Через активістів села відмовляються приймати відходи з Ковеля

10 Травня 2017, 14:49
3056

На Волині кілька сільських рад знайшли ділянки, де можна захоронити відходи з ветсанзаводу в Ковелі. Проте щодо однієї ділянки, де селяни дали згоду на використання ділянки та навіть є рішення сільради, мешканці передумали через візити активістів.

Про це стало відомо 10 травня під час наради в ОДА щодо ситуації на Ковельській філії ДП «Укветсанзавод», - повідомляє ВолиньPost.

Під час наради йшлося, що наразі тривають переговори із низкою громад та рад щодо можливості утилізації відходів на їхній території. Голова Турійської райдержадміністрації Орест Василишин повідомив, що їм дійсно пропонували шукати ділянки. Сільради знайшли 2 ділянки. Проте після перевірки комісією виявилося, що придатною для захоронення є лише 1 ділянка.

За словами Василишина, мешканці дали згоду на захоронення безпечних відходів, а сільрада під час сесії підтримала таке рішення. Проте приїжджали активісти, які «лякали людей сибіркою і африканською чумою». Тому наразі громада передумала, а мешканці сіл збирають підписи проти виділення ділянки. Орієнтуючись на думку громади, виникли сумніви й у депутатів.

Голова Радошинської сільради Ковельського району Дмитро Ковган повідомив, що на території громади також знайшли ділянку, яка знаходиться на віддалі 1,1 кілометра від найближчих будинків. Проте ще не було сесії та обговорення у громаді, а розпоряджатися ділянкою Ковган самостійно не може.

Голова Клюської сільради Турійського району Ростислав Калінчак також проінформував, що підходяща ділянка є. Однак більшість людей також проти виділення ділянки.

Зрештою, припустили, що причина – у поганій проінформованості населення та відсутності конструктивного діалогу із владою.

Коментарі
10 Травня 2017, 18:26
Активістам вигідно, щоб сталося лихо, тоді вони до влади прийдуть. <br/>А люди вірять!!!!! Не вірте баламутникам?<br/>Стоїте на переходах за гроші щей не соромитесь про це говорити!!!!
10 Травня 2017, 18:32
Утилізація на ділянці.!!! Так гучно сказано.а може скинуте на кучі просто неба??? Лежить край сіл смердить .уже в турійську на смітнику пару машин ..от вам і утилізація за великі грошики!!!
10 Травня 2017, 18:37
То хай активісти проконтролюють , супроводять , а то співають і танцюють на переході!
10 Травня 2017, 18:40
В Ковелі його ніде захоронити. <br/>Звичайно сморід, якщо не закопане. <br/>А закопати не дають активісти, хай лежить, ждем чуму. Буде в Ковелі буде в Турійську і в Повурську.
10 Травня 2017, 18:43
Так зголосись закопань у себе на городі?? І проблема вирішена. Нехай везуть на аналогічний завод но працюючий.гроші за то були взяті.!!!
10 Травня 2017, 18:51
Львівське сміття у Чорнобиль везуть.!!! А здорових свинок які померли від старості хочуть у соловичах на озерах похоронить...
10 Травня 2017, 19:09
Везти на інші такі заводи? Ви серйозно?<br/>Там такі активісти як ви тут, заблокують дороги і не пустять!
10 Травня 2017, 19:11
А від чого здохли дво метрові кабани? Напевно від старості.
10 Травня 2017, 19:32
Якщо завод працюе ніхто блокевать не буде! Переробить заробить до бюджету гривака і всі довольні. У Ковелі зогляділись коли завод два роки стояв .приймали бабли брали .до поки здохи не почали чегез край випадають і по селах розбігатись.
10 Травня 2017, 19:33
Від чуми звичайно. В них же не може інших проблем зі здоров'ям.
10 Травня 2017, 19:36
Стійте, що день то 300 гривень. Чи не так? <br/>Ваші наймити вже все розбовкали! В такому випадку вам ні один варіант не підійде. <br/>Кормлять, поять, щей платять!
10 Травня 2017, 19:37
Завтра в поліцію звернусь, хай до відповідальності вас притягнуть.
10 Травня 2017, 19:59
ніхто нікому не платить, и чумі там нема
10 Травня 2017, 19:59
Хлопці тримайтесь додавлюйте тих паразитів...а звертаки хай ділі лижуть дупи .може зі дохляків і вниз щось капало.!!!
10 Травня 2017, 22:28
Якщо ви все робите за гроші то не думайте що всі люди такі.Поворські люди будуть стояти до останнього поки не вивезуть незаконне завезення тої смердючої гнилі.Нехай би думали раніше за ті рештки тому що воно навезлося на завод не за один день , а тепер нехай Кіндери Кошаруки Івахів Гунчик і т.д. беруть по машині відходів і везуть собі на дачі під будинки і нюхають воно- ж не шкідливе.
11 Травня 2017, 00:48
Що ви мелите ніхто там за гроші не стоїть,а стоять люди які хочуть нормально жити а не задихатися в тому смердотті.Якщо не знаєте то не пишіть дурного,а ні то ідіть ви походіть цілий день чи заплатить вам хто
11 Травня 2017, 02:08
Хто платить скажить я хожу вже тиждень и грошей небачів
11 Травня 2017, 02:33
Не один тут писав, що п'яні на дорогах ходите. Всі брешуть по вашому? Шило як у мішку не ховаєш воно всеодно вилізе.
11 Травня 2017, 09:33
Можє хлопці і випили яких пару грам, але це не означає що вони ходять перекидаються.Побудьте ніч я побачу чи ви не вип'єте.
11 Травня 2017, 10:29
Думаю на вихідні приєднатися до протестувальників
11 Травня 2017, 18:52
Рома-космос з Дубовоі вже знайшов ділянку під Городищем. Туда мертвятину везтимуть. Маленький Шрек- Безека з Кочегаром ходять по Гредьках і Городищу та вмовляють-обманюють-купують людей, щоб ті бідні селяни погодились, адже мільйони для Шрека, Космоса і Кочегара не пахнуть, а на людей і іх здорлвя Клсмонавтам на*рати. Люди не мовчіть, буде пізно.
12 Травня 2017, 00:50
а ти безплатно де стоїш чи ходиш???? на волі нам по 300 за добу платили, а селюкам по сто за те що вдень ходили, ну і кормили звісно
12 Травня 2017, 03:47
Якщо ці рештки тварин без чуми,то чого їх не завозили в зоопарки відразу ще свіжими???
12 Травня 2017, 05:14
Нагло брешете, і не соромитесь. З другого Ковеля, де 16000 населення, приходить кілька десятків ЛЮДЕЙ, кому не байдужа доля дітей, а інші, в тому числі через таких брехунів, готові померти літом від смороду, ніж пальцем об палець вдарити. В кого ще мізки не відібрало, мали б зрозуміти, що за 300 грн в день зібралось би кілька тисяч, а не кілька десятків! Але коли нема ні грама совісті - можна ляпати що попало.
12 Травня 2017, 05:21
не знаю, але думаю що мало хто захоче, щоб в його село везли сотні тонн гидоти, ні за які гроші чи дороги, навіть якщо людина збирається виїжджати з села.