Депутат Ковельської міськради стверджує, що їй погрожував розправою водій міського голови

09 Червня 2017, 10:39
5073

Сенсаційну заяву зробила депутат Ковельської міської ради з фракції «УКРОП» Галина Стасюк у міськрайонному суді, прийшовши сюди послухати розгляд справи щодо мера Олега Кіндера, якого прокуратура Волинської області звинувачує в тому, що він невчасно подав декларацію про доходи.

«Нам водій мера погрожував! Я вже дзвоню в поліцію, бо це ж ненормально! Так не може бути!» – схвильовано казала присутнім Галина Миколаївна.

Депутат прямо в залі суду перед початком судового засідання зателефонувала до чергової частини управління внутрішніх справ і повідомила про погрозу, яку висловив їй у присутності свідків водій Микола Федорук (на верхньому знімку).

«Тут водій міського голови погрожує нам, активістам. Водій міського голови нам погрожує фізичною розправою», – заявила правоохоронцям Галина Стасюк.

За якихось 10 хвилин до будівлі суду приїхали поліцейські і взяли пояснення у заявниці. Свідчення також надали Сергій Котік, Олександра Ткачук, Галина Артюшенко і Олексій Будков. Микола Федорук теж дав пояснення, причому в присутності Олега Кіндера.





 

Коментарі
09 Червня 2017, 14:02
Галя, та в того Миколи не та вагова категорія! Куди йому проти тебе тягатися! Треба було притиснути його своїми бамперами то він і не піскнув би.
09 Червня 2017, 14:18
Який мер, такий водій...Сплошне нахабство, навіть голова суду так не паркується, а цим все "по цимбалах".
09 Червня 2017, 14:53
люди мають знати, кого вони обрали в депутати!!!
09 Червня 2017, 15:21
мабуть по комусь сумують Липини дуже.
09 Червня 2017, 15:27
знову та сама компанія тільки немає їхнього бригадира косцовята
09 Червня 2017, 15:39
пішов у відпустку
09 Червня 2017, 15:41
глянь но на їхнії фізійономії то вони од переляка так либляться?
09 Червня 2017, 16:22
Брехня. Це та банда накинулась на водія, не врахували що кругом є відеокамери і все записано. Галя так гавкала, шо чуть колесо не прокусила в машині.
09 Червня 2017, 17:21
дуже прикро що сьогоднішня демократія дає можливість психічно хворим і ненормальним обиратися в депутати. іх би розстріляти як собак шоб другим не повадно було. це лобісти власних інтересів і обіжені, і до того не вміючі конструктивнрм шляхом вирішувати проблеми. ганьба дибілам.
09 Червня 2017, 18:33
Поважайте себе дорогі ковельчани і не звинувачуйте цих порядних людей у тому, що вони не шкодуючи часу, свого здоровя хочуть змінити владу і місто на краще.<br/>Було б усе інакше якби (якщо вже так сталося), підїхавши до суду, вийшов би Кіндер з службового автомобіля, привітався б до людей, яких він всіх знає і пішов би в приміщення суду разом із своїми адвокатами... <br/>Аж ні! На швидкості автомобіль просто влетів у двір суду через відчинену браму, оминувши групу людей, яка стояла скраю парковки. Цим самим Кіндер показав, що громадяни для нього ніхто, бо приїхав МЕР і йому дозволено все! На парковці хай ставляють свої авто прості хлопи... а не Кіндер!<br/>Відповідно поводить себе і його водій! Це ж він возить мера і його адвокатів, чує і бачить що той робить і переймає... так що брись з дороги якісь там депутати та активісти... <br/>Хіба так має бути?
09 Червня 2017, 19:23
Безпідставно людину звинувачувати не можна, тим паче депутату і жінці. В черговий раз переконуюсь, що певні депутати міської ради і не знають, що таке порядність
09 Червня 2017, 21:37
Ух ти ,а половину коментарів видалили!!!!
10 Червня 2017, 03:47
не матюкайтеся