У Ковелі відбулася сесія райради восьмого скликання

16 Січня 2021, 14:05
3540

Відбулася третя позачергова сесія райради восьмого скликання.                                         

15 лютого о 10:00 в Центральній районній бібліотеці під головуванням В`ячеслава Шворака голови Ковельської районної ради, відбулася третя позачергова сесія районної ради восьмого скликання.

На початку сесійного засідання голова райради озвучив кадрові зміни, що відбулися в місцевих органах влади. Зокрема начальником Ковельського районного управління поліції призначено майора поліції Андрія Литвина.

Також В`ячеслав Петрович привітав іменинників-депутатів, що відсвяткували свій день народження в міжсесійний період; а саме Олену Копитко та Ірину Скибук.

Двадцять п`ять депутатів райради, ухвалили порядок денний сесії: про звернення до Призидента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо запровадження мораторію на зростання ціни на газ та електроенергію.

Після нетривалого обговорення та внесення змін до запропонованого рішення та тексту звернення, воно було одноголосно підтримане всіма присутніми на сесійному засіданні депутатами.

Читайте також: Трьох ковельчан оштрафували за порушення у сфері охорони довкілля


1




 

Коментарі
16 Січня 2021, 17:50
А чому половина депутатів без масок? Який приклад для людей? І це при тому, що Ковельский район вибився в лідери по захворюванню КОВІД-19!
16 Січня 2021, 17:54
Де маски на депутатах? Половина з них ігнорує все і вся.
16 Січня 2021, 17:54
Де маски на депутатах? Половина з них ігнорує все і вся.
16 Січня 2021, 17:55
Де маски на депутатах? Половина з них ігнорує все і вся.
16 Січня 2021, 17:55
Де маски на депутатах? Половина з них ігнорує все і вся.
16 Січня 2021, 17:56
Де маски на депутатах? Половина з них ігнорує все і вся.
16 Січня 2021, 17:56
Де маски на депутатах? Половина з них ігнорує все і вся.
16 Січня 2021, 19:22
Такого нормативно визначеного терміну, як „маска захисна” не існує. Полоска матерії, натягнута на обличчя, не захистить від проникнення ні мікробів, ні, тим більше, вірусів. Для прикладу, коронавіруси мають розмір орієнтовно 120 наномертів (мілімікрон). Це 0,12 мікрона.<br/>Приймаємо розмір отвору в полосці матерії 0,1 міліметра (100 мікрон). Тоді для 120-мілімікронного віруса цей отвір у 833 рази більший за віруса. Для нього пролетіти через отвір в матерії - приблизно те саме, що кулі через футбольні ворота (стандартна ширина 7,32 метрів).<br/>Вказані цифри взяті з довідкових матеріалів, можливі неістотні неточності.<br/>Який же це захист? Абсолютно ніякий! Ось чому немає ні нормативного визначення &amp;quot;маски захисної&amp;quot;, ні стандартів, ні технічних регламентів, ні сертифікатів відповідності, ні декларацій відповідності на цю &amp;quot;річ&amp;quot;.<br/>І ніхто не має права примусити людину надіти на обличчя те, не знаю що (ч. 2 ст. 14 ЦК України).
17 Січня 2021, 13:44
Сяо Ляо-а в ітозі нічого. Я нерозумію навіщо це зборище ідіотів потрібно , якщо вони нічого не рішають
17 Січня 2021, 15:43
З таким розумним поясненням про захисну маску треба негайно Їхати в &amp;quot;менш розвинуті краЇни&amp;quot;, ніж УкраЇна, та переконати Їх в абсолютно помилкових рішеннях про боротьбу з КОВІД-19. Порівняння вірусу з кулею та футбольними воротами переконає Їх на 100% та наповал!
17 Січня 2021, 16:15
А ти спробуй спростувати хоч один мій аргумент, з точки зору фізики, без &amp;quot;лірики&amp;quot;. Кишка тонка? Замість бачення у тебе телебачення. Власне бачення та елементарні аналітичні здібності у тебе відсутні. Можеш лише бути папугою - повторювати недолугі замовні залякування телеведучих...
18 Січня 2021, 18:48
Був такий собі знаний мер Кернес Г.А. Маску не носив, у коронавірус особливо не вірив, Харків досі на першому місці по кількості захворівших. А де ж сам Кернес ? Хай йому земля пухом.
18 Січня 2021, 22:36
Ти особисто проводив розтин недостріленого в легеню кернеса? Папуж далі телеведучих, у них всі відомі особи помирають з березня 2020 року виключно від коронавірусного грипу, бо він з цього дня викликає всі відомі хвороби і навіть травми!