Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Андрій Броїло
Андрій Броїло

Люби українське, поважай українське, захищай українське, бо це є твоє, – Андрій Броїло

17:00 21.10.2020
1046

Ковельщина завжди славилася видатними та цікавими людьми. Однією із таких постатей є голова Ковельської районної ради Андрій Броїло.

Після закінчення восьмирічки Андрій Петрович став студентом Горохівського радгосп-технікуму, а опісля – Національного аграрного університету в місті Київ за спеціальністю вчений-агроном. Робочий шлях розпочав у рідному селі із бригадира рільничої бригади. Згодом – агронома по захисту рослин, після того головним агронома.

Після Помаранчевої революції, гарно себе проявив на посаді головного спеціаліста відділу рослинництва управління сільського господарства Ковельської райдержадміністрації.

Згодом Андрія Броїла обрали на посаду Доротищенського сільського голови п’ятого скликання, де вже з першого року роботи на посаді, він зрозумів, що необхідно здобувати нові знання. Це стало поштовхом розпочати навчання у Національній академії Державного управління при Президентові України у Львові. З 2010 року – депутат Ковельської районної ради.

Працював радником голови районної ради, а згодом керуючим справами районної ради шостого скликання.

На сьогодні обіймає посаду голови Ковельської районної ради. Життєве кредо: «Люби українське, поважай українське, захищай українське, бо то є твоє».

Підписуйтеся на сторінку Район.Ковель у Facebook та слідкуйте за Instagram «rayon.kovel», де оперативно оновлюється інформація.

Загрузка...
Коментарі
Загрузка...
27 листопада
Сьогодні
Вчора
25.11.2020
24.11.2020
23.11.2020