Ковельського суддю взяли на хабарі, - Луценко

08 Червня 2017, 10:32
3803

Суддя Ковельського місцевого суду взяв неправоміреу вигоду у 4 тисячі гривень.

Про затримання судді повідомим Генеральний прокурор України Юрій Луценко.

 

Коментарі
08 Червня 2017, 13:41
Коли відпустять?
08 Червня 2017, 14:48
Приізвище судді будь ласка і того хто давав. Без конкретики цч інформація є направдивою.
08 Червня 2017, 14:50
Було затримано суддю Василюка.О.С
08 Червня 2017, 15:22
Позор полнєйший!!! При зарплаті більше 20000, позаритися на нещасних 150 баксів!
08 Червня 2017, 15:28
Невже Нагорник давав?
08 Червня 2017, 15:34
Якщо суддя , який виносить рішення іменем України взяв хабаря хоча б 1(одну ) гривну повинен нести покарання мінімум : - від 10 (десяти ) років позбавлення волі ...!!!
08 Червня 2017, 15:41
Потрібно заключити з Росією угоду про використання Сибірських поселень для шакалів хабарників. Думаю нічого страшного тут не буде.
08 Червня 2017, 15:49
І ТАК ПРОСТО БЕЗ САМОЗАХИСТУ ЗНЯВ З СЕБЕ СУДДІВСЬКИЙ ОРДЕН ?<br/>МАБУТЬ НАБРИДЛО ЙОМУ СУДИТИ, ВИРІШИВ ЗВІЛЬНЯТИСЬ.
08 Червня 2017, 16:32
Позор такий позор і він падає на всіх суддів які ще на службі. Якби 4 мільйони, ну куди б не йшло, а тут мізер. Який хабар, така й ціна судді.
08 Червня 2017, 16:47
Хлопці судді та скиньте заразу в річку за позор на всю країну і ганьбу на весь суд.
08 Червня 2017, 20:13
Видно на відміну від інших, цей суддя &quot;заліз за шкуру&quot; прокурорам та мусорам...Особливо, Тузіку. Голова суду - Лесик з ексзаступником Вовою Бондарем поставили відеокамери в коридорах суду (щоб пересічних громадян відстежувати), замість встановити їх в кабінетах суддів, щоб запобігти злочину, а не провокувати, його.
08 Червня 2017, 20:15
Так вони всі там беруть, тільки хто чим особливо Агеєва .А ПОСЕРЕДНИКОМ ТА СІРИМ КАРДИНАЛОМ в них там Сашка Долар.Несуть йому в приватний кабінетик а він вже розвозить по кабінетах...
08 Червня 2017, 20:39
Сашкі долору цей суддя не давав, видать...То напевно синаш Сашки Долара, діпутат Єгорка Лапін, ряний боєц АТО і депутат ВР, за мільйон баксів, що проти блокади на крові, виступав, приложився...
08 Червня 2017, 21:15
1. Неправомірною вигодою в значному розмірі вважається вигода, що в сто і більше разів перевищує неоподатковуваний мінімум доходів громадян, у великому розмірі - така, що у двісті і більше разів перевищує неоподатковуваний мінімум доходів громадян Мало того Стаття 370. Провокація підкупу<br/>1. Провокація підкупу, тобто дії службової особи з підбурення особи на пропонування, обіцянку чи надання неправомірної вигоди або прийняття пропозиції, обіцянки чи одержання такої вигоди, щоб потім викрити того, хто пропонував, обіцяв, надав неправомірну вигоду або прийняв пропозицію, обіцянку чи одержав таку вигоду, карається обмеженням волі на строк до п'яти років або позбавленням волі на строк від двох до п'яти років, та зі штрафом від двохсот п'ятдесяти до п'ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.<br/>2. Те саме діяння, вчинене службовою особою правоохоронних органів, -<br/>карається позбавленням волі на строк від трьох до семи років та зі штрафом від п'ятисот до семисот п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
08 Червня 2017, 22:50
Перш ніж писати спочатку гляньте яка зарплата у суддів районних судів!
08 Червня 2017, 23:09
Синочку Сашки Долара кажуть авто спалили днями у Луцьку за кришування бурштину.Чи то народний гнів...Одна сволота.
09 Червня 2017, 01:57
ТО НЕ СПАЛИЛИ ТО ЛІКВІДУВАЛИ, ЩОБ ІНШІ ЗАДУМАЛИСЬ ,ЩО РОБЛЯТЬ ПРОДАЖНІ МРАЗІ.
09 Червня 2017, 16:08
Так потрібне рішення суддя прийняв чи тілько думав, прийняти? Он СБУ шники Ковеля слідчого Кевельського лінійного відділу, що брав хабар, разом з прокуратурою 5 літ засудити не можуть...Просять, полєзні, щоб той за зміною обставин, згодився. А він ні в какую...Ніна Демчук там адвокатом була...
11 Червня 2017, 13:22
Рівно рік тому цей суддя розглядав нашу справу. Ви не уявляєте що то за людина. Я виходила з суду і думала що з дурдому. Усіма силами грав на боці іншої сторони, причому правда була за нами. Скільки нервів він нам зіпсував не розказати. Принижував, вимагав довідки, яких і не треба було, затягував справу і т.д. По ньому вже давно тюрма плаче. <br/> Дай, Боже,здоров'я тим людям, які причетні до його затримання.
18 Червня 2017, 20:02
Підставили чи не найбіднішого і самого беззахисного суддю. А перед цим суддю Луньову виштовхали. Залишилось 7 суддів з 13-ти. Видно стоїть задача паралізувати суди.