Люблинець: ветерани МВС перекрили трасу

24 Травня 2017, 12:40
3055

Пенсіонери органів МВС перекрили міжнародну автотрасу «Київ – Варшава» поблизу Люблинця Ковельського району.

Вони вимагали від глави держави підвищення пенсій, що гарантоване відповідним законом, – пише Волинь нова.

Це питання ветерани піднімали вже давно, однак від влади чули лише обіцянки. Отож колишні правоохоронці знову вдалися до радикальних дій. Напевне цього разу вони хотіли донести свої звернення саме до Глави держави, але його кортеж проїхав цією трасою дещо раніше.

На пішохідному переході відбулося справжнє протистояння між водіями і пішоходами, час від часу виникали сутички. Вантажні автомобілів своїми сигналами підійняли неймовірний шум, щоб вплинути на протестувальників.

Владнати ці суперечки намагалися працівники поліції, до яких поступили звернення від одних та інших.

Відновити рух їм вдалося близько 12 години.



Коментарі
24 Травня 2017, 16:23
Молодці, підтримую! Новим поліціянтам треба повчитися у ветеранів як треба працювати та як спілкуватися з людьми.
24 Травня 2017, 16:39
Це теж її частина - дестабілізація України. В Росії теж багато проблем, але там мєнти дуже швидко всіх "пакують" до автозаків. Демократія в цьому випадку не проходить. У будь-якій країні ЄС за подібне перекриття дороги всі "перекривальники" давно були би у відділку поліції. Чому в нас це дозволяють???
24 Травня 2017, 17:46
Менти привикли заробляти на трасі, згадали молодість.
24 Травня 2017, 19:08
пропоную прийняти закон, що зобов'язує перекривачів виплачувати всі збитки , пов'язані з затримкою на дорозі. хай під верховну раду їдуть, виходи перекривають.
24 Травня 2017, 19:10
Викопав ямку і швиденько сам закопався мусор поганий
24 Травня 2017, 20:06
Наглота! В автозаки і на громадські роботи!
25 Травня 2017, 00:17
Да я вас сук мусорских голыми руками рвать буду-страну валить собираетесь красножопые.Не выйдет
25 Травня 2017, 00:27
За перекриття трас притягувати до кримінальної відповідальності!!!!!
25 Травня 2017, 00:28
Якщо у протестуючим немає дозволу на на таку акцію, за це передбачена адміністративна відповідальність!!!!!
25 Травня 2017, 00:30
За що ментам підвищувати виплати??????? Муки і так хабарів нагребли!!!!!!!!!
25 Травня 2017, 00:32
Вже з тими перекриттями ДІСТАЛИ!!!!!<br/>Менти срані)))
25 Травня 2017, 00:34
В АТО всіх на передову!
25 Травня 2017, 00:38
Мусора, інакше про вас не скажеш, час ваших беззаконь скінчився! Вимагали з невинних гроші, брали у винних, богами себе відчували, на свій розсуд долі вирішували.....ЗДОХНІТЬ........!
25 Травня 2017, 01:09
Якісь морди не дуже знайомі-ці напевно брали ще рублями
25 Травня 2017, 01:20
Скоро вийдуть прокурори,суд,податкова,......розмішили))))
25 Травня 2017, 05:59
ше ним пі- асам мало?
25 Травня 2017, 07:49
Ті що були за Януковича-щірі п.....и,На палю сук
25 Травня 2017, 12:41
Кожен відповість за свої вчинки.
25 Травня 2017, 14:04
Зачекайте, ще й ви до пенсії копійчаної доживете. &quot;Поживете&quot; тоді на повну. Хоча, пробачте, мова не про вас. Ви, &quot;путріоти&quot; хренові, крім Польщі і сигерат нічого не знаєте і знати не хочете.
25 Травня 2017, 14:11
&quot; Революційна &quot; влада кидонула всіх людей України в 3,5 раза тільки по курсу долара , а ціни на комуналку , продукти ...? В керівників влади згідно їх Е-декларацій, статки чомусь збільшилися - в країні де ніщий народ , криза і &quot; війна -АТО &quot; !!! Я не мент, але підтримую ,що борються за свої права !!!
25 Травня 2017, 16:43
Боротися за свої права потрібно, але не методом перекриття доріг, що через це люди не можуть доїхати додому, на роботу, дальнобійники везуть товар який швидко псується.Їдьте в Київ і перекрийте всі виходи у Верховну раду і вимагайте прийнняття законів по підвищенню пенсії.В в селі доярка чи тракторист які пропрацювали по 40 років пенсію мають ще меншу, але вони не перекривають дороги.Це просто хтось хоче попіаритися. Що Вам,пенсіонери МВС , на другий день після перекриття збільшили пенсію, що від цього змінилося? Люди Вас ще більше будуть ненавидіти за це.
25 Травня 2017, 20:49
там нормальних не має всі підори яким мало