Біля вокзалу в Ковелі – гора сміття

10 Травня 2017, 18:05
4044

Голова Громадської ради при Ковельській міській раді Микола Печенюк зафіксував купу сміття неподалік від залізничного вокзалу в Ковелі.

Зняте ним відео опублікували у групі Ковель Life у Фейсбуці.

 

Коментарі
10 Травня 2017, 22:05
Подякуйте Товстизі, що по блату поставив памідориху начальником ЖЕКа2. А їй пофіг вказівки начальства. Творить що хоче. Хоче возить сміття.хоче ні. Подівіться як захаращена територія яка закріплена за ЖЕК2. це жах. Чого там її тримають.
10 Травня 2017, 22:52
не переживайте, шановні ковельчани, стану мером- багато хто сяде з теперішньої влади.
10 Травня 2017, 23:17
Колись були хороші начальники ЖЕКів...Ці ще тільки вчаться... Як і мери та інші,,, немає резерву кадрів! Але ...все буде добре!
11 Травня 2017, 00:12
Чисто не там де прибирають, а там -де не смітять.Напевно це друзі Печенюка, базарники, накидали сміття, в ньому сидять,їдять, пють і торгують одночасно.Соромно на це дивитись, гидко купувати.Шкода тих людей, які , дійсно продають свою продукцію, а не перекупщики, "деруть у три дорога", "свинячать" і хочуть щоб після них все хтось прибрав.
11 Травня 2017, 00:46
ОлЄжа наш мєр
11 Травня 2017, 01:00
ЗАКОН ЛЬОТЧИКІВ: кому заважає - той прибирає!
11 Травня 2017, 01:52
То все приїзжі цигани з Чернівців
11 Травня 2017, 03:06
А може китайцї?
11 Травня 2017, 10:17
гнати ту памідориху разом з товстигою поки геть місто не засрали
11 Травня 2017, 11:03
Потрібно відкрити полюваання на теренах міста-мусора мають свою частку
11 Травня 2017, 12:28
То може ті цигани що збувають крадене золото і привітно махають ручкою мусорам
11 Травня 2017, 12:54
Візьму на поруки циган
11 Травня 2017, 16:16
якщо товстига покерує ще з місяць комунальною службою, будемо мати другий ветсанзавод. Потім будете бігати ахати - охати. Олег Олексійович, вас давно просять - виженіть того пройдоху якщо не хочете позбавитись посади мера. Невжеж ви не бачите що вам підкладають свиню кожен день. Чому ви не слухаєте ковельчан. Ми ж вас обирали щоб був порядок у місті а не свинюшник. Ганьба!!!
11 Травня 2017, 19:45
Постав злодія Савоніка,адже він привик керувати мертвими душами.
11 Травня 2017, 21:02
Савонік за свою діяльність був знятий з посади. Зараз мова йде про ПРО-ТЕ-ЖУ Товстиги, яка завалилиа всю службу. Ви відкрийте очі, проїдьтесь по дворах вул. Володимирській, на Машзаводі, проїдьте самими вулицями міста, які прибирає "халявна начальниця" ЖЕКу2. та це ж завали кругом, засміченість. А що робиться з вивозом сміття сміттєвозами? Не можу зрозуміти, чому вона ще не звільнена. Ось вам наглядний приклад корупційних дій.
11 Травня 2017, 21:18
Корупція це теж бізнес
12 Травня 2017, 11:35
Сама бачила як циганюра що торгує циганським золотом викидав пакети із сміттям на ту купу
12 Травня 2017, 11:40
вивозкою сміття з привокзальної площі займається жек2. але памідориха не виконує свої зобовязання перед клієнтами. там повна анархія. от що значить бути у товстиги під захистом. все її по барабану. отака у нас бидляча влада
12 Травня 2017, 12:15
Є графік вивозу сміття, а базарники, бидло, кладуть коли хочуть! Біля будинків подивіться зо робиться!!!!!!<br/>Бидло вийде кине і не хрюкне!
12 Травня 2017, 14:27
поки не було памідорихи, ЖЕК2 вивозив сміття в 5 годлин ранку. То ж на початку дня все було чисто. Ось вам і весь розпорядок. Якби екологи подали на неї в суд, та підприємці, з якими укладено договори на вивезення, та влупили б з 10 000 штрафу, то може трохи б та шарлатанка взялася б за роботу.