Ковель: нарікають на системні зловживання щодо земельних питань

07 Червня 2017, 18:57
2255

У Ковелі відбудеться виїзне засідання земельної комісії.

Рішення про це було прийнято на сьогоднішньому засіданні тимчасової контрольної комісії обласної ради з питань земельних відносин, – повідомляє прес-служба обласної ради.

Депутати заслухали кількох громадських активістів з міста залізничників, які переконують, що в Ковелі  існують  системні зловживання при вирішенні земельних питань. Комісія має намір почути не тільки ініціаторів звернень до обласної ради, а й їхніх опонентів, а вже після того приймати відповідні рекомендації.

Разом з тим, Ковельському міському голові рекомендовано терміново вирішити питання з наданням земельної ділянки для матері загиблого воїна-атовця Олексія Тарасюка Надії Тарасюк. Жінка розповідає, що питання з її клопотаннями до міської ради про виділення земельної ділянки не вирішується на її користь. Депутати вибачилися перед матір'ю воїна за дії своїх колег з Ковельської міської ради та пообіцяли в сприянні у вирішенні її проблеми.

Коментарі
08 Червня 2017, 00:37
Для учасників АТО дають земельні ділянки в болоті по вул. Зерова, а для начальства( без черги між іншим) виділяють ділянки по вул. Черняховського. Підніміть рішення міської ради про виділення земельних ділянок і ви все зрозумієте. Якісь сопляки 35- 45 річні вже заслужили у держави земельні ділянкт, а ті що грудьми і своєю кров"ю захищали країну сидять з дулею в кишені. Хіба це справедливо?
08 Червня 2017, 01:12
Слідкуйте за словами!!!!!!<br/>Заслужити можна і в 20!!!!! Скільки молодих загинуло, а ви кажете &quot;сопляки&quot;))) Соромно має бути.....
08 Червня 2017, 01:29
чув я як на ато старі пердуни воюють тільки бухають там
08 Червня 2017, 01:31
Ви в Кіндера хочете знайти справедливість? Наївні....
08 Червня 2017, 01:56
І ЩО ВИ ВСЕ ПРО ЗЕМЛЮ.Я кожен день відспівую виділяю 1 метр на два...
08 Червня 2017, 02:19
Батюшка ви би там Кіндера виспідували би.Може за розум візьметься.Бо вже його біси геть обсіли
08 Червня 2017, 02:56
Більше трьохсот АТОшників замість реальної землі отримали повітря і не роблять спроб повернути вкрадене в них.Ганьба!
08 Червня 2017, 09:51
Можливо до кінця 2017 року повернуть
08 Червня 2017, 10:13
я кажу про тих сопляків, що за татоаими спинами сидять по кабінетах. Читай уважно.
08 Червня 2017, 10:13
я мав на уквазі в попередній фразі - татовими спинами
08 Червня 2017, 10:59
07.06.2017 <br/>Прем’єр-міністр Володимир Гройсман підкреслив, що за інформацією правоохоронних органів, «є тотальні зловживання з землею на місцях». <br/>«Це терпіти неможливо, і треба приймати рішення, для того, щоб скасувати будь-які можливості будь-якого чиновника на будь-якому місці зловживати земельними ресурсами&quot;, - наголосив Прем’єр-міністр. <br/>У цьому контексті Глава Уряду дав доручення Міністерству внутрішніх справ України провести перевірки усіх фактів земельних «оборудок».
08 Червня 2017, 11:25
Невже Мавпа і К посудять та посадять
08 Червня 2017, 12:19
Якщо далі будуть сидіти по хатах скраю-ніколи і нічого не повернуть.
08 Червня 2017, 12:57
За вкрадений газ та землю у народу злодійське угрупування БЮТ у клітку
08 Червня 2017, 12:59
На засідання комісії треба внести реальні пропозиції, в архівних документах зафіксовано всі зловживання по виділенню земельних ділянок, там є прізвища правоохоронців, які &quot;дахують&quot; Кіндера та інших підставних осіб. Аудит цих документів висвітлить всі зловживання Логвінова та Конащука під супроводом Кіндера.
08 Червня 2017, 13:49
У 2015 році перед кожною сесією на цьому сайті вивішувалися списки кандидатів на отримання земельних ділянок.Журналісти регулярно вказували на всіх кандидатів,які в незаконний спосіб мали отримати землю.Варто і ці факти винести на засідання комісії.
08 Червня 2017, 14:00
Пора Мавпу гнать з Ковеля...
08 Червня 2017, 14:24
А хто внесе реальні пропозиції,якщо лідери опозиції здатні лише на те щоб язиками плескати?
08 Червня 2017, 19:50
Разом з тим, Ковельському міському голові рекомендовано терміново вирішити питання.А чого не в приказному порядку?тимчасова контрольна комісії обласної ради з питань земельних відносин, а з якого боку комісія має відношення до Ковеля?
08 Червня 2017, 20:27
Новоспечений прокурорчик -Бабенков, замість припинення тотальної роздачі громадської земельки, для городництва, з наступною зміною призначення, потурає цій роздачі. Кіндер не залишився в боргу, а видав квартирку &quot;жовторотій&quot;, але вже заслуженій у нього прокурорші - Оксанці Пилипюк...(Має дівка придане!)Оксанка Пилипюк курує земельні питання в Ковельській місцевій прокуратурі і гальмує кримінальні провадження...
09 Червня 2017, 00:52
З СІМЕЙКИ ДОВІЧНОГО СУДДІ ЛАПІНА ВЖЕ ПОЧАЛИ
09 Червня 2017, 12:38
А що зробив ПІнІс з землею обгородженою в рекреаційній зоні. Гульбарища серед ночі продовжуються. Дєпутік Бойчик з суддіком, таким що повязали гульбарять. Члєну виконкому Заікіну все можна. а от аотвцеві була б ділянка на забудову. Всі комунікації близько. Депутатік Кислю він же правсоюз надав землю прізідєнту. В АТО їх хай послужать то вже не захочеться ні землі ні води.
09 Червня 2017, 18:25
А чому б інфу про куратора земельних питань від прокуратури не передати для розгляду обласної земельної комісії?
09 Червня 2017, 18:30
Необхідно негайно писати листа Луценко про всі факти &quot;дерибану&quot; землі в Ковелі та про &quot;сліпих&quot; прокурорів.
11 Червня 2017, 00:41
Спочатку дають план забудови, потім людина іде і оглядає ділянку , далі або погоджується або ні!!!!!<br/>Силою на Зерова ніхто не давав! Це був перший масив, де виділяли землю...От всі і кинулись, а потім побачили що поспішили і почали &quot; болото болото&quot;
11 Червня 2017, 21:35
Пройдіться по Набережній..., в кінці вулиці Воля! Які &quot;Хатки&quot;, повиростали! Ці по черзі земельні ділянки отримали? Пляжу по Волі, капець...Перед самою водою, Набережну, втулили...Щоб пляж перед товстосумами. ліквідувати.