У маршрутці Ковель — Луцьк побилися через зауваження надіти маску

30 Листопада 2020, 12:39
Жінка в масці / Фото ілюстративне 4998
Жінка в масці / Фото ілюстративне

У маршрутці, яка сполучала Ковель та Луцьк (точна назва маршруту та перевізник невідомі), між двома  жінка «спалахнув» конфлікт через маску.

У підсумку дійшло до бійки, – про це пише ІА «Конкурент».

Це сталося 29 листопада. Одна з пасажирок ще в Ковелі попросила усіх присутніх одягнути маски, зробивши відповідне зауваження й водію. Спершу жінку проігнорували, проте коли вона почала відверто вимагати дотримуватися правил порядку, інші пасажири розпочали з нею словесний конфлікт.

Коли ж усі таки погодилися одягнути маски, жінка, з якою потім відбудеться бійка, не захотіла цього робити, сказавши, що немає захисту засобу при собі. Вона попрохала свою опонентку надати їй маску, або ж взагалі вийти з маршрутки і їхати на таксі. Мовляв, лише вона незадоволена. У відповідь перша пані дістала телефон та почала знімати на відео «суперницю», яка ховала обличчя за сумкою. 

 

 

Згодом перша жінка зателефонувала в поліцію та переповіла всю ситуацію. У цей момент другій жінці дали маску й конфлікт ніби затих. Проте він розгорівся з новою силою уже в Луцьку. Коли автобус зупинився біля школи №5, пані, яка просила усіх одягнути маски, підійшла до опонентки, сказавши, що хоче дати пораду. Коли ж інша жінка відмовилася, вона назвала її «сопливою малолєткою», отримавши у відповідь іншу образу – «бл*д*га кончана».

 

 

Після цього між ними розпочалася бійка. Жінки тягали одна одну за волосся та обмінювалися ляпасами. В однієї з них постраждали окуляри.

 

 

Коли жінки вийшли, маршрутка поїхала далі.

Підписуйтеся на сторінку Район.Ковель у Facebook та слідкуйте за Instagram «rayon.kovel», де оперативно оновлюється інформація.

Коментарі
30 Листопада 2020, 15:22
Водія гнати в три шиі! Штаф водієві і бабі без маски.
30 Листопада 2020, 15:46
Водія вже звільнили? Я <br/>к іхати з Луцька?
30 Листопада 2020, 15:48
Як іхати з Луцька? Водія вже звільнили?
30 Листопада 2020, 16:18
Їж і спи с наморднику, в поліетиленовому...
30 Листопада 2020, 16:49
Це не п'яні мужики, в тверезі жіночки !!!!<br/>Просто жесть ! Мабуть одна з них педагог.<br/>Не заздрю чоловікові тієї, що затіяла розбірки , якщо він у неї є.....
30 Листопада 2020, 17:11
Просто жесть ! Це не п'яні мужики, а тверезі жіночки !!! Одна з них МАБУТЬ педагог ?<br/>Не заздрю чоловікові тієї, що вчинила сварку, якщо він у неї є ....
30 Листопада 2020, 17:11
Просто жесть ! Це не п'яні мужики, а тверезі жіночки !!! Одна з них МАБУТЬ педагог ?<br/>Не заздрю чоловікові тієї, що вчинила сварку, якщо він у неї є ....
30 Листопада 2020, 18:45
По-перше, на даний час немає в українському законодавстві нормативного визначення терміну &amp;quot;маска захисна&amp;quot;. Що за полоски матерії носять наші зазомбовані телебаченням люди на обличчі, наражаючись на самозараження та пульмонологічні хвороби - незрозуміло.<br/>По-друге, ніхто не має права примушувати людину робити те, що вона робити не зобов'язана (частина 2 статті 14 Цивільного кодексу України), в даному випадку вдягнути те - не знаю що.
01 Грудня 2020, 14:50
Може Ви і праві відносно терміну / наразі не заглиблювалась у законодавство- не було потреби, дотримуюсь вимог держави/ але для наших, не тільки жіночок, які порушують карантинні обмеження, Ви є продажним консультантом, який за гроші виправдає навіть убивцю, неважливо скоїв той злочин чи ні, аби гроші платив, а Ви знайдете дірку в законодавстві, щоб його виправдати.Бажаю Вам застосовувати знання для виправдання невинних.
01 Грудня 2020, 19:44
Остання дописувачка, Ви не права! Антиконституційні вимоги не можна називати вимогами держави. І чого саме дотримуєтесь? Надягаєте на обличчя невідомо що і невідомо з якою метою. Адже достатньо порівняти розмір отвору у полосці матерії з розміром віруса і буде зрозуміло, що пролетить він крізь отвір, як горошина через футбольні ворота без сітки та воротаря.<br/>Я хоч і продажний (за гроші готую процесуальні документи та представляю інтереси учасників судових справ), але на даний момент консультую Вас в числі багатьох інших якоаз у Ваших інтересах - щоб не підігравали руйнівникам держави і щоб не ризикували своїм здоров'ям через закривання рота і особливо носа першод-ліпшою ганчіркою, яка не є і не може бути засобом захисту.
01 Грудня 2020, 19:46
Остання дописувачка, Ви не права! Антиконституційні вимоги не можна називати вимогами держави. І чого саме дотримуєтесь? Надягаєте на обличчя невідомо що і невідомо з якою метою. Адже достатньо порівняти розмір отвору у полосці матерії з розміром віруса і буде зрозуміло, що пролетить він крізь отвір, як горошина через футбольні ворота без сітки та воротаря.<br/>Я хоч і продажний (за гроші готую процесуальні документи та представляю інтереси учасників судових справ), але на даний момент консультую Вас в числі багатьох інших якраз у Ваших інтересах - щоб не підігравали руйнівникам держави і щоб не ризикували своїм здоров'ям через закривання рота і особливо носа першод-ліпшою ганчіркою, яка не є і не може бути засобом захисту.
01 Грудня 2020, 20:29
Надягаю я, як Ви висловились, ту ганчірку для того, щоб мені не кашляли і не плювали просто в обличчя такі &amp;quot;свідомі &amp;quot; жіночки, які не дотримуються правил карантину. Хотіла б я побачити, як Ви б &amp;quot; відстоювали &amp;quot; порушників карантину у цивілізовній Європі, де ніхто навіть не намагається перечити поліції, а справно платять штрафи, і де б була Ваша репутація, якби Ви ще й рекламували ігнорувати вимоги держави. А наша держава вже давним-давно зруйнована громадянами, які думають не про державу, а тільки про гроші. І останнє,дякую за турботу, але у разі потреби, я за своє здоров&amp;quot;я потурбуюсь сама і навіть у суді.
01 Грудня 2020, 20:29
Надягаю я, як Ви висловились, ту ганчірку для того, щоб мені не кашляли і не плювали просто в обличчя такі &amp;quot;свідомі &amp;quot; жіночки, які не дотримуються правил карантину. Хотіла б я побачити, як Ви б &amp;quot; відстоювали &amp;quot; порушників карантину у цивілізовній Європі, де ніхто навіть не намагається перечити поліції, а справно платять штрафи, і де б була Ваша репутація, якби Ви ще й рекламували ігнорувати вимоги держави. А наша держава вже давним-давно зруйнована громадянами, які думають не про державу, а тільки про гроші. І останнє,дякую за турботу, але у разі потреби, я за своє здоров&amp;quot;я потурбуюсь сама і навіть у суді.
01 Грудня 2020, 20:30
Надягаю я, як Ви висловились, ту ганчірку для того, щоб мені не кашляли і не плювали просто в обличчя такі &amp;quot;свідомі &amp;quot; жіночки, які не дотримуються правил карантину. Хотіла б я побачити, як Ви б &amp;quot; відстоювали &amp;quot; порушників карантину у цивілізовній Європі, де ніхто навіть не намагається перечити поліції, а справно платять штрафи, і де б була Ваша репутація, якби Ви ще й рекламували ігнорувати вимоги держави. А наша держава вже давним-давно зруйнована громадянами, які думають не про державу, а тільки про гроші. І останнє,дякую за турботу, але у разі потреби, я за своє здоров&amp;quot;я потурбуюсь сама і навіть у суді.
02 Грудня 2020, 00:45
Плювали і кашляли Вам в обличчя, як Ви висловлюєтесь, &amp;quot;свідомі&amp;quot; жіночки і до так званого &amp;quot;карантину&amp;quot;. А Ви, вибачте, з дитинства &amp;quot;ганчірку&amp;quot; носите? Певно, що ні, бо давно б вже мали бронхіальну астму чи, як мінімум, емфізему легень. <br/>До речі, Ви були особисто в Європі свідком справної сплати штрафів? Чи переказуєте телевізійні лякалки?<br/>Те, що наша держава в певній мірі зруйнована, в тому числі і нашими громадянами, я згідний. Але зруйнована не до кінця. Тому й проєктують наперед, а потім призначають другі хвилі &amp;quot;епідемії&amp;quot;, щоб доруйнувати економіку і розкласти бюджетні кошти по кишенях.<br/>А Ви, підтримуючи цей абсурд, стаєте пасивним руйнатором держави.<br/>І накінець. Вам часом ні про що не говорить моментальне і багаторазове збільшенння статистично &amp;quot;захворілих&amp;quot; після постановлення Конституційним Судом рішення від 28 серпня цього року у справі № 10-р/2020, де в пункті 3.2 зазначено, що обмеження для громадян можуть бути встановлені законами, а не підзаконними актами.<br/>Задумайтесь, попередньо вимкнувши телевізор.