У Ковелі відгуляли випускний

25 Червня 2017, 16:02
14784

У Ковелі колишні школярі з урочистостями відзначили шкільний випускний. Звучало багато привітань. Дівчата вражали вишуканими сукнями і своєю вродою, хлопці – елегантністю та прекрасними манерами.

Олег Кіндер разом із секретарем міської ради Вірою Федосюк та начальником управління освіти Віктором Бичковським вручили медалі найкращим учням. Цього року 25 відмінників навчання отримали нагороди – 13 золотих та 12 срібних медалей.

 

1

1

4

7

4

Міський голова Олег Кіндер у своєму виступі  подякував вчителям за професіоналізм, відданість своїй справі, за прекрасну зміну, яку вони виховують, батькам  - за підтримку й допомогу у розвитку навчальних закладів міста, за те, що приділяли увагу не тільки навчанню і вихованню своїх дітей, а й створювали  комфорт і затишок у навчальних  приміщеннях. 

Від імені усіх педагогів міста випускників привітала Тетяна Ярош. Вона звернулася до юнаків і дівчат, для яких школа стала другою домівкою, а вчителі не раз заміняли батьків у хвилини успіхів і невдач, були порадниками і друзями.

Слово від батьків випускників надали Наталії Білашук. Вона висловив повагу і вдячність вчителям за те, що  вкладали часточку своєї душі у дітей, за їхню сумлінну працю, за знання, якими збагатили учнів.

Одинадцятикласники дякували своїм наставникам за проведені за шкільною партою роки. Зі щирими усмішками та сльозами розчулення на очах вони прощалися зі своїми вчителями, однокласниками.

Після традиційної святкової лінійки колишні школярі урочистою ходою пройшли центральною вулицею міста. Свято продовжилось випускним балом. А вранці відбулася традиційна зустріч сходу сонця та першого дня дорослого життя.  

2

4

1

1

5

2

3

1

4

2

2

1

2

4

Коментарі
25 Червня 2017, 19:42
а Бичковський казав, що золотих медалей мало бути 25, а вручили тільки 13, то все ЗНО винне
25 Червня 2017, 21:47
в тексті сказано - дівчата в вишуканих сукнях, хлопці з вишуканими манерами. А подивіться що зробили з містом за ніч ці представники нового покоління. Засмічені битими пляшками вулиці, забльовані лавочки в парках, вирвані з клумб квіти, побиті вікна. Ганьба!!!
25 Червня 2017, 22:27
проводи в армію і на клубніку в поляндію
25 Червня 2017, 23:14
зануда!!!!!! закрий писка!
26 Червня 2017, 02:54
А чого зануда, все правильно сказав, навіть замало... Дівки класні, не всі правда, але на невимушені європейські смаки - окей.
26 Червня 2017, 14:26
виховано чергове покоління бидла. Якби можна бубо б розмістити фотографії!!!!! Чомусь тут фотографи сайту скромно обійшли цю подію.
26 Червня 2017, 15:01
До Педагога: якщо Ви дійно педагог, то дуже дивує Ваша позиція.Ви ж самі приймали участь у їх вихованні???!!! Чи не приймали, а лише очікували на презенти та підношення, а дітей оцінювали не за їх досягнення, а за те, ким є і скільки заробляють їхні батьки? З батьків відповідальність ніхто не знімає.Основний тягар виховання і контролю за дітьми лежить на них!!! Проте ,погодьтеся,важко бути прикладом для своїх дітей,якщо маєш на меті лише побільше заробити та "втерти" носа своїм знайомим і сусідам черговими понтами.Батьки!!!Читання книг ,перегляд цікавих змістовних книг та фільмів не зашкодить Вашим дітям.Працюйте над їхнім розвитком і освідченістю.Привчайте їх до відповідальності!!Нехай Вам щастить
26 Червня 2017, 18:22
що та малолітня наволоч вчора ще наробила. так відпочилали що якусь малолетку скора відчачувала . . . . а КАЗКУ потрібно закрити за те що в ночі споює дітей
26 Червня 2017, 18:56
То мабуть нова зміна сигаретників та спиртовиків
26 Червня 2017, 19:20
У селах набагато вихованші діти. Але школи чомусь закривають.Все розказують, що ці діти дорого обходяться для держави. Ви самі бачите чого варте нове покоління у місті!!! Звичайно, є багато хороших випускників! Та , зрештою, яка різниця з якої школи дитина поїде на заробітки за кордон чи піде працювати на ринок ( з золотою медаллю) . Потрібно думати, як створити нові робочі місця і дати достойну зарплату цьому новому поколінню!!!
26 Червня 2017, 21:51
Цілком згідна із Ковельчанкою і П Наталею! Дітей виховувати потрібно власниим прикладом , тому що ми сіємо зараз. Те що дасть сходи в майбутньому. А випускникам хочу побажати словами одного мудреця : щоб вони були Пан своєі волі, друг своєі долі і слуга своі совісті і тоді ім буде всюди добре.
27 Червня 2017, 12:35
Надіюсь у цієї молоді буде вдала вступна компанія. Надіюсь вони стануть справжніми патріотами і стануть тими хто врешті розбудують УССД
27 Червня 2017, 12:55
У дІтей спиртовикІв та сигаретникІв одна крива дорІжка на Польщу
27 Червня 2017, 13:39
Вітаю всіх випускників , їх батьків і педагогів . Випускникам побільше оптимізму і наполегливості у виборі подальшого шляху в житті. Вовка боятися в ліс не ходити !!! Ви наша надія , ви майбутнє України !!!