У Ковелі припинила діяльність організація Спілки учасників АТО

18 Червня 2017, 09:50
3412

Про це повідомила секретар міської ради у Ковелі Віра Федосюк на засіданні постійної комісії з питань регулювання земельних відносин і містобудування, коли обговорювалося питання надання землі під житлову забудову для сім’ї учасника АТО, який під час захисту Батьківщини тяжко захворів і через місяць після демобілізації помер у лікарні.

Незадовго до депутатської комісії відбулися громадські слухання щодо виділення земельних ділянок для АТОвців.

«Були слухання, і взагалі Андрій приходив і сказав, що вже Спілки АТО у нас в Ковелі нема», – мовила Віра Федосюк.

«У нас учасники АТО поки що, я говорю відверто, неорганізована така собі організація. Був Андрій, якось працював дуже погано. Скажу відверто, ну дуже погано працював. Тому що, якщо вже людині доручили, то треба якось по-людські доводити», – доповнив голова постійної «земельної» комісії міської ради Анатолій Кислюк.

Хто такий цей Андрій, ні Віра Федосюк, ані Анатолій Кислюк не уточнили. Можливо, мова йде про Андрія Панасюка, який часто приходив у мерію вирішувати питання АТОвців. Хоча, як повідомили журналіста нашого видання чиновники, Ковельську міськрайонну організацію учасників АТО до останнього часу очолював Сергій Літвинович, який підтвердив представникам влади, що організація припинила свою роботу, по суті розпалась.

Коментарі
18 Червня 2017, 13:31
де тут мінус поставити за такі новини ?
18 Червня 2017, 13:34
Шо то за спілка,коли сами на себе заробити не здатні а гроші ніхто не дає та блокувати більше нікуди не запрошують...
18 Червня 2017, 13:47
мінус треба ставити не журналістам, а самим атошникам, зупинивши ворога на Сході не можуть знайти спільної мови. ганьба!!!
18 Червня 2017, 14:17
Льончік буде організовувати нову спілку,вже це тянеться більше трьох місяців.Поки повільно но упевнено.
18 Червня 2017, 15:39
це ще раз підтверджує - всі партії організвції, шайки, групи платні і існують на гроші олігархів. І відстоюють вони теж інтереси тих хто платить. Буде бабло, вийдуть під раду страйкувати за те, що рівень бактерій у водіковельських пляжів перевищує в 100 раз допустиму норму. Не буде бабла - пофіг їм та норма. Так і живемо.
18 Червня 2017, 18:12
А с ким працювати ? Все рішає банда Івахіва! Його кіндери з федорсрючками і багато інших підставних осіб , які теж з тої банди ! Хіба дадуть щось робити ? От чесних і видавлюють щоб не мішали їм красти !!!
18 Червня 2017, 18:50
Якщо розпалась спілка атошників то це проблема самих атошників, бо вони вже звикли що за них хтось має щось робити а не самі, а то на руку кіндерам і фесючкам, добре дерибанити.
18 Червня 2017, 18:58
А що комент про Головного "опозіціонера" видалили ? Скільки пініс платить панове ???
18 Червня 2017, 19:17
Для чого така істерика?! Матюки будуть видалятися. Що тут не ясно?! Не вмієш писати без матюків - не пиши! І не потрібно писати дурню, що цією новиною про розпад спілки АТОвців хочуть когось "очорнити". Самі вони винні у своїй неспроможності бути спілкою.
18 Червня 2017, 22:08
А там були матюки??? Де ??? Брехливий сайт на замовлення банди !!!
18 Червня 2017, 22:14
І як з вами працювати ?! Ви ж влада !!! Ви плюєте на чужу думку ! " НЕСОГЛАСНИХ" фільтруєте як сайт !!! Матюки ви бач побачили ...там був тільки натяк !!! Краще б ви щось інше бачили !
19 Червня 2017, 01:29
напевно тебе, чоловіче, добряче ця стаття зачепила, раз так кричиш
19 Червня 2017, 18:20
хлопці себе забезпечили від а до я і воно ім вже не потрібно
20 Червня 2017, 10:13
якщо влада продовжуватиме нас дискритувати ми відкопаємо де що і зберемось та покажем за допомогою 7,62мм і тоді стане ясно що то ми за атошники самі винні і не можемо бути навіть спілкою і т.і....
20 Червня 2017, 12:37
Проблема в тому що кожна спілка атошників сама по собі, у вас немає однієї єдиної всеукраїнської спілки атошників і лідера , а ті хто сам по собі завжди слабий і його перемагають . І 7,62мм ви точно не відкопаєте бо третій рік над вами влада знущається а ви не відкопали, тільки бачите проблему що землю вам не дають а бо в автобусах безкоштовно вас не возять .
22 Червня 2017, 03:52
а ще доводжу до відома що багато інших пільг передбачених для нашої пільгової категорії чинним законодавством теж не дотримується ЗУ...буде так ділі хлопці чкі зараз там виходить просто так як і ми...так не має бути!