Ковельські веслувальники привезли 15 нагород із чемпіонату України

28 Травня 2017, 14:34
1545

Днями на олімпійській базі в Дніпрі завершився чемпіонат України з веслування на байдарках та каное серед юніорів.

250 веслувальників з 20 областей України та міста Київ взяли участь в змаганнях. 198 спортсменів 1999-2000 рр.н. боролися за путівки на чемпіонати Європи та Світу, а ще 52 спортсмени юніорського чемпіонату (2000-01 рр н.) – за путівки на Європейський юнацький олімпійський фестиваль, – повідомляють у ковельській федерації каное.

Юніори мали можливість показати свою майстерність на дистанціях 200, 500, 1000 та 5000 метрів.

Додому волинські веслувальники привезли 15 медалей різного ґатунку – 5 золотих, 6 срібних та 4 бронзові нагороди. Набравши 630 очок команда з Волині посіла 7 сходинку серед областей-представників. Серед ковельських юніорів-каноїстів відзначились:

Олександр Яцюк (студент Ковельського промислово-економічного коледжу Луцького НТУ), який чотири рази вдало фінішував та завоював: 2 золотих, 1 срібну та 1 бронзову медалі.

Павло Борсук (студент Ковельського промислово-економічного коледжу Луцького НТУ) став срібним та бронзовим призером чемпіонату.

Потішили тренерів каное-двійки. Двічі срібні призери каное-двійка в складі Олександра Гушинця (учень ЗОШІ-ІІІ ст. №1 м Ковель), Павла Семенюка (КЗ «НВК»ЗОШ І-ІІІ ст. № 13-колегіум» м. Ковель) та дует Назар Остапчук/Антон Кисіль – тричі чемпіони та срібні призери серед каное-двійок. Назар Остапчук є студентом Академії рекреаційних технологій та права, а Антон Кисіль навчається на Факультеті фізичної культури, спорту та здоров’я СНУ ім. Лесі Українки.

Також на п’єдестал піднялась юна каноїстка Василина Калитюк (учениця ЗОШІ-ІІІ ст. №8 м Ковель), яка стала срібною призеркою чемпіонату.