У Ковелі судили громадянина Російської Федерації

20 Травня 2017, 12:48
2961

Уродженець Республіки Комі Російської Федерації, росіянин Вадим Катков, який раніше уже притягався до кримінальної відповідальності, обвинувачувався Ковельською місцевою прокуратурою в умисному нанесенні тілесних ушкоджень.

Згідно з обвинувальним актом, під час словесного конфлікту, який виник вдень біля одного з будинків міста залізничників, росіянин умисно наніс удар ногою по обличчю чоловіка.

В ході досудового розслідування між потерпілим та обвинуваченим було укладено угоду про примирення, за змістом якої останній серед іншого відшкодував матеріальні та моральні збитки за заподіяно шкоду здоров’ю потерпілого.

Ковельський міськрайонний суд затвердив угоду та призначив покарання громадянину Російської Федерації у виді громадських робіт на строк 150 годин.

Коментарі
21 Травня 2017, 03:41
Де проходить москаль реабілітацію?
22 Травня 2017, 04:34
ае правий т ти дуй лижи дупу путіну москалику бо згинеш в волинських болотах чи лісах тиба який борзий треба вже за вас тут потрохи москалики братися...
22 Травня 2017, 04:39
напишіть про сєпара я йому в рило за земляка хочу врізати апперкот!!!
22 Травня 2017, 04:47
...трохи жостковато пишете але по темі ,за наших друзіватовців треба всяке бидло не жаліти а вчити...так тримати!...
22 Травня 2017, 04:48
то давайте почнем з цього я?
22 Травня 2017, 04:50
я напишу де він проходитиме гр роботи там і зловимо сєпара та навчимо поважати ковельчан та Україну!
22 Травня 2017, 11:42
"МОТОГIВСЬКЕ ГIМНО" , это ты точно подметил, вам от мотыги оторваться, нужно еще много времени, мне прикольно с вами отсталыми общаться, для меня главное, что не все в родном городе такие убогие и безграмотные как вы....модер конечно удалит.....но вдруг
22 Травня 2017, 14:15
то чому ти кацап сюда нос суєш і руки простягаєш до людей дивись бо замість раши на тобі заробимо чмошне ти гімно і відправим до хеямото...
22 Травня 2017, 14:17
що ти там джявкаєш сучко та вам до нас сєпаркам навіть коли ми з мотиками як до сша раком путінський ти валянку
22 Травня 2017, 14:19
ми тебе вже шукаємо катков ватничок...
22 Травня 2017, 14:21
нормальні українці в рашу не їдуть це ж Ковель чудо ти путінське краще утікай
22 Травня 2017, 14:28
...ты уже видимо дописался и допрыгался,спросить с тебя пора, а то видимо ты сильно здесь освоился...но не так как здесь принято,жди друзей и гостей а лучше ежай и строй росею
22 Травня 2017, 14:51
читайте выше коменты, где написано, сто слава Богу вас с такими мозгами и взглядами очень мало в родном городе, и это меня не перестает радовать..вас просто кучка идиотов, судя даже по просмотрам, которых больше 1000....умные люди понимают о чем суть...сори матрицы украинской нет....
22 Травня 2017, 15:18
твоє рідне місто десь в Комі а не Ковель не путай москалику а йди за білетами а за земляка ответишь сука
22 Травня 2017, 15:34
..ви ж потім про нього знову напишіть бо його однодумці з рашки не зрозуміють що тут Україна,а я вже налаштовую на сво лялю 1 П21(ПО 1*9*42),до зустрічі..........
22 Травня 2017, 15:36
ПИТ не трать патрон на гімно він тут ніхто школярі і так його ногами закопають
22 Травня 2017, 15:41
як зловимо тебе тут побачиш як вона маше ногами
22 Травня 2017, 15:42
я теж хочу з вєртухи ньому зацідити
22 Травня 2017, 16:13
це ще ми поживем побачимо
24 Травня 2017, 01:24
І чого в Україні москалів не люблять? Потрібно ж розуміти. Бидло бидлом народжене. Людиною москалю не стати ніколи.
24 Травня 2017, 05:47
а ще воно колись тут нап=ється та йдуи напроти універмагу буде співти ідет солдат по городу з колор ленточко і з пивком....а цієї швалі наїхало тут