У Голобах замість зрубаної ялинки поставили новорічну фотозону

21 Грудня 2020, 13:00
У Голобах замість зрубаної ялинки поставили новорічну фотозону 2716
У Голобах замість зрубаної ялинки поставили новорічну фотозону

Юних жителів Голобської громади запросили на зустріч зі святим Миколаєм.  

Про це інформують на сайті Голобської громади.

Традиційне дійство вирізнялося від попередніх новорічних заходів відсутністю зрубаної зеленої лісової красуні. Її замінила ялинка з гірлянд, стилістично інстальована на фасаді закладу культури. А для святкового настрою облаштували яскраву новорічну фотозону.

Уперше завдяки фінансовій підтримці селищної ради реалізували проєкт Голобського молодіжного об’єднання. Молодих людей різних професій і посад поєднало бажання покращувати життя в громаді.  

 








 

Підписуйтеся на сторінку Район.Ковель у Facebook та слідкуйте за Instagram «rayon.kovel», де оперативно оновлюється інформація.

Коментарі
22 Грудня 2020, 12:52
Супер! Молодці!!! Дуже гарно вийшло!!!
22 Грудня 2020, 13:13
Це вони "влетіли" на могорич за фанерну ялинку та клітку "ганьби" чи стриптизу, виготовлену з відходів зі стадіону.
22 Грудня 2020, 13:32
А таким як ви завжди все не так. Якби і золоту ялинку поставили, то знайшли б за що обіср...ти. Старайтеся шукати в житті більше позитиву, легше буде жити!
23 Грудня 2020, 09:14
Клітку можна буде перепродати в який-небудь гадюшник на території ОТГ
23 Грудня 2020, 09:47
Ліси безконтрольно вирубують, а ялинку з фанери відкривають, коли на площі росте жива.
23 Грудня 2020, 10:36
Жительку можна зрозуміти. Вона захищає свого хазяїна і здобувальника
23 Грудня 2020, 10:45
Легше, як владі та їх оточенню, нікому не буде легше жити.
23 Грудня 2020, 17:58
Хворі люди вам ні хто ні в чому не догодить. Цінуйте те що для таких морально убогих щось робиться
24 Грудня 2020, 10:06
На площі росте жива ялинка, а відкривають фанерну, а ліси безконтрольно вирізають.
24 Грудня 2020, 11:52
По дві премії собі за місяць є кошти, а прикрасити ялинку, що росте на площі немає
25 Грудня 2020, 10:00
Любить наш народ всяку голову!
25 Грудня 2020, 10:02
Любить наш народ всяку голову!
27 Грудня 2020, 11:15
"Алчные люди захватили власть в нашем городе"
28 Грудня 2020, 14:48
А во дворе есть прекрасная елка!<br/>Живая и настоящая.<br/>Давайте её нарядим?<br/>Ура, давайте!<br/>Только у нас игрушек нету.<br/>У нас наряжать нечем.
30 Грудня 2020, 11:34
Людішкі це ті за чий рахунок жируєте?
30 Грудня 2020, 18:21
Людішкі це ті за чий рахунок жируєте?