Як пенсіонери МВС перекривали ковельську трасу

25 Травня 2017, 16:10
2044

Пенсіонери органів МВС перекрили міжнародну автомобільну дорогу «Київ–Ковель-Варшава» поблизу Люблинця. Вони вимагали від керівництва держави підвищення пенсій, що гарантоване відповідним законом.

Це питання ветерани порушували вже неодноразово, однак від влади чули лише обіцянки. Тож колишні правоохоронці знову вдалися до радикальних дій, – йдеться в сюжеті ВРД НСТКУ.

Розповідає ветеран органів внутрішніх справ Геннадій Гнатенко:

«Не сподівалися, що Президент буде пересуватися цією трасою. Це — траса міжнародного значення. Ми намагаємося в такий спосіб привернути увагу не тільки до нашої проблеми, але й до інших верств населення. Тому що влада не виконує не тільки наші вимоги. Ми попередили президента, КМУ і ВРУ про те, щоб Глава держави виконав свій обов’язок щодо виконання Конституції і Законів, прийнятих ВРУ. Верховна Рада повинна прийняти зміни до держбюджету і перерахувати пенсії ветеранам органів внутрішніх справ. Це — попереджувальна акція. Якщо і після цього влада не зробить правильні висновки, то ми будемо вдаватися до більш радикальних методів, у тому числі – безстрокових»

Між тим, на пішохідному переході виникали суперечки між водіями і пішоходами. Владнати їх намагалися працівники поліції.

Коментарі
25 Травня 2017, 20:03
що більше доріг ніде нема ?
25 Травня 2017, 22:27
Є така хороша приказка - До царя далеко, До Бого высоко. Всі, хто майданує в Ковелі - це шарамиги і політикани. Хто вас тут почує і кому ви потрібні. Їдьте в Київ і скачіть там до усрачки.
25 Травня 2017, 22:34
А чого пожарніків не покликали, вони тоже хочуть підвищення пенсії. Чи живем за принципом ,що мєнт пожарніку не кєнт?
25 Травня 2017, 22:37
Я пенсионер МВД РФ у меня нищенская пенсия, всего 10 000 грн. А должна быть как минимум 30 000! Но в РФ вы знаете кто президент, могу напомнить х-ло, который грабит свой народ. Но русские пенсионеры МВД сцыкуны, никуда не выходят , а пьют и к 60 годам складывают ласты. А то, что украинские вышли и перекрыли - молодцы. Допризывникам рассказываю, что такое быть офицером МВД. Это 24 часа в сутки на службе. Рабочий день 8 часов, но это еще не значит, что он закончился. У меня в семье было установлено, что все телефонные разговоры после 22.00 час. прекращаются. Если раздается звонок телефона я иду молча одеваю форму, а жена идет к телефону. И о каких 60 годам на пенсию вы говорите если мы служили 24 часа в сутки. Допризывники! Вы Сколько хотели спали, жрали, гуляли, а у нас такой роскоши не было. Мы служили, чтобы вас коматозных сохранить! И если посчитать у нас рабочий стаж за 25 лет службы равен 75 годам. Мы служили практически без выходных. А если и были среди нас отдельные отморозки, а где их нет, это совсем другой вопрос и другая <br/>история.
26 Травня 2017, 00:03
Леша Будков кремлевский провокатор
26 Травня 2017, 17:07
ти прослужив 25 років??????? ти пенсіонер?????? на тобі весь світ став?????? та вали в свою рашу і живи там а то тут керуєш. Якого це дива вам пенсію платити більшу ніж моєму батькові??? він пропрацював на заводі 30 років і зараз працює в нас на сільмаші за копійки . . а ти ????? На відео видно які ви всі кволеньки, та вали на роботу..... в 40 він уже пенсіонер і ще щось ображається. Та вас ще вшахту нада гнати
26 Травня 2017, 22:30
А ти запитай свого Батька, чому він не одів форму і не пішов служити. Що йому помішало, чи може сільмаш був мрією дитинства? А може в нього до навчання не було здібностей і бажання? А може здоров`я не дозволило? Так що не потрібно кивати на дзеркало коли портретом не вийшов! Всі професії суспіоьству потрібні але нагорода за їх працю різна.
27 Травня 2017, 20:16
цікаво а чому не перекривають пенсіонери які отримують пенсію по 1300 грв.
30 Травня 2017, 02:39
Докажи! Я його знаю багато років як офіцера, дворянина, людину честі, а ти бидлото ось таке тут пишеш. Ти в раші був, чув, що він там говорить? Ця людина для України більше зробила за 5 років, що він тут жив, ніж ти висер за все своє життя з своїми дітьми і онуками.