Ковельська райрада відмовилася матеріально допомогти сім’ї загиблого учасника АТО

20 Травня 2017, 11:38
4053

Виділити кошти з районного бюджету рідним полеглого в АТО військовослужбовця просили депутати з фракції ВО «Батьківщина» Анатолій Корнійчук та Володимир Андросюк.

«16 березня цього року при виконанні службових обов’язків в зоні АТО загинув військовослужбовець, житель села Поворськ Яворський Микола Васильович. Пройшло два місяці і дружина загиблого з двома малолітніми дітьми залишилась наодинці зі своїми проблемами. На сьогоднішній день сім’я не отримала жодної матеріальної допомоги від держави», – йдеться у депутатському запиті.

На допомогу родині загиблого депутати пропонували виділити із районного бюджету додатково 34 тисячі гривень (по одній тисячі на депутата ради), при цьому дану суму зняти із фінансування встановлення огорожі школи в селі Рокитниця та заміни віконних блоків школи села Білашів.

Як стверджують ініціативні депутати, перед сесією районної ради нібито надійшла чітка вказівка голови Ковельської райдержадміністрації Віктора Козака не голосувати за даний запит. І ніхто вже не здивувався, коли на сесійному засіданні обранці громади «провалили» виділення коштів на допомогу сім’ї загиблого учасника АТО.



Коментарі
20 Травня 2017, 19:33
То допомогу виділили Козаку
20 Травня 2017, 21:20
Козак дай гроші із свого карману,прояви патріотизм.
20 Травня 2017, 22:00
пригадується стаття в газеті за радянських часів - "Я вас в Афганистан не посылал". Тоді теж бездушний чинуша відмовив інваліду афганської війни в допомозі. Тих, хто відмовив в допомозі негай
20 Травня 2017, 22:01
негайно направити у військкомат і на передову. Нехай сволоцюги йдуть виконувати свій почесний обов"язок по захисту падли.
20 Травня 2017, 23:13
Корнійчук- може вхатить піаритись? . Огорожі в школі та віконні блоки теж треба. На прислугу яка в тебе в дома працює ти маєш. Дай зі свого кармана- КІНЬ ти Трояновський.
21 Травня 2017, 00:21
Про того КОНЯ ТРОЯНІВСЬКОГО ніхто доброго слова не скаже. Настоящий КІНЬ. Крім дурної мови,більш нічого невміє. Письменник ХЕРУВ
21 Травня 2017, 00:40
А чого повну нараду Корнійчук і Андросюк не розповіли як насправді і хто вже виділив гроші сім'ї загиблому і яку суму!!! чому не розповіли??? Піарщики на передову двох !!!
21 Травня 2017, 00:42
Пан Корнійчук чому на розказав скільки депутати під час сесії виділили із свого депутатського фонду????
21 Травня 2017, 01:16
Не трогайте Корнійчука- він книжку пише, а Андросюк його редактор. Два сапога - пара. Одне - дурніша іншого. Як біля Гулівки блокували дорогу- то один получив по писку, а другий втік.
21 Травня 2017, 01:27
Причому тут Корнійчук чи хтось другий. Мова йде про сім'ю загиблого односельчанина Миколи Яворського. Про вдову і сиріт. А ви пишете невідомо що.
21 Травня 2017, 02:02
Ще може ти свічку тримаєш? В себе прибери.
21 Травня 2017, 02:12
Коли проводилась часткова мобілізація, ці лжепатріоти та " борці за щастя народу" ховались по норах від виконання конституційного обов'язку, а тепер "щиро дякують"сім'ї загиблого Героя. Нічого все ще попереду!!!
21 Травня 2017, 02:30
Цілком вірно. Корнійчука в таких піарщиків як він в ШТРАФ БАТ. Хоть там буде з них польза
21 Травня 2017, 02:46
То оприлюдніть список хто з депутатів райради і скільки виділив коштів. Чи боязко?
21 Травня 2017, 02:53
Той що втік то комуняка з косою. Скільки ще будуть вірити їх брехні стилько і буде внас не все гаразд. Цікаво чи комуніст дав допомогу чи тільки піаритись вміє?
21 Травня 2017, 03:34
На похоронах Козак виступав то ні прізвища, ні по батькові правильно не сказав, за чотири дні не вивчив...А наш голова взагалі і слова не вимовив...Загиблий був Людиною з великої букви...Герой...Залишилась сім,я без хазяїна, кормильця,а нашій владі байдуже. ГАНЬБА!!!
21 Травня 2017, 11:07
Тож ви самі собі голову вибирати,чого зараз скиглите.А громада помогла сім'ї?,за що ваші депутати голосують? З Корнійчука толку як з козла молока,робіть щось самі.
21 Травня 2017, 11:14
Нема слів, тепер видно за кого треба голосувати на слідуючий раз , це я ьак зрозумів поуказці голосування , а по совісті ? Бог розсудить!
21 Травня 2017, 11:19
Відповідальність або скиглення за сьогоднішній стан справ в Поворські зокрема і Ковельському районі загалом несуть "Солідарність" Порошенка .Купили за Івахівські гроші владу - воза , та пнетися як лебідь рак і щука .
21 Травня 2017, 12:36
Все виділили ми були на сесії
21 Травня 2017, 12:52
! -ТАК ВИДІЛИЛИ :<br/>НА ТРАНСФОРМАТОР 250 000<br/>НА ОГОРОЖУ 30 000<br/>НА ВІКНА і т д.
21 Травня 2017, 13:01
З 34 депутаті назбирали аж 16 000.<br/>В тому числі Броїло і Корнійчук - по дві тисячі .
21 Травня 2017, 13:10
А на попередній сесії райдержадміністрації СТО ШІСТДЕСЯТ тисяч управлінню соцзахистуСТО ПЯТДЕСЯТтисяч управлінню фінансів ТРИДЦЯТЬ ПЯТЬтисяч грн і це ВСЕ для придбання канцтоварів заправки катриджів обслуговування оргтехніки придбання компютерів оплата послуг звязку ремонт кабінетів
21 Травня 2017, 13:21
Вибачте забув МАЙЖЕ ДВІСТІ тис грн пішло з районного бюджету на ремонт конюшні\гаража\ За рік потраченоСТО ШІСТДЕСЯТтис отриманих від здачі в оренду комунального майна
21 Травня 2017, 18:12
Оті , що гавкають - то є бидло заздрісне , а ви , хлопці , правильно кіпіш підняли.. Ті 200 гривень івахівські вже пропили , зараз в них похмелюга - то хай вкусять себе за сраку.
21 Травня 2017, 18:56
А те що підготували документи сім'ї загиблого на допогу 1200000 то ні чого !!!! І повурськ виділив кошти в п'ятницю !!!! Зробили з мухи слона !!! Два п@дар@са !!!
21 Травня 2017, 19:34
ВИДІЛИЛИ АЖ пять тисяч і то після кіпішу А як жити сімї з двома дітками на зарплату медсестри ВИбидло пробували
21 Травня 2017, 22:35
Ті що пишуть замітки на тих двох,то спрвжні п....си,які працюють на теперішню владу іКозака! Бо якби не було б цих двох то влада би дурилаби народ якби хотіла і ніхто би і правди незнав, а то люди хоч знають ситуацію що робиться в районі і як той злодюжка -залізничник і його шавки керують районом!<br/>о б
21 Травня 2017, 22:41
що првда то правда. Тож &quot; Ідея&quot; гроші повинна заробляти бо ж випити не буде защо!
21 Травня 2017, 23:23
Гляньте на список хто не голосував або відсутній.Партія БПП або Аграрна начолі з найбільшим аграрієм району Мигулією. Ото відправити їх всіх в АТО ! Тоді може поспівчувають матерям і жінкам хлопців, які воюють на сході у нікому не потрібній для нас війні! Війні ,яку зробила влада для своїх інтересів.Ато сидять жирують і дурять народ , що ніби захищають їх інтереси і гавкають як пси . якщо їм хтось правду скаже. Скоро оголосять відстрілку на таких псів. бо розвелося їх забагато , МИвсіх не прокормимо!
21 Травня 2017, 23:24
А що Козак випиває?
21 Травня 2017, 23:26
Ще й як! дозволяє собі навіть в робочий час.
21 Травня 2017, 23:38
Ти заїзд в Поворськ, чи скажуть тобі що добре про одного з них. Нічого наділі вони не роблять, тільки одна дурна мова. Тай взагалі тупий він як валянок
22 Травня 2017, 00:03
Той, що пише під 111 це Корнійчук або Андросюк. Так гарно себе захищають. Два дибіла ето- СИЛА.
22 Травня 2017, 00:07
А про тебе що кажуть? Скільки людей , стільки й думок.
22 Травня 2017, 00:11
Мабуть такі як свобода і батьківщина,то і досі той дохляк лежав би території поворської громади.
22 Травня 2017, 00:12
Мабуть такі як свобода і батьківщина,то і досі той дохляк лежав би території поворської громади.
22 Травня 2017, 00:16
Хватить тут єрунду плести і вихваляти одне одного,жінці загиблого від цього легше не стане.А питання надання допомоги дійсно важливе.а що зробиш що в нас така влада. яка чхала на всіх. крім СЕБЕ!!!
22 Травня 2017, 00:17
Хватить тут єрунду плести і вихваляти одне одного,жінці загиблого від цього легше не стане.А питання надання допомоги дійсно важливе.а що зробиш що в нас така влада. яка чхала на всіх. крім СЕБЕ!!!
22 Травня 2017, 02:53
Толя усе добре, бидло яке пише про тебе ніц не варте, ти робиш вірно народ з тобою.
22 Травня 2017, 03:16
Поворськ виділить гроші. То точно. Звідки? Тих грошей що виділили місцеві депутати не хватить навіть шоб голові до таньки позалицятися
22 Травня 2017, 10:06
Він же Голова, Танька його повинна так приймати-без грошей.
22 Травня 2017, 10:36
Броїло ти знаєш яке погоняло вКОЗАКА \КИДАЛО\ так що пока не пізно відділися від нього і займайся питаннями району а не збагачуваннямКОЗАКА бо він тебе кине як не одного вже кинув і нікому ти не потрібен вже будеш
22 Травня 2017, 13:44
Шкода що публікація , яка мала на меті привернути увагу до пріорітетів в нашому житті , виявила стільки особистої неприязні та бруду ... <br/>Про Героя читати тут http://kowel.rayon.in.ua/news/25720-vichna-pamiat-na-kovelshchini-hovaiut-zagiblogo-biitsia.<br/>P.S. Вчора , з вдовою Любовю Іванівною , погоджено що в перших числах червня поїдемо на Луганщину .
23 Травня 2017, 03:29
Ковельчани не розуміють схем відмиву державних грошей. Гроші в РДА, їх затверджує Бруйло, на тендері перемогу отримує Титомир. І відбвся розпил: Козак-Бруїло-Тітомір і якесь будівництво. На вашу думку скільки грошей піде на будівництво? Задача для 3класу!
23 Травня 2017, 20:03
Семенюк взагалі говорити не вміє , для нього добрий день сказати - це вища математика.
25 Травня 2017, 16:44
Корнійчук харе піаритись. Покажи не словом а ділом. А то тільки знаєш як книжки писати (тещиними мозгами) або кляузи на весь район!!!!!
28 Травня 2017, 21:59
В обласній раді Козак з Корнійчуком однодумці. Проект Корнійчука прийняли одноголосно. А в районі &quot;дручок&quot; мішає.