У ковельській мерії на довкілля «списали» майже півмільйона гривень

16 Травня 2017, 19:53
1843

Як свідчать фінансові документи, кошти «проходили» через управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства виконкому Ковельської міської ради протягом трьох днів – 24, 26, 27 квітня.

На підготовку та проведення Дня довкілля, згідно двох актів виконаних робіт, комунальне підприємство «Добробут» загалом отримало понад 85 тисяч гривень.

Підготовка та проведення силами двох РЖКП місячника благоустрою, в рамках якого у Ковелі пройшов День довкілля, обійшлися міському бюджету в 140 тисяч гривень.

Ще майже 200 тисяч гривень було перераховано для РЖКП № 1 на прибирання та підмітання вулиць.

Під час загальноміської толоки, яка відбулася на початку квітня, на визначених об’єктах працювали працівники та службовці установ, організацій, учні, викладачі навчальних закладів Ковеля.

Коментарі
16 Травня 2017, 23:47
ну і що тут паганого, що виділені гроші на наведення порядку в місті? Не хочете виділяти гроші на прибирання - вчіть своїх ублюдків не смітити і самі не смітіть
17 Травня 2017, 00:13
*пагане* не те , що виділил гроші - погано , що за добрі грощі мізерний ефект для громади міста, Для окремих діячів від влади , пане Кіндер, відмивання грошей, з твоєю участю. І всім це відомо.
17 Травня 2017, 01:04
Як ця БЮТівська Мавпа набридла
17 Травня 2017, 02:25
ну і нічого нормального, ПАДЛЮКИ, дайте малозахищеним верстам населення, скільки можете наповнювати свої ЖЕРЛА?????Яке наведення порядку???? ДЕ ВОНО???? Як вам не соромно, і дійсно, підтримую дописувача про Бютівську мавпу - це зрозуміло про бабу верку федосюк, лізе в дупу без мила..вже вона так всім набридла...коли б небула кіндеровською "прислугою" то б і немала ніякого "статусу" а так хоть люди поговорять. От дурнуватат БАБА
17 Травня 2017, 02:28
Так в міській раді серуть як можуть, СРАМ, стоїть кожен другий із держслужбовців і смалить папіроси на ганку, то де ж та культура??? І ще й гроші виділяють на їх свинство, в цій ДЕБІЛЬНІЙ країні і у місті немає чому дивуватись
17 Травня 2017, 09:14
особливо Товстигина ПРО-ТЕ-ЖЕ Памідориха прибирає закріплену за ЖЕК2 територію так, що на машзаводі і Володимирській скоро буде ветсанзавод 2. Та й ТОвстигин Верес теж не відстає. Засрались по самі вуха.
17 Травня 2017, 15:57
ну що ви до теїт Памідорихи причепились? Ну прийшла по блату покерувати ЖЕКом, заробити грошенят на халяву. Ну нема в людини освіти, ну тяжко після памідорного прилавку керувати підприємством. Тому й дії у неї як у базарної баби. Хоче піднімає тарифи ( як ціни на памфдори на базарі) хоче знижує. Тому й має криміналь ну справу. Шконка її вже чекає. Так що через пів - року прийде новий шеф в ЖЕК.
17 Травня 2017, 16:14
Про який благоустрій? Рибачок з благословіння Кіндермана проклав за кошти міста каналізацію, поряд з існуючою сільмаша, порозривали дорогу зробили- горбик ямка, так і залишили. А це результат безгосподарності.
17 Травня 2017, 16:16
я не хочу поганити вашу людську гідність, але якщо розрили, то не спіть ночами поки не зробите хоча б так як було. Бідні жінки, Ви ж хочете бачити їх красивими та ідуть вони і клянуть владу за такі дороги, тільки в постолях можна пройти а не в туфлях жінкам.
17 Травня 2017, 17:11
тут пишуть про начальницю жек2 Один раз я мав нещастя прийти до неї на прийом. Склалось враження, що вона стоїть на обліку у психіатра. Хамить, на людей кидається. І взагалі, коли беруть людину на таку посаду, вона медкомісію проходить? В адекватності поведінки тієї начальниці є сумніви. Хто її ставив на посаду? Я вимушений був подати скаргу на гарячу лінію.
18 Травня 2017, 01:02
і кози зіли деревця по вул Грушевського Сдіть ще