Ковель: радянська гармата змінила свій зовнішній вигляд

16 Травня 2017, 08:00
5400

Ковельські комунальники примудрилися перефарбувати пам'ятку, яка височіє при виїзді з Ковеля.

Відтепер, радянська гармата не зелена, якою усі звикли її бачити, а синього кольору.

Пояснюють, що це зробили до Дня святкування 72-річниці Великої Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Інформує «про Ковель».

За свідченнями істориків, пам'ятка могла брати участь в боях за визволення Ковеля і встановлена на честь військової доблесті воїнам-артилеристам Саме вони визволяли місто від німецьких загарбників.

На думку головного комунальника Ковеля Андрія Стернічука, тепер пам’ятник гарматі  більше схожий на іграшкову військову машинку. У цьому він звинувачує працівників комунального підприємства «Верес». 

Наче б то вони в такий спосіб вирішили продемонструвати свої недолугі художні навики.

«Олександр Сергійович ( Олександр Балак, заступник директора КП «Верес», екс-начальник відділу комунального господарства міськвиконкому, - ред.) тут попрацював набагато більше, ніж я, але пофарбувати пушку в синій колір…  До слідуючої наради вона має бути пофарбована в зелений колір. Тільки не в світло-зелений і не в салатовий», -  наказав виправити помилку начальник міського управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства Андрій Стернічук. 

Представник Крмунального підприємства «Верес», який був присутній на комунальній нараді, пообіцяв встановити історичну справедливість, тобто надати гарматі періоду Другої світової війни звичного зеленого кольору. 

Нагадаємо, що незвичайний пам’ятник подіям Другої світової війни, був відкритий у 1975 році до 30 річниці Великої Перемоги. 






 

Коментарі
16 Травня 2017, 11:11
А ЩО ВІД КОЛЬОРУ ЩОСЬ ЗМІНИТЬСЯ
16 Травня 2017, 11:35
Пушка аватара))))
16 Травня 2017, 12:01
а що з кольором не так? і взагалі хто від кого визволяв? цирк.
16 Травня 2017, 14:01
Негативні характеристики <br/>Синій колір - втрата реальності, марення, фанатизм. <br/>Це - концентричний колір, він присвячує все тільки собі.<br/>У цього кольору &quot;немає дна&quot;, він ніколи не закінчується, він затягує в себе, п’янить. При цьому сила кольору недооцінюється. Він створює передумову для глибокого роздуму над життям; кличе до знаходження сенсу, істини. Але! - не дає відповіді в розумінні сенсу життя;<br/>Вибирають синій колір ті, хто втомився від напруги, хто хоче гармонії з оточуючими, зі своєю нервовою системою.
16 Травня 2017, 14:55
Слабо змінила зовнішній вигляд гармата....невже на українські букви коштів забракло?
16 Травня 2017, 17:02
текст там нормальний це краще за сьогоднішню моду на слова - хаштеги, гаджети, і насилля англомовних сленгів.
16 Травня 2017, 17:58
Правильно, давайте, як це модно, будемо воювати з памятниками і написами на них. Памятники ж мовчать. А від людей і по писку заробити можна. &quot;Правильні&quot; познаходилися...
16 Травня 2017, 18:04
а я наприклад був би за те що хай краще напишуть на українській мові ніж перефарбовувати . . . все таки ми українці ...... ми нація яка має своботу, віросповідання, мову, державні символи
16 Травня 2017, 23:13
а давайте голосування влаштуємо..... я пропоную рожевий !
17 Травня 2017, 01:36
Повна безграмотність в цих питаннях !!! Якщо хотіли українську символіку , то треба переполовинити стрічку двома кольорами . Так як на державному ордені . А гармату , навіть школяр розмалював би краще .
17 Травня 2017, 02:18
І щоб снаряд долетів до Кремля
17 Травня 2017, 07:12
Чим би дитя не бавилось - як би не плакало.
17 Травня 2017, 17:02
Стань раком, згіми штани, як сидюк, візьмись руками за поребрик. І заплач. Хтось може пошкодує і вставить...