Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Ковельських рестораторів закликали дотримуватися протиепідемічних заходів
Ковельських рестораторів закликали дотримуватися протиепідемічних заходів

Ковельських рестораторів закликали дотримуватися протиепідемічних заходів

15:00 14.10.2020
994

Перший заступник міського голови Михайло Гетьман провів нараду з ковельськими керівниками та підприємцями ресторанного бізнесу.

Про це інформують на сайті Ковельської міської ради.

Михайло Гетьман наголосив, що у Ковелі й надалі погіршується ситуація зі станом захворюваності на COVID -19. В останні дні збільшилась кількість тих, у кого виявили недугу. Місто опинилось у «помаранчевій» зоні.

Це передбачає посилення протиепідемічних заходів і в закладах ресторанного господарства. Він акцентував, що необхідно неухильно дотримуватись Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при роботі закладів громадського харчування у зв’язку з поширенням короно вірусної хвороби (COVID-19) Міністерства охорони здоров’я від 09.05.2020 р. №18.

У повідомленні міськради додають, що учасники зустрічі з розумінням віднеслись до зазначеного, адже в подальшому в якій зоні опиниться місто великою мірою залежить від усіх мешканців.

Підписуйтеся на сторінку Район.Ковель у Facebook та слідкуйте за Instagram «rayon.kovel», де оперативно оновлюється інформація.

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі

Виборець

17:20 14.10.2020

Не ми опинились, а нас, смирних овець, опинив на "зоні" шмигаль авакович степанов. Відразу ж після рішення Конституційного суду про незаконність "карантинних" обмежень підзаконними актами, а не законами, цей "триголовий" заістерив і моментально стало кількість захворювань на "випадок" (назву "хвороби" ніяк не вигадають) катастрофічно "зростати"...

29 жовтня
Вчора
27.10.2020
26.10.2020
25.10.2020