Блокування доріг схоже на диверсію, – Кошарук

09 Травня 2017, 15:06
3876

Про блокування доріг у Ковельському районі, вирішення проблеми з ветсанзаводом написав заступник голови Волинської ОДА Сергій Кошарук.

У його дописі у Фейсбуці, зокрема, ідеться:

«Я чудово розумію людей, які протестують – вони бояться!

Ковельчани, поворчани, турійчани та усі інші, зрозумійте, ніхто незацікавлений «вбивати» вас чи знищувати екологічну безпеку регіону. Ми усі тут живемо! Я та інші чиновники, яких ви палко звинувачуєте, маємо сім’ї. Ми усі живемо поруч з Вами.

Моя дружина відмовилася від мегаполісу, аби жити в краєвидній та чистій Волині. Тут, як і у Вас, ростуть діти, живе родина. То ж в першу чергу хотів допомогти вирішити цю давню проблему - загрозливе сусідство ковельчан зі застарілим і захаращеним виробництвом на ветсанзаводі! То ж, «не ховаючи голову у пісок», активно долучився до розв’язання цього складного питання.

Блокування доріг – це не зовсім гуманний засіб протесту. Адже постраждали в даному випадку передусім звичайні люди, а не ті, від кого залежать питання вивезення відходів з ветсанзаводу.

Дієвим було блокування завезення нових партій відходів на територію ветсанзаводу. А блокування важливих трас – більше схоже на таку собі диверсію, що є дуже не доречним у час, коли йде війна на Сході України, коли народ прагне заробити гроші, аби прогодувати сім’ю і поспішає на роботу. Подібні акції спричиняють незручності і мають нульову ефективність, адже проблема не вирішується, а, навпаки, затягується в часі.

На мою думку, протестні акції можуть мати зміст тоді коли вкрай потрібно привернути увагу до проблеми. А вирішуються проблеми не на дорозі під час блокування, а за робочим столом під час дискусії з фахівцями для пошуку найефективнішого варіанту розв’язку.

Відомо, що найефективніше вирішувати проблему на тому рівні, де вона виникла. Отож, розраховую, що 10 травня на урядовій нараді в Києві, почуємо дієвий план організації ефективної роботи ДП «Укрветсанзавод», його модернізації, і остаточне рішення про ліквідацію наслідків надзвичайної ситуації та повне припинення роботи Ковельської філії.

Участь у заході візьме голова облдержадміністрації Володимир Гунчик, також планують долучитися громадські активісти та представники місцевої влади з Ковеля».

Коментарі
09 Травня 2017, 18:42
Для чого Ковелю громадська рада? На чолі з неосвідченим контрабандистом?
09 Травня 2017, 19:04
Потрібно було думати раніші перед тим як завозили незаконно відходи, а то ви зараз згадали за війну на сході, про людей які заробляють щоб прокормити сім'ю .Людям вже набридла ваша брехня досить, люди стоятимуть до останього.
09 Травня 2017, 19:14
Диверсія це теперешня влада
09 Травня 2017, 19:17
Ви простим людям проїхати не даєте.
09 Травня 2017, 19:18
Ось ви пишете: "Потрібно було думати раніші перед тим як завозили незаконно відходи". А хіба Кошарук, Кіндер чи Гунчик завозили ці відходи? Цим заводом керують у Києві, державне підприємство "Укрветсанзавод", яке в свою чергу підпорядковується Міністерству АПК. Скільки вже про це говорили! Контролюють екологічну ситуацію екологи. З них чого не хочете спитати? Колишня санепідемстанція теж причетна до контролю. Про неї теж забули! Люди взялися заламувати руки тим чиновникам, які справді хочуть вирішити проблему, вирішити без піару і крику. А крикуни-популісти типу Гузя, Верчука та інших просто не дають цього зробити та баламутять народ. Чого? Бо про них виборці забули, а тут вони "на виду". Можна попіаритися перед можливими виборами. Тільки чи варто за таких демагогів-руйнівників країни віддавати на виборах свої голоси?
09 Травня 2017, 19:36
Вирішуйте за столом , а не за селом. Навіть на майдані з толпою ніхто нічого не рішав . Вибирайте представників від громади і за столом з чиновниками вирішуйте на рівні області!!!!!!!!!!!! Вами керують дебіли і популісти!
09 Травня 2017, 19:40
А чому нарада в Києві аж після півторамісячної блокади та різного роду диверсій під назвою вивезем дєрьмо в десять місць???А тому що заблокували дороги і тому що громадськість і депутати з Ковеля вирішили їхати блокувати Адміністрацію президента в Київ,от і вирішили НАРЕШТІ провести нараду.І ще для умніків спеціально:Для рівня держави(яка і створила цей хаос)це питання тижня,максимум двох,а для Ковельчан це не підйомне питання
09 Травня 2017, 19:48
Неосвічений пишеться без букви "Д".
09 Травня 2017, 19:52
Писання заяви на звільнення схоже на цирк...
09 Травня 2017, 19:56
Розвезення залишків тварин по всьому районові схоже на диверсію... До речі на реальну диверсію так як ніхто не дасть сто відсоткової гарантії что там немає якоїсь сибірки чи ще чогось....
09 Травня 2017, 20:04
Правильно потрібно писати "по району ", а не "по всьому районові".
09 Травня 2017, 20:14
Кошик, ти написав заяву на звільнення? написав. Йди й гуляй. будь мужиком а не лайном, дотримайся свого слова.
09 Травня 2017, 21:07
Я проживаю в Ковелі і блокаду не підтримую. Створіть ініціативну групу і знайдіть разом з областю місце для захоронення. А то хто керує тими алкашами незрозуміло і вимоги теж.<br/>Та вас за те, що заручниками ситуації зробили водіїв в тюрми треба!
09 Травня 2017, 21:29
Водії, якщо на місці є поліція пишіть заяву про притягнення до адмін. Відповідальності. за ст. 185-1 КУпАП «Порушення порядку організації і проведення зборів, мітингів, вуличних походів і демонстрацій» <br/>Про акцію мали повідомити виконавчий комітет за 10 днів! Цього не було!<br/>От коли кожному штраф влуплять то розійдуться!!!!!!!!
09 Травня 2017, 21:41
Дякую, за пораду. Підтримую, що у цих заторах страждають безневинні... блокуйте міськвиконком краще
09 Травня 2017, 21:54
Як красиво говорить вже забув про свою заяву почав згадувати про вийну про збитки аж плакати хочеться він пережевае за таможню а за людей до яких мухи та комари понесуть заразу в гомподарства йому насрати вже забули ратнивський район яких збиткив завдано людям про це мовчить чи в когось викликає довіру ті висновки що озвучила наша ветеренарна служба що сказали те і написали щоб уникнути ще бильшого невдоволення населення . кошарук мужик сказав мужик зробив
09 Травня 2017, 22:26
та те блокування то лажа ! то укроп до влади рветься. в луцьку до сих пір мера померлим не визнали ! скотодоктор пініс, та стюардеса стасюк на всіх наплювали.
09 Травня 2017, 23:06
Хочуть створити Землю Обітовану на Волині
09 Травня 2017, 23:43
і хочеться людям дурницею заніматись у кожного в селі є трактор погрузили тушки і в ночі завезли під забор депутатам а не цирк роблять для всіх депутати бистро сморід приберуть
09 Травня 2017, 23:46
якщо під час перекриття проїзної частини використовувати які-небудь перешкоди (транспортні засоби, шлагбауми, троси, завали та інші об’єкти), то за дані дії передбачена кримінальна відповідальність за ч. 1 ст. 279 КК України «Блокування транспортних комунікацій шляхом влаштування перешкод, відключення енергопостачання чи іншим способом, яке порушило нормальну роботу транспорту або створювало небезпеку для життя людей, або настання інших тяжких наслідків.
10 Травня 2017, 00:23
ви стали схожі на танцюристів, яким щось заважає. Робіть добре свою роботу - і люди вам подякують. Не можете - йдіть до церкви і моліться Богу, щоб він захистив Ковель від біди, бо якщо біда, не дай, Боже, настане, можуть знайтися такі добрі люди, що повідривають вам те, що заважає.
10 Травня 2017, 00:28
А ШО МЫ С ЭТОГО БУДЕМ ИМЕТЬ
10 Травня 2017, 00:34
А ЧОГО ДОНЕЦЬКІ ЦИГАРКИ МАЮТЬ ЇХАТИ НА закордон.Мабуть то бізнес.То закрийте суки писки.
10 Травня 2017, 00:46
Хоч раз би присадили беззаконня по блокуванню доріг, іншим не повадно було б. Дорога для всіх! Тим більше, що правові підстави є.
10 Травня 2017, 00:56
Сепер з Донецька був директором ветсанзаводу .ЦИГАРКА НА ФУРАХ ПРУТЬ З ДОНЕЦЬКА.
10 Травня 2017, 00:59
Перекриєте Ковель-Ягодин, Луцьк- Ковель не актуально!
10 Травня 2017, 02:48
Бидло ви є бидло ,крадете у ближнього в європу сигарети завозите сєпарські нелегально, взятки даєте кіндеру та митникам ,бурштинт копаєте знищуючи природу, ліс крадете, то нюхайте і їжте ту падоль санзаводу, ваші діти і онуки згадають вас незлим тихим словом.Патріотів не чіпайте, сволота продажна.
10 Травня 2017, 03:09
невже розуму нема віякоїж то старорті вмирають свині
10 Травня 2017, 10:13
Люди встануть але зрозумійте !!! Не на дорогу!!!!!!! <br/>Ви людям проїхати не даєте!!!!!!! А владі на це начхати!!!!!!!!
10 Травня 2017, 10:16
Перекриття доріг - дурість!!!!! <br/>Патріоти, яким болить, всі під облраду, водії в заторі вам не поможуть!
10 Травня 2017, 10:59
Дорога не місце, щоб увагу привернути? А ЯК тоді привернути увагу? Може парад з портретами влаштувати, по місту з сумними піснями походити, а ковельчани з вікон витрішки ловитимуть? Ні чорта! Якщо влада усіх рівнів не реагує, голови і дупи ховаючи, то потрібно створювати незручності! Бо це ДРІБНІ незручності у порівнянні з тим, що Ковель чекає! І для тих, хто гаманцем думає і про &quot;державні&quot; інтереси &quot;дбає&quot; , в тому числі!
10 Травня 2017, 11:26
Критикуєте владу, яку самі обрали. І знову піддаєтися впливу політиків. Заставте депутатів роботою займатись, а не по переходах ходити!
10 Травня 2017, 11:38
Яка чудова можливість Мавпі підкласти свиню-чекай скотино продажна
10 Травня 2017, 11:41
Кошарук, а хто ті диверсії започаткував?! Хто, як злодій, серед ночі розтягував те лайно по лісах?! Чи не ви, часом, чи не вас бачили люди?! Якщо не змогли утилізувати - треба було чесно сказати про це людям, а не сунути його серед ночі під Поворськ, як шакали. Ви цим в душу людям плюнули. Водіїв шкода, звичайно, але ж ви, чиновники, ніколи людей не чули і чути не хочете. Краще б вас. Кошарука в тому лайні втопили, &quot;захисник&quot; ви наш недороблений.
10 Травня 2017, 12:17
Молодці люди .Тримайтесь . НАРОД який не поважає себе називається бидлом .Боріться і поборите .
10 Травня 2017, 13:01
Дотисніть ту Мавпу
10 Травня 2017, 13:09
А де Сепер-директор подільник Кіндера-дали втекти
10 Травня 2017, 15:12
сколько платят, может нахрена работать . Кто то пиариться, а быдло и дибилы мозгами не думают, ТОТ КТО платит он потом вернет с процентами.
10 Травня 2017, 15:52
відповідь 321 у вас людська совість є,чи ви думаєте що всі продаються за гроші,чи судите по собі,та ще є БОГ! бійтеся хоч його.А ви люди вставайте,приходьте до нас ,не правда,ми не стоїмо за гроші ми хочемо щоб наші діти дихали чистим повітрям.ВСТАВАЙТЕ ДОТИСНЕМО ТУ ГИДОТУ ЩО СИДИТЬ НА НЕЗАЛЕЖНОТІ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
10 Травня 2017, 16:25
Міністр Кубів і Івахів прибули до Луцька.
10 Травня 2017, 17:50
Так щотам почали прибирать здохи???
10 Травня 2017, 18:43
15,15 около белого дома на стуле одна женщина. Где патриоты???? пиар кончился или платить не хотят!!!!!<br/>Шуму наделали, а как решить проблему, за какие средства все молчат.......
11 Травня 2017, 02:42
Кошарук від того смороду ніколи не відмиється. Тушок йому не забудуть.
11 Травня 2017, 10:46
Так ніхто нічого не збирається робити