновлюється інформація.

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі

Прохожий

15:54 25.09.2020

То вони планують будувати його до 2026 року? А я вже на весну кроссовки купив бігати там ранком. Все як зі сценою!!

Ух ты

17:22 25.09.2020

Ото наш ковельський москвич шпарить! Два роки Петро Об'єдков діставав всіх, щоб в Ковелі звучали гетьмани Ружинські, нарешті дістав! Ото людинська, справжній полковник, незабаром з нас зробить патріотів і за гречку не продамо майбутнє своїх дітей. Давно я його в Ковелі не бачив, мабуть, керує он-лайн. Ця назва мені подобається, але в групах він оголосив ще зробити барельєф ковалю та Сангушку які з нашого любого Ковеля зробили місто. В цьому щось є дуже гарне, варто до Петра прислухатися! А за Гетьманів Ружинських ковельчанам прийдеться скинутись Петрові на могорич, міська рада навіть і не подякує людині яка не забула рідне місто!
Знаю, що на цьому ресурсі мій пост не надрукують тут сепаратистів поважають.

29 жовтня
Вчора
27.10.2020
26.10.2020
25.10.2020