У Ковелі на виконкомі порівняли ветсанзавод з тим, як розбирали залізничну колію

11 Травня 2017, 17:00
3947

Член виконавчого комітету Ковельської міської ради, президент ТОВ ВО «Ковельсільмаш» Микола Заікін (на знімку) навів «простий елементарний приклад», згадавши голову правління ПрАТ «Ковельські ковбаси» Володимира Головатого та начальника місцевого відділу поліції полковника Івана Туся.

«Два роки тому, коли Головатий розбирав залізницю і їздив до мене на «Ковельсільмаш» зважуватися, дві чи три машини пройшло і мені передзвонив Тусь, передзвонили із Служби безпеки: «Що за двіжєніє? Що ти із заводу вивозиш?» І це при тому всьому, що завод – це приватна власність. А це [ветсанзавод, – ред.] повністю сто процентів державна власність і є органи, які повинні над цим хоч чуть-чуть щось контролювати, і воно зараз до того дійшло, що ми шукаємо в міністерстві «кінці». Треба раніше тут розібратися, чим вони взагалі всі займаються», – обурювався Микола Заікін сьогодні на засіданні виконавчого комітету.

«Підтримую вас. От бачите до чого вже ота демократія привела. Органам, за які ви ведете мову, добре, що їх ніхто не зачіпає», – зауважив перший заступник міського голови Михайло Гетьман, який головував на виконкомі.

Коментарі
11 Травня 2017, 21:02
Це бандіт кіндерів
11 Травня 2017, 21:15
Рома-космос (троцюк) і Маленький Шрек (Безека) хочуть вести в Городище мертвятину, пообіцявши людям асвальт. Люди це буде дорога на Цвинтар. Не мовчіть! Ви не раби!
11 Травня 2017, 21:42
Буде дорога буде розвиток села!
11 Травня 2017, 22:17
Люди відразу висловлюйте недовіру Роману.
11 Травня 2017, 22:35
Ну до чого котиться!! В турійському р-н блок пости,непускають,то вирішили до Вижви блище рвонути!! Аби напхати в пику тому тою падаллю хто всім цим заправляє!!!
11 Травня 2017, 23:30
Хлопці досить! Ідіть у відставку. Заберіть собі те лайно на подвіря. Будете з нього палички роюити. Вистачить вам, Гунчику з Кошикам і всім вашим сімям до кінця життя. І не треюа буде людські гроші дерибанити а згодо і в тюрмі сидіти.
12 Травня 2017, 00:45
Заберіть те падло від нас (Космоса і Шрека).
12 Травня 2017, 00:58
І.П.Палиця є забезпечений чоловік,йому ваш завод ні до чого.А щодо Гунчика,то я думаю,що люди висновки зроблять і про Кошарука, і про Кіндера,і про всю продажну братію.
12 Травня 2017, 01:38
Коля ти краще розкажи як розвалив Сільмаш?<br/>Скотиняка!Горіти тобі в пеклі!Щоб ти всрався і не було чим сраку підтерти
12 Травня 2017, 03:17
КОЛЯ НЕ РОЗВАЛИВ А ВКРАВ У НАРОДА ЗАВОД З СВОЇМИ ПОДДЄЛЬНІКАМИ ,КОЛЯ ПОВЕРНЕШ СУКА ЗАВОД І МАЗОМ ПІДЕШ .
12 Травня 2017, 03:51
почесний машиностроїтєль буде порівнювати х..рін з пальцем.Коли почали різати Сільмаш на метал, то з заводу вивалювало по дві машини з прицепами в неділю(плюс-мінус)) Це якби люди не бачили, то може б і пройшло про залізницю, але ж там є навіть фотки, що було, а що залишилось. ГСКТБ повісилось, так і Сільмаш на черзі. З кузні вже виперли десятки ковальських пресів за символічну ціну( бо це розрахунок з державою) за х... зна що. прокуратура там постійно гульбанила, як у найнятому пансіонаті. То міді пропаде тонна одним куском - люди в кишені винесли, то 60 тон металу, та ж сама х..ня)) СБУ шукає, аж дим іде, всі замки позрізали на тумбочках, шукали ту тонну сховану)) понад заводом все розпродано і навіть приватизовано,, тепер і в місті можна покерувати-член таки! З 2013 року завод визнано банкрутом, але двіж іде, значить усе було спижжено до того)) Тому і будуються різні об&quot;єкти понад стінами колишнього гіганта машинобудування. Місце, де пропонували створити багато нових робочих місць злили харківським ділкам наші нувориші.
12 Травня 2017, 10:27
Мочкануть падлу
12 Травня 2017, 11:06
, Винна не демократія а такі виродки ненажерливі як заїкін,кіндер, гетьман,швондєри гунчики всьо мало .
12 Травня 2017, 11:33
То ця нагла морда всю жизнь здає металобрухт
12 Травня 2017, 13:09
а вас що жаба давить що не при владі
12 Травня 2017, 13:10
заікін наш хороший керівник як не як а велика частина мешканців мікрорайону мають роботу. А хто сьогодні не бере. по тих мірках як беруть депутати то бути на такій посаді і не взяти ну просто смішно.
12 Травня 2017, 13:15
От як почнуть притягувати до відповідальності всіх і за все, тільки тоді запанує справедливість. Але ми настільки звикли давати а вони брати, що деколи ті що при владі могли б зробити за так, але ж ми даємо.Не даваймо і буде чого брати. Може наші третє покоління наше буде дивитись на світ по іншому, може зміняться цінності.
12 Травня 2017, 13:17
марусю тобі тре мозги перекрутити, то може щось і зміниться
12 Травня 2017, 13:33
Ні, от якраз в Марусі з мізгами все в нормі, але треба реально дивитись на сьогодення. Що вибрали те і маємо. Народ має ту владу на яку заслуговує, а якщо не згідні, то чому не ставите питання про перевибори і не треба буде терпіти приниження. Не є тим ким мав би бути, переобрали. Другий такий самий знову переобрали.
12 Травня 2017, 13:40
Завод розікрав не Заікін а стадо яке продало акції за безцін харківським і вінницьким
12 Травня 2017, 13:45
Вже скільки сказано про те що при владі не мають бути бізнесмени.... Казали-балакали, сіли й заплакали. Які б не були кіндери-козаки, але вони підприємці і у всьому вбачають, значить і мають зиск. Можуть добре керувати, бути нормальними при спілкуванні але якусь частину наших грошей таки прикарманять... Тому при владі всіх рівнів мають бути політики на чолі, а зами спеціалістами в відповідних галузях і вибрані на конкурсних засадах. КРАПКА!
12 Травня 2017, 14:04
І не стадо. Склались так обставини, що власники акцій були на роздоріжжі. Законодавча база була відсутня і навіть &quot;думаючі голови&quot; не знали як поступити. Одні продали і що з тих коштів - нічого, другі не продали і що з тих акцій- нічого. Держава не захистила. Якби на букву закону ставилось питання захисту власників акцій і була вимога платити девіденди як державі так і акціонерам, відповідно акцій ніхто не продавав би. Але хто на ті часи був у ВР - такі які сьогодні у нашій міській.
12 Травня 2017, 20:07
Маруся, Ви, часом не &quot;мама Йося&quot;?
12 Травня 2017, 20:12
Таке враження,що Заікін і Гетьман скоро будуть роздавати вказівки силовикам.
14 Травня 2017, 01:48
Так в того Заікіна всі діти при посаді на заводі а прості роботи не мають а ті в мільйонах купаються маєтки строять
15 Травня 2017, 12:02
Мама Йося в траурі Тато завів молоду пасію. Тепер нажив швагра повише.