Траса з Ковеля на Луцьк і Ягодин стане платною

24 Грудня 2020, 15:49
9895

Кабмін затвердив максимальний розмір плати за разовий проїзд автодорогою загального користування.

Водії сплачуватимуть за проїзд автошляхами, побудованими на умовах концесії (державно-приватного партнерства), повідомляє ICTV.

Це рішення ухвалили під час засідання уряду учора, 23 грудня.

Ставка плати за кожен кілометр відстані на такій дорозі становить:

- для мотоциклів із причепом (коляскою) і без нього, а також легкових автомобілів – €0,023 (0,79 грн);
- для легкових автомобілів із причепом, мікроавтобусів (до 10 посадкових місць разом із водієм), вантажних автомобілів (до 3,5 т) – €0,023 (0,79 грн);
- для вантажних автомобілів (від 3,5 до 12 т), автопоїздів (до 12 т), автобусів (від 10 до 29 посадкових місць; не більше 12 т) – €0,045 (1,5 грн);
- для вантажних автомобілів й автопоїздів (понад 12 т), автобусів (від 29 посадкових місць; понад 12 т) – €0,133 (4,55 грн).

На яких дорогах реалізують державно-приватне партнерство:

Харків –Дніпро – Запоріжжя (M-29, M-04, M-18);
Бориспіль – Полтава (М-03);
Херсон – Миколаїв (М-14);
Київ – Житомир – Рівне (М-06);
«Ягодин» – Ковель – Луцьк (М-07, М-19);
Дніпро – Кривий Ріг – Миколаїв (M-04, H11).

Торік в Укравтодорі оприлюднили ціну платної дороги сполученням Львів-Краківець. За попередніми підрахунками вона становитиме не більше 7-10 євроцентів за один кілометр.

Коментарі
24 Грудня 2020, 18:07
А ПЕШКОМ СКОКА БУДЕТ
24 Грудня 2020, 21:22
Біля платної дороги повинна бути безкоштовна і також нормальна дорога
24 Грудня 2020, 23:14
А яка частка оплати в тарифах за вдихання повітря з бензовикидами на дорогах?
25 Грудня 2020, 12:56
Хай собі той асфальт кончений собі в жопу запхають гандураси паршиві.
25 Грудня 2020, 13:01
Хай той асфальт собі в жопу запхають, гандони кончені, хай зарплату дадуть як в Європі а не дороги платні робити, скоро увірветься людям терпець, вже не довго..
25 Грудня 2020, 19:41
Дякуючи ідіотами які голосували за Зе маємо нове покращення. Катайтесь ідіоти , викладайте бабло.
26 Грудня 2020, 04:03
Можна подумати це при Зеленському стало паршиво. На мою думку він в одному ряду з мародером Порошенком, зеком-Януковичем, бандитом вбивцею Кучмою і хитрожопим комунякою Кравчуком. А нуі Ющенко м баклажаном
26 Грудня 2020, 08:26
А в Колодницю і Білин скільки буде за км? € 0.023 ....?????
26 Грудня 2020, 08:28
В Білин також по €0.023???
26 Грудня 2020, 10:39
Це сучасні "діти" лейтенанта Шмідта. Тільки ті дурили народ бо їм дійсно не було що їсти , а ці муки жирують і бісяться від безнаказаності......
26 Грудня 2020, 13:47
Кравчук - хитрожопий большевик, тут ти правий.<br/>Кучма - хоч і вбивця-замовник, але до бандита не доріс. Такий собі красний директор-алкаш, трьохакордний акомпаніатор та картяр-аматор.<br/>За януковича і курі не шепчуть...<br/>Ющенко гарно починав, але не вистачило характеру, юлька-путінка з донецькими та зрадниками-червоненками його з лайном змішали.<br/>Порох не вбивця, зовнішню політику тримав, багатьох зрадників повикидав з владних кабінетів. Всі подонки типу портнових та коломойських повтікали з України, медведчук боявся свого спермохльобальника розціпити. А ось зовнішню політику Порох завалив. І плюс його опоненти гарненько піднесли людям його відпочинок на Мальдівах. Хоча це був класичний спосіб конспірації для забезпечення безпеки в умовах кацапської агресії, яким не один він користувався.<br/>Ну а нинішній - всіх переплюнув! Доки він торчить і хоче Україну проторчати, більшість якуковичів повернулося з кацапського лепрозорію. Навіть таке чмо, як портнов відкрито дзявкає, я вже не кажу за медведчука.<br/>Ось так. Ідеальний президент нам ще навіть і не приснився...
26 Грудня 2020, 14:23
Останні пост.<br/>Порох завалив внутрішню, а не зовнішню політику. Банальна опечатка...
26 Грудня 2020, 17:59
Зєля це апогей тупості українських виборців. Як можна було обрати на таку посаду клоуна членограя. І тепер дауни які проголосували за це непорозуміння порівнюють його з іншими президентами щоб виправдати в першу чергу себе.
26 Грудня 2020, 18:28
Поверніть Кучму, козли! Натішилися Україною без Кучми ???
26 Грудня 2020, 18:29
Поверніть Кучму, козли! Натішилися Україною без Кучми ???
26 Грудня 2020, 18:31
Пора вже закрити кришку рояля !!!!
26 Грудня 2020, 22:38
Тобі язика треба прищемити кришкою рояля...
27 Грудня 2020, 00:00
Ідеальним президентом,на мою думку був би Чорновіл, та його скоріше за все бандюган Кучма прибрав. Романові можу відповісти лише те що за Зеленського голосувало значно менше людей ніж проти Пороха. Але суті справи як бачимо це не змінило. Тож Романе, можете далі топити за свого такого любого хрюшу, тільки кращим ви від цього не станете, при всій повазі до Вас)
27 Грудня 2020, 00:00
Ідеальним президентом,на мою думку був би Чорновіл, та його скоріше за все бандюган Кучма прибрав. Романові можу відповісти лише те що за Зеленського голосувало значно менше людей ніж проти Пороха. Але суті справи як бачимо це не змінило. Тож Романе, можете далі топити за свого такого любого хрюшу, тільки кращим ви від цього не станете, при всій повазі до Вас)
27 Грудня 2020, 11:06
Не маю жодних ілюзій щодо Пороха. Між двома бідами вибирають меншу. Порох чи Зеля? Різницю вже всі помітили. Не прикольно получається. А що далі......