Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Тонкий лід / Фото ілюстртативне
Тонкий лід / Фото ілюстртативне

Рятувальники закликають не виходити на тонку кригу

10:32 23.01.2021
839

Ковельський МРВ УДСНС України у Волинській області закликає вас не виходити на ненадійну кригу і застерегти від цього своїх дітей.

Через постійно мінливу температуру повітря, на річках та озерах України утворюється нестійкий крижаний покрив, який становить особливу небезпеку для всіх відвідувачів водойм.

Нагадуємо що під час виходу на кригу необхідно дотримуватись наступних вимог:

  • Для однієї людини безпечним вважається лід синюватого або зеленуватого відтінку, товщиною більшою за 7 см.
  • Для групи людей безпечним є лід товщиною не менше, ніж 15 см. При пересуванні декількох людей по льоду треба йти один за одним на відстані.
  • При масовому катанні на ковзанах лід має бути товщиною не менше, ніж 25 см.
  • Перш ніж ступити на лід водоймища, дізнайся про товщину льодового покриву за допомогою довгої загостреної палиці (плішні) чи іншого подібного предмета, але обов'язково легкого, який ти вільно можеш тримати в руці.
  • Ніколи не перевіряйте товщину льоду ударами ніг.
  • Під час руху по льоду слідкуй за його поверхнею, обходь небезпечні місця та ділянки з кущами і травою. Особливу обережність проявляйте у місцях зі швидкою течією, джерелами, струмками та теплими стічними водами підприємств. Якщо лід недостатньо міцний, негайно зупиніться і повертайся назад тим же шляхом, роблячи перші кроки без відриву від його поверхні.

Завзятим рибалкам також слід зважати на те, що зимова ловля риби потребує особливо суворого дотримання правил безпеки при знаходженні на льоду.

Пам'ятайте, що необдумана та необережна поведінка може коштувати життя!


Ковельський МРВ У ДСНС України у Волинській області

Загрузка...
Коментарі
Загрузка...
7 березня
Сьогодні
Вчора
05.03.2021
04.03.2021
03.03.2021