У Ковелі відремонтували дорогу за 900 тисяч

25 Травня 2017, 18:00
2481

У Ковелі продовжують ремонтувати дороги. «Свіжий» асфальт нині уклали на вулиці Симоненка.

Міський голова Олег Кіндер разом з начальником управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства Андрієм Стернічуком оглянули роботи, які провело «Ковельське ШБУ – 63», – повідомляють у ковельській мерії.

Варто зазначити, що раніше на цьому відрізку вулиці  був асфальт, але він уже відслужив свій термін, дорожнє полотно було майже зруйноване. І це створювало чимало незручностей, особливо в сезон дощів. У цій частині міста знаходиться і два навчальних заклади – ЗОШ №12 та ДНЗ№12.

Минулого року біля них облаштували кишені. А нині тут і заасфальтували дорогу. На її будівництво з міського бюджету скеровано 900 тисяч гривень. Найближчим часом буде здійснено розмітку та встановлено обмежувачі швидкості.

Також у цьому році капітальний ремонт доріг проведуть на вулицях 40 років Перемоги, Достоєвського та Ярослава Мудрого.

Коментарі
25 Травня 2017, 21:08
а коли відремонтують кусок дороги в центрі міста? Вже скоро будемо святкувати річницю коли її поламали прокладаючи каналізацію
25 Травня 2017, 21:43
А навіщо було прокладати каналізацію повздовж і посередині проїзної частини вулиці та ще й на такій величезній глибині? Завтра прогниє інша ділянка і знову частину проїзної знищать? Дешевше було б прокласти нові труби на меншій глибині під тротуаром.
25 Травня 2017, 22:24
Любому шкільнику зрозуміло, що таке рівень горизонту. Почитай фізику й тоді зрозумієш чому так глубоко. А то звикли тільки по майданах скакати і не можете зрозуміти елементарних речей.
25 Травня 2017, 23:46
А як Стернічук оцінює дорогу?? Якого профілю він супер спец? З газу в воду і в дорогу?? А вчився на тракториста!!
26 Травня 2017, 00:03
Уклали не всю вулицю, як дехто може подумати, а якихось півтораста метрів. За майже мільйон. Тепер залишилось подивитись на скільки її вистачить.
26 Травня 2017, 02:45
Кіндеру на нове авто вистачит
26 Травня 2017, 09:50
Такі ж самі спеціалісти і в ШБУ-63 по якості асфальту дуже далекі від дорожників по освіті так що і оцінюють разом!
26 Травня 2017, 12:06
А коли по сусідству на*перевалці* хо одну дорогу зроблять,чи знову за свої кошти
27 Травня 2017, 01:58
А поряд .на вул.Стуса де "лежачі поліцейські",такі ями ,що проіхати неможливо.І вся вулиця Стуса в ямах як в поганому селі.Асфальт "положили"товщиною 1см.а списали в тричі більше.