Перший віце-прем'єр назвав відповідальних за проблеми ветсанзаводу в Ковелі

10 Травня 2017, 10:04
2667

На переконання першого віце-прем'єра міністра Степана Кубіва, відповідальність за ситуацію, яка склалася у Ковелі на філії державного підприємства «Укрветсанзавод», мають понести особи, які дозволяли ввезти відходи на територію підприємства, а також профільне міністерство.

Про це йшлося під час наради стосовно Ковельського ветсанзаводу у Волинській облдержадміністрації 10 травня, – повідомляє ВолиньPost.

Кубів зауважив, що нарада зібрана, аби прийняти конкретні рішення та виконувати їх. Він подякував народному депутату Степану Івахіву, з яким декілька тижнів працював стосовно проблеми. За словами першого віце-прем'єра, проблема стосується не лише області, а й України загалом.

«Укрветсанзавод» має 18 філій у 15 областях та наразі працює лише 9.

«Ця проблема є не сьогоднішнього дня», – акцентував увагу Кубів. Йдеться й про частину відходів, які лежать там понад 30 років.

Зауважив, що влада має чути кожного голову громади, адже всі борються за добре екологічне середовище. Мовляв, завод – індикатор проблематики в Україні.

За словами Кубіва, має нести відповідальність міністерство, якому підпорядковується саме ветанзавод – Мінагрополітики. Адже Міністр ще 2 місяці тому мав приймати рішення.

Окремо йдеться й про дії керівництва зводу, на який «вночі приймали відходи».

«Кримінальні справи мають бути доведені до кінця», – додав Кубів. Такі дії він вважає злочинними, адже можливо навіть хтось одержував за це незаконну винагороду.

Коментарі
10 Травня 2017, 13:21
"подякував народному депутату Степану Івахіву, з яким декілька тижнів працював стосовно проблеми" А як же нардеп Гузь, який із своїми "підгузниками" перекривав автотраси і кричав у мегафон? Невже все марно?! Такий піар і коту під хвіст!
10 Травня 2017, 13:24
гузаяка -це самозванець, який тільки й вміє що мітингувати. А шще на ньому висить прокляття за доведення людини до смерті. Клімчук його добре бачить зверху.
10 Травня 2017, 13:45
А ДЕ І ЩО ВИ ЧУЛИ ПРО ДІЇ ІВАХІВА СТОСОВНО ВЕТСАНЗАВОДУ?
10 Травня 2017, 13:54
Кубів знає що говорить. Чи перший віце-прем'єр міністр мав би з вами погодити?
10 Травня 2017, 14:05
Як би це було вигідно Івахову то ми б про цей завод забулися давно. З його імям, статками, звязками цей завод є проблемою лише декількох телефонних дзвінків чи зустрічей.
10 Травня 2017, 14:21
Івахів мовчки своє діло робить, а не бігає, як гузаяка і не кудахтає на всю Україну. Гавкотнею багато не зробиш. Нехай Гузь шурує в Нововолинськ, звідки обирався і вирішує проюблеми шахтарів.
10 Травня 2017, 14:54
Але якби не Гузь ,то Івахів нічого і не робив би.
10 Травня 2017, 15:15
ооо... продажні виборці повилазили. за стьопині вікна в під'їздах і розвалені дитячі майданчики треба відпрацьовувати...
10 Травня 2017, 15:29
Правильно, Івахів мовчки своє діло робить - гроші заробляє. Що потім перед виборам всіх купити - вікна всталяти, зупинки робити.
10 Травня 2017, 15:37
А ви думаєте ті хто перекрив дороги щось зробив? Молодець Івахів! А укропи тільки незручності створили своїми діями, мав на увазі дороги.
10 Травня 2017, 15:52
а гузаяка тобі багато зробиив?
10 Травня 2017, 16:18
Міністр в Луцьку !
10 Травня 2017, 16:18
За Два Місяця блокування Ветсанзаводу, результату робити по ліквідації наслідків діяльності заводу з боку Івахова не видно. Як Івахів каже що він там докогось звертався, говорив, цікаво де?-: вбиральні чи в столовій Верховної Ради чи ще в якомусь другому місці.
10 Травня 2017, 16:19
Степан Кубів
10 Травня 2017, 16:20
З Іваховом приїхали .
10 Травня 2017, 16:22
А він на відео мав зняти і вам показати?
10 Травня 2017, 16:42
Два Місяця віз Івахів Міністра у Луцьк! Чим цікаво вони добирались.Чому тоді Івахів не привіз Міністра Екології та Природних ресурсів чи Міністра Охорони Здоровя а привіз Міністра Економічного розвитку та Торгівлі?
10 Травня 2017, 17:06
А всі розумні, нічого розумнішого не придумали, як траси перекрити!
10 Травня 2017, 17:29
А всі дурні кажуть "Моя хата скраю...".
10 Травня 2017, 20:02
Міністра Економічного розвитку та Торгівлі привезено, щоб інвестувати у завод кошти, наприклад по виробництву біогумусу чи газу з тих відходів, які там накопичено. БІЗНЕС.<br/>А протестувальники свою справу зробили, молодці. <br/>Зробили красиву &quot;подачу цієї теми&quot; - біда, лихо, державне підприємство треба закрити, а ще краще віддати в добрі руки.
10 Травня 2017, 21:04
ТУТ влада не спроможна ідентифікувати та захоронити останки людей як належить, а ви її примушуєте захоронити останки тварин.
11 Травня 2017, 10:41
То хто викупить ветсанзавод.Мабуть Івахів.Буде випускати з залишків своє хімічне молоко,сир, сметану.Буде ще одна філія Ковельмолоко та Галличина.Бо по складу його продукція нічим не відрізняється від гівна на костомельному.Та і сам він не кращий...
11 Травня 2017, 10:44
На коника любителя Дня Побэды
11 Травня 2017, 12:37
Я знаю, хто одержав за цей бардак &quot;одержував за це незаконну винагороду&quot; - Кіндер і Сєпар!
11 Травня 2017, 15:25
ГАНЬБА -народному депутату Степану Івахіву, з яким декілька тижнів працював стосовно проблеми Брехуни і нелюди , що довели людей до відчаю . Як ще пояснити неділю цілодобових пішохідних протестів в дощ і палаюче сонце . Брехуни і небожники ,бо забули про людей на ЮР&quot;Є та 9 травня , <br/>Дкувати потрібно рядовому чиновнику КМ , що в неділю за чотири години прилетів з Києва ,опитав людей і був подивований масштабом протесту і настроями забутих виборців .(за його словами в Києв надійшла інформація , що ситуація під контролем і траса розблокована ) ??? <br/>Слава жителям Поворської ОТГ і витриманим учасникам дорожнього руху .
12 Травня 2017, 00:21
Погоду по ветсанзаводу робить І. Палиця - лисий підлабузник хоче все в області взяти під себе, тому й робить усе щоб спаплюжити Гунчика!