У Ковелі директор «Добробуту» «вмазався» в електроопору і втік з місця ДТП

19 Травня 2017, 18:00
5755

З протоколу про адміністративне правопорушення вбачається, що директор ковельського комунального підприємства «Добробут» Ігор Михалевич о 3 годині 20 хвилин на вулиці Незалежності у Ковелі не вибрав безпечної швидкості руху, не впорався з керуванням автомобіля та вчинив аварію - скоїв наїзд на електроопору.

Внаслідок ДТП, яка трапилась ще у квітні, автомобіль отримав механічні пошкодження із матеріальними збитками. При цьому винуватець нічної аварії залишив транспортний засіб та покинув місце події.

Ковельський міськрайонний суд визнав винним Ігоря Михалевича, оштрафував його на двадцять неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 340 гривень, та стягнув з нього на користь держави 320 гривень судового збору.

Коментарі
19 Травня 2017, 22:18
О це так штрафонули... Не підйомні гроші на сьогодні....
19 Травня 2017, 22:37
Порядні люди в таку пору відпочивають... Може цей добродій хотів Випробувати опору на міцність...Будьмо обєктивні!
19 Травня 2017, 22:39
по перше Ігор взагалі не вживає спиртного. По друге всі уже давно знають чия це робота і хто по міській раді ходив з розбитою головою. Скажете, що Андрій на граблі наступив?
19 Травня 2017, 23:19
На якому автомобілі директор КП "Добробут" в 3 години 20 хвилин не зміг впоратись і вдарився в електроопору ?
19 Травня 2017, 23:41
Михалевич прийшов в суд, визнав свою провину. Які питання ще можуть бути?
20 Травня 2017, 00:27
Але в статті журналісти не писали, що Ігор Михалевич вживав спиртне! Для чого брехати?!
20 Травня 2017, 00:50
У всьому винна недобра горілка
20 Травня 2017, 09:15
а я не на журналістську статтю давав відповідь, а одному з дописувачів з Вольєра для мавпів
20 Травня 2017, 10:13
Перед тим як сісти за кермо з ким закладував
20 Травня 2017, 10:28
Якесь прізвище у нього того до Кіндера схоже
20 Травня 2017, 15:00
Схоже на Кіндера може бути ШВОНДЄР.......
20 Травня 2017, 22:04
Зніміть цю статтю з сайту і не ганьбіть себе. був би той журналюга чесним - написав би, хто дійсно завалив машину міської ради. Весь Ковель знає, один журналюга не в темі. ганьба. ось вам і чесні новини.
21 Травня 2017, 09:59
щоб ти вср.....вся і не було води підмитись. Дебіл