Освоєння коштів на пріоритетних об’єктах Ковеля мер Кіндер назвав «катастрофічним»

07 Червня 2017, 15:06
2784

Міський голова Олег Кіндер розкритикував начальника управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства виконкому Андрія Стернічука за дуже погане освоєння коштів у капітальних видатках.

«Андрій Васильович, не освоєння коштів в капітальних видатках саме по вашому відділу не те що… воно сьогодні є просто катастрофічне. Ми не говоримо, що будемо освоювати ці кошти десь у листопаді чи грудні. Червень місяць! Як хочете… Почати «Просвіту». Однозначно! Це фойє і сам зал. Літню естраду – два проекти: площадка і сама естрада. Вулиця Незалежності», – нагадав пріоритети Олег Кіндер.

Чи не найбільше обурення у ковельчан викликає стометровий відрізок дорожнього полотна центральної вулиці, який наприкінці минулого року перекопали комунальники на вимогу «Ковельводоканалу», але ще й досі ніяк не змогли заасфальтувати.

Інший «стратегічний» об’єкт – нова літня естрада, яку в парку культури і відпочинку імені Лесі Українки почали зводити торік у листопаді, коли вдарили морози. Нині ж мер доручив Андрію Стернічуку домовитися з генеральним підрядником – будівельною компанією «Луцьксантехмонтаж 536», яку очолює Ігор Чорнуха, завершити естраду.

«Це обов’язково! Постарайтеся із Чорнухою… договоріться, щоб до Дня міста завершити літню естраду, тому що нам потрібно День міста святкувати. Ви зрозуміли?» – наказував Олег Кіндер.

Коментарі
07 Червня 2017, 18:39
а чому Луцьк? Здається там Товстига пасеться і звідти відкати йдуть. Що, в Ковелі немає кому будувати? А Будуправління? А чи мало є інших фірм у ковелі? Що ніхто не запропонував війти в долю?
07 Червня 2017, 19:04
Ця естрада потрібна Ковелю, як зайцю стопсигнал! Краще б каток для дітей зробили.
07 Червня 2017, 19:06
каток льодовий
07 Червня 2017, 19:30
А може аквапарк?
07 Червня 2017, 20:14
що за квитники посаджени по мисту це ужас невже влада не бачить позор тому хто их садив
07 Червня 2017, 20:36
Це Верес зараз займається розведенням квітників. А керує тим процесом той самий Балак, який вміє садити в січні місяці дерева на суму 160 000 грн ( по тодішньому курсу 32 000 американських грн) що еквівалентно трьом непоганим автомобілям для сім"ї.
07 Червня 2017, 21:31
Побудувати будку для Мавпа
07 Червня 2017, 22:53
я вас підтримую на 100 за цієі влади місто стало гадюшником заростає буряном скоро запливе гамном де ж міліція колись мою сусідку інваліда хотіли штрафонути що в неі біля забору трава росла
08 Червня 2017, 00:43
а все тому, що Товстига здав Вересу величезну долю комунального господарства, з яким переможці конкурсу не можуть, не хочуть впоратись. і не збираються виконувати взяті на себе обов"язки. в ЖЕК2 Товстига поставив свою ......, яка теж далека від комунальної системи і творить чорт ті шо, тільки не займається обслуговуванням населення, міста. А ви підійдіть до лоюбого двірника( як це зробив я) і розпитайте скільки їх скоротили а в офісах ЖЕКІВСЬКИХ ЧОМУСЬ КІЛЬКІСТЬ ПРАЦІВНИКІВ НЕ ЗМЕНШИЛАСЬ А НАВІТЬ І ЗБІЛЬШИЛАСЬ. . Одні дармоїди. мало того - є мертві душі, які тільки рахуються на роботі і отримують зарплату ( а може й діляться з ким).
08 Червня 2017, 01:28
Стернічук - людина, яка має совість і мабуть Він вже зрозумів весь розмах кіндерових афер. Кіндерова фінансова "Фішка"- чим побільше видатків з бюджету на капітальні витрати. Чому? А Ви ще не зрозуміли???
08 Червня 2017, 01:54
Завжди вважав, що пріоритетними в Ковелі є розширення кладовища, будівництво сміттєпереробного заводу, вдосконалення інженерно-транспортної інфраструктури, створення нових робочих місць, боротьба з злочинністю і т.п. А виявляється пріоритетним є будівництво нікому не потрібної естради за мільйони гривень??? Куди йдемо і хто нас туди веде?????
08 Червня 2017, 01:57
Половина з тої суми відкати до кишені
08 Червня 2017, 09:54
Під час війни літні естради завжди будували
08 Червня 2017, 13:11
Головне -це день міста,а все інше трин-трава.Живемо зашибісь!
09 Червня 2017, 00:40
А руїни в центрі до дня міста збираються перетворити в дорогу, яку розрили?