Ігор Чайка оголосив про свою перемогу на виборах мера Ковеля

26 Жовтня 2020, 14:11
Ігор Чайка 9401
Ігор Чайка

За попередніми підрахунками, Ігор Чайка від партії «За майбутнє» здобув перемогу на виборах міського голови Ковеля.

Про це сповістили на сторінці політика у Facebook.

«За результатами паралельного підрахунку голосів, які проводила наша команда, з мінімальним відривом я переміг на виборах голови Ковельскої ОТГ! Від щирого серця дякую кожному, хто віддав за мене свій голос та довірив цю честь. Дякую своїй команді та всім членам комісій та спостерігачам, які без сну працюють вже більше 24 годин, але чесно та фахово роблять свою роботу. Враховуючі малий розрив між першим та другим місцем, я переконаний, що мені доведеться докладати максимальних зусиль для того, щоб довести, що всі,  хто віддав голос за мене – не помилились», – написав Ігор Чайка.

Читайте також:

Наталію Сіховську втретє обрали головою Люблинецької ОТГ

За попередніми підрахунками у Велицькій ОТГ перемагає Віктор Ковальчук

Підписуйтеся на сторінку Район.Ковель у Facebook та слідкуйте за Instagram «rayon.kovel», де оперативно оновлюється інформація.

Коментарі
26 Жовтня 2020, 17:40
Ну що тут скажеш? Поживемо- побачимо. Але як кажуть, не переходь міст, поки не дійшов до нього.
26 Жовтня 2020, 17:57
Красава, зробив бандита Корця !
26 Жовтня 2020, 18:02
Навіщо Бєні той Ковель, що з нього візьмеш?
26 Жовтня 2020, 19:03
Ігоре, ковельчани тебе підтримають. Тільки уписи тебе Господь взяти в свою команду хоч когочь з кіндерлогів. його заступник чи керуючий чи виконуючий має бути у твоїй команді. Навіть водія зміни. Щоб ві тієїбанди спогадів не залашилось. Послухай доброї поради. А Кіндера з Товстигою посади і розкуркуль. Тоді тобі буде респект і уважуха.
26 Жовтня 2020, 19:12
Сам то зрозумів, що написав, журналіст?
26 Жовтня 2020, 19:14
-- копіюю - Ігоре, ковельчани тебе підтримають. Тільки уписи тебе Господь взяти в свою команду хоч когось з кіндерлогів. його заступник чи керуючий чи виконуючий має бути у твоїй команді. Навіть водія зміни. Щоб всі тієї банди спогадів не залашилось. Послухай доброї поради. А Кіндера з Товстигою посади і розкуркуль. Тоді тобі буде респект і уважуха.<br/><br/>Ваше ім’я
26 Жовтня 2020, 19:14
і Миколу грейдериста тоже посади , бо за пів року про тебе буде писати, що ти запроданець, гімнюк і т.д.
26 Жовтня 2020, 19:14
Ковель потрібен Палиці як і Луцьк , як вся Волинь , щоб закріпитись перед наступними виборами у ВР .
26 Жовтня 2020, 19:15
Звідки інформація про Корця?
26 Жовтня 2020, 20:50
Можете вже починати плакати. Луцькі скоро приїдуть і будуть на свій розсуд Ковелем заправляти.
26 Жовтня 2020, 21:21
Молодець!<br/>Зробив зебобіків <br/>Успіхів!
26 Жовтня 2020, 22:05
Люди не на еподромі голосували, і не в букмекерській конторі на тебе ставки робили, що ти маєш доказувати що ставка була вірна. Зважаючи на малий розрив, ти маєш взяти опонента собі у заступники, хоча я й не підтримую Унігу, але це було б справедливо.<br/>А зусилль тобі не аби скільки доведеться прикласти для того щоб люди в тебе не плювали, бо все таки 76% населення не голосувало. А отже і для них ти маєш стати кращим за попередника, а не тільки для тих хто за тебе віддав голос. Ти ще не мер, а вже робиш помилки, вже розділяєш людей на своїх і чужих.
26 Жовтня 2020, 22:05
Люди не на еподромі голосували, і не в букмекерській конторі на тебе ставки робили, що ти маєш доказувати що ставка була вірна. Зважаючи на малий розрив, ти маєш взяти опонента собі у заступники, хоча я й не підтримую Унігу, але це було б справедливо.<br/>А зусилль тобі не аби скільки доведеться прикласти для того щоб люди в тебе не плювали, бо все таки 76% населення не голосувало. А отже і для них ти маєш стати кращим за попередника, а не тільки для тих хто за тебе віддав голос. Ти ще не мер, а вже робиш помилки, вже розділяєш людей на своїх і чужих.
26 Жовтня 2020, 22:23
Ковель діло гоорить!!!! Я також проти зебілів але це було б розумно!!!
26 Жовтня 2020, 22:26
Ну і трандять
26 Жовтня 2020, 22:57
Йому всі села підкинули голосів а особливо Ружин де він і носа туди невкаже там було кому допомогти але цей мер гірше того що був
26 Жовтня 2020, 23:55
А чому пан Чайка, славетний журналіст (невідомо жодного його журналістського матеріалу з приводу критики будь-якої влади і її роботи) не бив у дзвін, коли пан Корець у найскладніший період функціонування ветсанзаводу возив туди тушки?
26 Жовтня 2020, 23:55
А чому пан Чайка, славетний журналіст (невідомо жодного його журналістського матеріалу з приводу критики будь-якої влади і її роботи) не бив у дзвін, коли пан Корець у найскладніший період функціонування ветсанзаводу возив туди тушки?