Скулин: впорядкували могили вояків УПА

26 Червня 2017, 15:38
3916

У Ковельському районі активісти привели у порядок могили двох вояків УПА.

Про це повідомляють на сторінці Ковель Life у Фейсбуці.

«24 червня ВГО «Сокіл» Волинь у складі очільника осередку Maxim Novytsky та рекрута Вітя Лемко разом з Сергій Приходько та Kateryna Kukharenko навідали зв'язкову Клима Савура, Ганну Зелену в с. Скулин (Ковельщина). Метою було впорядкувати могили сотника УПА «Дяченка» та його рідного брата районного провідника УПА «Ясена», що загинули в бою з НКВС Завдяки інтенданту Волинського осередку ВГО «Сокіл» Oleg Kozuk на могилах Героїв і Борців за Незалежність України було окультурено крихтою.

Також варта була зустріч поколінь Героїв саме Ганни Йонівни та добровольця Батальон «АЙДАР» і 81-аеромобільної бригади, Героя сучасної війни з московщиною Вітя Лемко», – ідеться у дописі.




 

Коментарі
26 Червня 2017, 18:57
Впорядкувати могили - це діло святе. Тільки не розумію навіщо у цьому процесі автомат, який тримає камуфльований чоловік??? горобців відстрелювати???
26 Червня 2017, 20:40
Це не автомат. це муляж ППШ . А купив я його у дитячому світі. Люблю іграшки.
26 Червня 2017, 22:16
Сергей готов с оружием в руках защищать землю где могилы наших предков!
26 Червня 2017, 22:35
Когда человек не такой, как вообще, потому один такой, а другой такой, и ум у него не для танцевания, а для устройства себя, для развязки своего существования, для сведения обхождения, и когда такой человек, ежели он вченый, поднимется умом своим за тучи, и там умом своим становиться... становится еще выше лаврской колокольни и когда он студова глянет вниз, на людей, так они ему покажутся... кажутся такие махонькие-махонькие... все равно как мыши. Пардон. Как крисы. Потому, что это же человек! А тот, который он... это... он... он тоже человек, не вченый, но... Зачем же? Это ж ведь очень и очень! Да! Да! Но... нет!
26 Червня 2017, 22:44
немаю нічого протів..бог їм судя...але коли напишуть що впорядкували могили і памятникі солдатам Червоной армії???.ато внас так вже історію перекручують що скоро так звані упа берлін брали...чи Україну освободили від фашистів..........
27 Червня 2017, 12:30
Ковелю. Ось йдіть і впорядковуйте. До того ж навчіться писати грамотно. Стаття чудова. Популяризує добрі справи, можливо молоді більше долучиться до таких заходів.
27 Червня 2017, 15:12
і ті моголи, що знайшли в пащаному карєрі теж впорядкують. там народу багато перебито і не без участі тих чиї могили так старанно впорядковують. Документальних свідчень безліч про злочини вояків УПА
27 Червня 2017, 17:09
якщо взяти до порівняння "доблєсную" Червону армію не те, що УПА, а навіть армія Вермахту це дріб'язкові хулігани.
27 Червня 2017, 17:11
так. ми впорядковуємо могили Героїв УПА. І відзначаємо день Героїв. тверезо до того ж. Ми поважаємо і пам'ятаємо славетних борців за Незалежність. І останнє. я онук червоноармійця, але я бандерівець за Духом
27 Червня 2017, 17:14
Чи відомо вам, що фашисти перебували на теренах лише східної України у складі одного батальйону. Бачу ваша освіта, аж сяє інтелектом.
27 Червня 2017, 17:47
з такими настроями нас чекає нещасне, бідняцке и жебрацьке життя. До чого довели україну. Вбивці і казнокради стають героями. Біда прийшла в україну.
27 Червня 2017, 20:08
Лица обезображены интеллектом, особенно у этого дебила что с макетом ППШ
27 Червня 2017, 20:24
А то не той "Ясен", що польських дітей на вила наколював, як шашлик, біля Засмик і Сільця?