Вірус «Пєтя»: хто постраждав від хакерської атаки

27 Червня 2017, 18:45
4924

Волинські банківські установи, підприємства і торгівельні мережі потрапили під зовнішню хакерську атаку.

У вівторок, 27 червня, невідомі здійснили хакерські атаки вірусом на кілька українських банків, державні та комерційні підприємства.

Зокрема, як стало відомо виданню Район.Луцьк, атаки у Луцьку зазнали мережа «Наш край», «ПАККО». гіпермаркет «Епіцентр», «Нова пошта», «Модерн-експо», «Луцьксвітло», «Нова лінія». Також постраждав сервер газети «Сім'я і дім», а також один з комп'ютерів нашої редакції.

Зауважимо, раніше НБУ повідомив банки та інших учасників фінансового сектору про зовнішню хакерську атаку.

Уже посилили заходи безпеки та протидії атакам хакерів всіх учасників фінансового ринку. Зокрема, через хакерські атаки на інші компанії та банки в «Ощадбанку» вирішили перестрахуватися та обмежити функціонал послуг, що надають клієнтам. Також перестала приймати банківські карти одна з мереж АЗС.

Назву нового вірусу повідомили у «Новій пошті» – це Petya.A.

Коментарі
27 Червня 2017, 23:34
А всього навсього треба використовувати ліцензійне ПО.
28 Червня 2017, 00:00
Та невже все так просто!?))
28 Червня 2017, 00:10
від вірусу "Пєтя" народ України страждає ще з минулих президентських виборів
28 Червня 2017, 03:13
А всього навсього не потрібно на електронці відкривати незрозумілі листи незрозуміло від кого, і забути про операційну систему Windows , а використовувати любий лінокс. Під лінокс віруси не пишуться, вірніше нема сенсу писати, тому що кожен день обновлюється коз супер користувача
28 Червня 2017, 03:59
Так дійсно просто. Або використовуйте відкриті продукти, або ліцензійні. Сьогодні бачив на власні очі, як працює вірус, досвід роботи за ком'ютером в мене більше 16 років, а от вірус підчепив, і на 99% впевнений, що через недопрограму M.E.Doc, хоча розробники цей факт будуть заперечувати, як і місяць тому. <br/>Причому за 20хв, цей вірус вразив, ще 3 комп'ютера в цій мережі, причому за ними ніхто не працював.<br/><br/>Це я до того, що не обов'язково відкривати листи і т.д., це вже в минулому, зараз все цікавіше.<br/>Так, що всі хутенько викидаємо вінду і ставимо лінух!!!
28 Червня 2017, 11:49
Нех на роботі дивитись порнуху