Назвали корупціонерів Ковельщини, які засуджені судом

05 Червня 2017, 14:30
5818

У Єдиному державному реєстрі осіб, які вчинили корупційні правопорушення, на сьогодні значиться поки що 26 мешканців міста Ковеля та Ковельського району.

На сайті у розділі «Знешкоджені корупціонери України» наразі є особи, які засуджені судом в період з 14 липня 2011 р. до 9 грудня 2015 р. Очевидно, база даних буде поповнюватися.

Для того, щоб відшукати ковельчан, достатньо ввести пошукове слово: «Ковель». На кожного фігуранта заведена сторінка, де вказуються його прізвище, ім’я, по батькові, місце роботи та посада на час вчинення корупційного правопорушення, сфера діяльності, категорія посади, порушені статті кодексів, дата та номер судового рішення, склад злочину та покарання.

Серед оприлюднених корупціонерів практично всі – колишні посадовці: троє з них працювали у виконавчому комітеті Ковельської міської ради (шахрайство; перевищення службовою особою наданої їй влади – двоє), четверо – у міському відділі УМВС України у Волинській області (службове підроблення; одержання хабара – двоє; зловживання владою), троє – у податковій міліції міжрайонної ДПА України (одержання хабара – два; зловживання владою), по одному – у виховній колонії (порушення обмежень щодо використання службового становища), міськрайонному підрозділі кримінально-виконавчої інспекції УДДУПВП у Волинській області (конфлікт інтересів).

Значиться аж 6 колишніх депутатів Зеленської сільської ради (у всіх – конфлікт інтересів) та двоє екс-голів цієї територіальної громади (порушення обмежень щодо використання службового становища; конфлікт інтересів).

Серед корупціонерів є і нині діючі посадовці – Зеленський сільський голова Оксана Паливода (конфлікт інтересів) та начальник Ковельського управління водопровідно-каналізаційного господарства «Ковельводоканал» Юрій Рибачок (конфлікт інтересів).

Коментарі
05 Червня 2017, 18:37
а чому про незасуджених не пишете? Мищо, гірші за інших? тільки за фіктивний конкурс на управителів будинками заслуговує на посадку як мінімум трьох чиновників.
05 Червня 2017, 18:44
про таких я ти тут теж пишуть і багато пишуть
05 Червня 2017, 18:45
Не скигли! До тебе тоже черга дійде!
05 Червня 2017, 20:40
А чому про Мавпа забули
05 Червня 2017, 22:06
Пля, а хто спалив мої скати?
05 Червня 2017, 23:27
Палити скати вийшов Бют повним складом
05 Червня 2017, 23:28
А навіщо Кіндеряки попалили шини перед мерією.
05 Червня 2017, 23:45
А де Рома-космос, Паша-шрек і Кіса-лісник? Іх що ще непосадили? Давно пора, чи діляться?!!
06 Червня 2017, 00:52
Суд зобовязав прокуратуру відкрити кримінальне провадження проти БЮТ.НЕЗАБАРОМ ЦЯ ПАРТЄЙКА ЗНИКНЕ З ПОЛІТИЧНОГО ГОРИЗОНТУ.
06 Червня 2017, 00:53
То може Мавпа засудять
06 Червня 2017, 00:55
Запрошую весь БЮТ на вихідні до себе в гості...
06 Червня 2017, 00:56
Ми раді що від тебе здихалися втілення диявола
06 Червня 2017, 00:58
Коли нам повернуть захоплені твоєю сімейкою земельні ділянки
06 Червня 2017, 00:59
А ми самі візьмемо
06 Червня 2017, 01:02
Маю прицеп старих шин...
06 Червня 2017, 01:07
Як взагалі можна було віддавати свій голос за цю курупційну партію олігархів котра 25 років продавала москалям Україну.
06 Червня 2017, 01:09
Щоби довго брехати потрібно мати довгу косу
06 Червня 2017, 04:30
Корупціонерів засуджених судом слід було б всіх перерахувати. Ковельчани своїх "героїв" повинні всіх знати по прізвищах, щоб можна було б з не засудженими порівняти.
06 Червня 2017, 09:36
Батюшка, а ви може партєйний?
06 Червня 2017, 11:33
А я рахую що наш головний градоначальник перед богом чистий.Ми всі молимося на колективній молитві перед засіданнями мерії
06 Червня 2017, 11:35
Все це нікому непотрібна мишина возня...Наказаніє має мати залякуючу для інших силу, а не оправдовувати наявність нероб-прокурорів. Мавпу впекти в клітку і відразу буде результат!
06 Червня 2017, 12:23
Проблема в тому як краще Кіндера взяти за загривок
06 Червня 2017, 12:32
ви для початку свою бандерню пересадіть. Тоді й будете гавкати.
06 Червня 2017, 12:35
Спочатку розібратися зі зрадниками України
06 Червня 2017, 12:38
Я ото собі думаю чому нормальний хлоп Вася Дудка пішов до такої корупційно-гидотної політсили як БЮТ
06 Червня 2017, 12:41
Незабаром Порошенко той БЮТ засудить
06 Червня 2017, 12:42
А КОЛИ ПЕРШЕ СУДОВЕ ЗАСІДАННЯ
06 Червня 2017, 13:49
президент у нас олігарх, укроп- олігарха коломойського, вся політика під олігархами.порошенко нікого не засудить, бо тоді і за нього візьмуться.
06 Червня 2017, 14:31
От і проаналізуй, хто довів країну до банкрутства і злиднів. Це ви і довели лже - днмократи, бандерлоги нешасеі. За 25 років бандерівської смути перетворити технологічно розвинену, процвітаючу, іедустріальну, з великим науковим потенціалом, з передовою медициною державу в гейропейський смітник не кожен зможе. Ото ви і є державними зрадниками і ворогами українського народу. Банду геть!!!
06 Червня 2017, 15:32
Скоро порядок наведем! Слава УКРОПу!!!
06 Червня 2017, 16:11
Смерть ворогам.
07 Червня 2017, 12:14
Ті скотиняки із БЮТ такі невиховані
12 Червня 2017, 12:29
Найкращий варіант: дати Кіндеру хабара і здати, як Василюка.