Ковельчани нарікають на проблеми при отриманні паспорта

09 Червня 2017, 15:51
6455

На електронну пошту Район.Ковель надійшов лист, у якому ковельчанка нарікає на неможливість отримати паспорт.

Текст листа подаємо без змін:

«Я проживаю в м.Ковель .У нас велика проблема - неможливо отримати паспорт громадянина України. Сьогодні 09.06.17 р стоїмо в четверте в черзі на отримання з 6.30 ранку № 15 по списку. В годину приймають максимум 2-3 людини. Як отримати ?Документи приймає та видає ОДНА людина .ЦЕ ПРОСТО ЖАХ!!!!!!!!! Варіантів для корупції море і аж руки чешуться дати на «лапу». До кого потрібно звернутись щоб цей жах припинити? ДОПОМОЖІТЬ!!!!!!!!!!!!!»

Коментарі
10 Червня 2017, 00:16
Рекомендую ХАБАР НЕ ДАВАТИ І НЕ ПРОВОКУВАТИ!!!!
10 Червня 2017, 00:50
В них постійно поломалий другий комп))) бідолашки. ..
10 Червня 2017, 02:29
Це брехня і наклеп. Всі бачили і чули інтервю нашорго Президента, який чітко заявив, що ніяких проблем при отримання паспорта бути не може в принципі. Так що заявниця явно проплачена Кремлем, можливо - працює на ФСБ.
10 Червня 2017, 10:41
Зрада
11 Червня 2017, 13:22
а ким ти баран проплачений? колись дітям при видачі паспорта вручали якийсь приз а тепер щоб здати на паспорт дитина стоіть два дні з пів ночі і наслухається матів перематів
12 Червня 2017, 00:27
Чому батьки мочать? Я звернувся зі скаргою до Управління Державної Міграційної служби у Волинській області зі скаргою про &quot;безлад&quot; міграційної служби у Ковелі і отримав позитивну відповідь : швидко зробили <br/>і внутрішній паспорт, і закордонний без хабарів. &quot; Стукайте і вам відкриють&quot;, добивайтесь своїх прав, не мовчіть.
12 Червня 2017, 22:13
І що вам без черги дали право отримати паспорт?бо ви нажалілись? Дайте телефон .Бо ми вже стоїмо 2 місяць а все що біля 210
13 Червня 2017, 00:27
При бажанні звернутись для наведення порядку у Ковелі, телефони є у відкритому доступі на сайті Управління державної міграційної служби у Волинській області.
13 Червня 2017, 00:29
Текст той самий.
13 Червня 2017, 16:31
Кожного дня ідучи на роботу бачу чергу із людей що хочуть отримати паспорти.
05 Жовтня 2017, 17:08
Доброго дня, відносно закордонних паспортів. Коли закінчиться той безлад,який не бачить директор у себе вприміщенні міграційної служби. Таке складається враження,що він набирає агітаторів,які пишуть чергу і їм платить(сидять одні й ті самі).Не цінує своєї посади,або не влаштовує зарплата хай покине шукає кращого.