Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
У Ковелі шість рятувальників отримають службові квартири
У Ковелі шість рятувальників отримають службові квартири

У Ковелі шість рятувальників отримають службові квартири

15:24 11.01.2021
1785

Відбулося перше засідання у новому складі громадської комісії з житлових питань, яку очолює заступник міського голови Віктор Жигаревич.

Про це інформують на сайті Ковельської міської ради.

Начальниця відділу обліку, розподілу та приватизації житла Ніна Іваненко ознайомила із заявами, які надійшли впродовж останнього часу. Серед них – від Мирослави Г. про взяття на квартирний облік. Її сім’я із двох осіб мешкає в гуртожитку на вулиці Чубинського, про що складено відповідний акт за результатами обстеження умов проживання. Звернення ковельчанки комісія вирішила задовольнити.

Троє людей зняли з квартирної черги – за особистим зверненням, у зв’язку із забезпеченням житлом, проживанням у населеному пункті, яке не входить до складу міської територіальної громади.

Також прийняли рішення за заявами громадян. Вони стосуються змін у складі сім’ї, внесення в списки постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи через отримання І групи інвалідності.

Комісія підтримала клопотання Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Волинській області щодо включення до числа службових квартир будинку № 1 на вул. Відродження, затвердила протоколи засідань комісії Управління про видачу на них ордерів. Службове житло отримають шість родин фахівців цивільного захисту, які несуть службу на території Ковеля та району.

За результатами роботи відділом обліку, розподілу та приватизації житла будуть підготовлені проєкти рішень і представлені на засідання виконавчого комітету.

Підписуйтеся на сторінку Район.Ковель у Facebook та слідкуйте за Instagram «rayon.kovel», де оперативно оновлюється інформація.

Загрузка...
Коментарі
Загрузка...
26 січня
Сьогодні
Вчора
24.01.2021
23.01.2021
22.01.2021