У Ковелі відновили роботу дитсадки і школи

09 Листопада 2020, 10:28
Школа / Фото ілюстративне 3640
Школа / Фото ілюстративне

9 листопада у Ковелі відновили роботу дитсадки та школи.

Про це повідомив начальник управління освіти Віктор Бичковський на сайті Ковельської міської ради.

«Державна комісія ТЕБ та НС послабила карантинні обмеження у «червоній» зоні,  в якій нині знаходиться Ковель, та дала дозвіл на роботу закладам освіти. Втім, дуже прошу усіх учасників освітнього процесу  дотримувались протиепідемічних вимог», –  наголошує Віктор Васильович.

Підписуйтеся на сторінку Район.Ковель у Facebook та слідкуйте за Instagram «rayon.kovel», де оперативно оновлюється інформація.

Коментарі
09 Листопада 2020, 14:48
Рухаємося далі до фінішу.Незабаром нормою буде 15 000 інфікованих в день
09 Листопада 2020, 15:50
Жодної логіки. Кисневих місць в лікарнях не вистачає, Ковель в червоній зоні а школи працюють.
09 Листопада 2020, 15:50
Скільки скаже шмигаль авакович степанов, стільки й запишуть "інфікованих за день"...
09 Листопада 2020, 16:29
В лікарні немає мість і кисню для хворих, опорні лікарні інших міст не приймають хворих, щодня в Ковелі понад 60 нових хворих. Але то дрібниці... Головне щоб базар працював і навчальні заклади відкрили, бо купка людей вирішила за всіх... Як захворіють, то лікуватись де будете? Чи знову влада буде винна?
09 Листопада 2020, 17:01
наші лікарі ти чинуші скоро все населення країни у хворі короною запишуть. Мертві теж будуть хворіти, деякі навіть виліковуватимуться, а інші для вигідної статистики повторно вмирати.
09 Листопада 2020, 20:41
Коли тобі не вистачить кисню чи місця в лікарні , звертайся до таких самих бариг з базара нехай лікують.
10 Листопада 2020, 01:56
Зібрали в приміщеннях шкіл майже по тисячі людей... В той момент, коли у лікарнях уже і місць нема... Освітяни оцінили таку "турботу" і управління, і міської влади. За вересень - жовтень на корону і важкі пневмонії перехворіли і досі хворіють багато учителів. Їх підтримали розповідями, що школа - безпечне місце. Ні міська влада, ні управління освіти не керуються здоровим глуздом, а за рівнем відповідальності і логіки - десь там, серед страйкуючих... Можливо їм там місце?
10 Листопада 2020, 02:47
Кто за базар ответит?
10 Листопада 2020, 07:50
Купка йолопів і бариг біля білого дому + імпотентна влада
10 Листопада 2020, 10:18
Місцева влада і управління освіти на догоду базару злили освітян і медиків... Таким керівникам місце теж на базі...
10 Листопада 2020, 12:31
Коли ти захворієш на бактеріальну пневмонію і тобі "діагностують" коронавірусний грип, ні в якому разі не приймай антибіотиків, а чимшвидше підключайся до апарата штучної вентиляції легень. Два-три дні - і кисень допоможе легіонелі пневмофілі чи іншій бацилі знищити твої легені з тобою разом. Статистика та відмивання грошей - понад усе!
10 Листопада 2020, 14:37
Чому це у місті яке перенесено у &amp;quot;червону зону&amp;quot;, діти мають відвідувати колективні навчальні заклади? Щоби заражатися і приносити вірус у сім'ю?! XXI століття вже, у кожної дитини при собі смартфони з доступом в інтернет, вдома - комп'ютери, впроваджено для онлайн-навчання сайт і навіть додаток у смартфони &amp;quot;Моя школа&amp;quot;. <br/>Тоді для чого примушують дітей відвідувати колективні заклади під час пандемії?!
10 Листопада 2020, 16:46
Бо є купка батьків, які вважають, що школа дає неоціненні знання (а самі після тієї ж школи ведуть дітей до репетиторів з усього чого тільки можна). А ще одна купка батьків втомилася робити уроки і, окрім того, пояснювати матеріал. Діти вже давно не вміють вчитися самостійно без батьків чи проплачених вчителів - от і у баттків нападає страх, що дитина нерозумна є і буде.
10 Листопада 2020, 18:11
Як тільки перекрили трасу, так і червона зона вмить поблекла, фарба вицвіла. Невже тобі від цього 29 срібних дістанеться замість 30?..
10 Листопада 2020, 19:26
Кожен хто хворіє чи перехворів на ковід ніколи цього &amp;quot;кайфа&amp;quot; не забуде. Хто не хворів поки що перекривають дороги щоб скасувати карантин. АЛЕ скоро ви будете перекривати дорогу щоб вас лікували коли в лікарнях не буде місця. Готуйтесь, збирайте бабло.....якщо допоможе.
10 Листопада 2020, 21:25
Ага, перехворів на на бактеріальну пневмонію, але в лікарні не хотіли давати антибіотиків (для статистики), доки родичі тихенько не передали. Інакше тобою давно б хробаки кайфували...
11 Листопада 2020, 12:45
Ти будеш лікуватись в Ліпінах хоча дебілізм не виліковний . Навіть в хробаків більше розуму ніж в тебе.
11 Листопада 2020, 13:01
Дебілізм у тієї абсолютної меншості, яку шмигаль авакович степанов вдало залякав і зомбував. І, підсміюючись рахує мільярди відмитих через нескінченний &amp;quot;карантин&amp;quot;...