На Ковельщині судитимуть лісівника-посадовця, який «провинився» на 10 мільйонів гривень

24 Червня 2017, 10:29
2181

Директора ДП «Ковельське лісове господарство» звинувачують у ряді порушень.

Відтак, прокуратура Волинської області скерувала до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні про вчинення директором Державного підприємства «Ковельське лісове господарство» незаконної порубки дерев у лісах та на територіях природно-заповідного фонду, що заподіяло істотну шкоду, перевищення службових повноважень, що спричинило державним та громадським інтересам тяжкі наслідки, та службового підроблення (кримінальні правопорушення, передбачені ст. 246, ч. 3 ст. 365, ч. 1 ст. 366 КК України), – повідомляють у відомстві.

Встановлено, що з січня по березень 2016 року посадовець, знаючи, що право користування  земельною ділянкою загальною площею понад 10 тис. га на території Поворського лісництва для очолюваного йому підприємства припинене і Державне підприємство «Ковельське лісове господарство» не вправі здійснювати спеціальне використання лісових ресурсів на ній, перевищуючи надану йому владу та службові повноваження, продовжував подавати документи (вносячи в них недостовірні відомості) для отримання дозволів на проведення суцільних санітарних рубок та вибіркових санітарних рубок.

Окрім того, керівник підприємства забезпечив видачу головним лісничим лісового господарства лісорубних квитків на здійснення санітарних рубок на цю земельну ділянку, що призвело до незаконної порубки дерев і завдало шкоди навколишньому природному середовищу на загальну суму 10 873 519 грн.

На майно обвинуваченого накладено арешт.

Невдовзі посадовець постане перед судом, який і визначить йому міру покарання.

Коментарі
24 Червня 2017, 14:38
що,боітеся назвати прізвища?
24 Червня 2017, 15:35
Данилюк Володимир Васильвич. Він же " Ушастий"," Клапоухий", " Вухатий"
24 Червня 2017, 15:42
Визивали тебе дурню в Луцьк - казали іди на пенсію, булоб все добре. Зараз мабуть на нари підеш.
24 Червня 2017, 16:05
В тюрму злодюгу!!! Володимир Васильович а як все добре начиналось. Сушіть гриби і сухарі .
24 Червня 2017, 16:31
Думаю з того нічого не буде. В нього було багато крімінальних проваджень і все він вирішував . Прокуратура гроші любить, а його вони є. Це все херня. Родичі в прокуратурі працюють, Віталій Володимирович ще підмаже, казав що Філюк все йому рішає
24 Червня 2017, 16:43
Васильвич зараз в нас безвіз, беріть закордонний паспорт, виймайте гроші з чука що за 11-ть років накрали тай втікайте дальше чим очі бачать. Виж розумієте , що перевірили тільки 30% , коли перевірять все буде 30- ть мільйонів.
24 Червня 2017, 18:12
Колектив дуже радий цією навиною. Може накінець здихаємся цього старого хрящя, хоть він навіть в думках не хоче іти.
24 Червня 2017, 23:58
Слава Заслуженому лісівнику Данилюку! Догрався пенсіонер. Зараз за собою ще неодного потяне.
25 Червня 2017, 00:23
Усіх лісників треба перевірити!!!!<br/>Рубають дерева ...вбивають тварин....
25 Червня 2017, 00:31
Гроші треба, їсти хочим.
25 Червня 2017, 01:25
Нормальний Васильович чоловік, правда трохи ДУРНУВАТИЙ.
25 Червня 2017, 11:53
То вони з Кіндером рубали і робили палєти на експорт
26 Червня 2017, 14:24
До чого тут знову Кіндер
26 Червня 2017, 15:31
Дійсно, Кіндер тут не до чого. Хіба, що по аналогії прийшло відчуття вседозволеності породжене тотальною безкарністю...Бо для одного земля, а для іншого ліс були джерелом великих грошей у власний карман та грошей цих вистачало, щоб &quot;купляти&quot; наших законників. Не завше так буде шановні!
28 Червня 2017, 03:00
Очолюване Данилюком В.В. підприємство називається &quot;Державне підприємство &quot;Ковельське лісове господарство&quot; проте там державного нічого немає і не діють там самі примітивні закони України. Фактично коли став там керувати Данилюк В.В. все стало вирішуватися по поняттям і постійно існує чорна бухгалтерія і підпільна каса. Працівників там за людей не рахують, якщо вони хоч і постійно працюють, то з ними укладають щомісячно договори підряду на виконання робіт за мізерну оплату, періоди роботи не зараховуються до стажу не сплачуються внески в Пенсійний Фонд, трудові книжки на них не заводяться (фактично раби дежлісгоспу). В місті Ковелі існують правоохоронні органи, різні інспекції, але ніхто там нічого на протязі десяти років незаконного не бачить. Всім засліпило очі. Лісоматеріали відправляють на експорт, а куди дівається валюта, залишається загадкою ?