Судимий за «мзду» екс-чиновник мерії Ковеля погрожував та перешкоджав у роботі тележурналістці

29 Червня 2017, 18:32
5739

До протиправних дій у центрі Ковеля привселюдно вдався сумнозвісний через хабар колишній заступник начальника відділу земельних ресурсів та охорони навколишнього природного середовища виконкому Ковельської міської ради Дмитро Бруча (на знімку – у світлій сорочці з папкою), який намагався вирвати смартфон у власного кореспондента волинської телекомпанії «Аверс» Олександри Ткачук, погрожуючи їй.

Це трапилося сьогодні вранці біля скандального павільйону ковельчанки Інни Конащук, незаконно встановленого вночі у дворі поблизу міської ради. Напередодні наше видання повідомляло, що тут почалися земельні роботи.

У якій іпостасі перебував Дмитро Бруча – невідомо, але свідків інциденту та його ганебних дій було чимало. Журналістка викликала поліцію, яка забрала нахабного екс-чиновника до відділку, щоб «встановити особу», але той відмовився давати покази і його відпустили.

Згідно чинного законодавства, «умисне перешкоджання законній професійній діяльності журналістів – карається штрафом до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років».

Прийшов сюди і чоловік Інни Конащук – консультант міського голови Юрій Конащук, який на запитання: «Що ви тут робите у робочий час?» відповів, що перебуває у відпустці. Між ним та ковельчанкою Надією Тарасюк, син якої загинув у зоні проведення АТО, виникла гостра суперечка.

Завідувач сектору планування та контролю за забудовою міста відділу містобудування та архітектору виконкому Ковельської міської ради Марія Приступчук довго говорила з кимось по мобільному телефону, а потім сказала депутатам, що проведення біля павільйону земляних робіт погодила вона.

«Ну, не подивилась схему. Це моя провина», – щиро зізналася Марія Іванівна.

У дворі відбулося виїзне засідання депутатської тимчасової контрольної комісії міськради, яку очолює Ірина Роїк («Солідарність»), з приводу даного конфлікту. Депутати одноголосно підтримали звернення до міського голови Олега Кіндера з вимогою: до закінчення роботи комісії та розслідування правоохоронних органів – призупинити надання для цього павільйону будь-яких дозволів та проведення тут земляних чи будівельних робіт.

«Якщо міський голова вважає, що рішення нашої комісії є неправомірне, він має право звернутися до правоохоронних органів та суду», – заявив член комісії, голова депутатської фракції «УКРОП» Ігор Пініс.








 

Коментарі
29 Червня 2017, 22:01
Коли цім рекитирам від БЮТ дадуть па шапці
29 Червня 2017, 22:42
Остаточно переконався, влади в Ковелі немає. Є тільки ворюги і хапуги. Одні землю дерибанять, другі фіктивні тендери проводять, треті за копійки здають комунальне господарства халявщикам з "Вересу" і влаштовують своїх психічно- хворих коханох на відповідальні посади. Не зрозуміло одне, чому до цього часу діяннями цих шарлатанів не займається прокуратура?
29 Червня 2017, 23:00
Вони впевнені у своїй безкарності. Ну зловили на хабарі і що далі... Ходить рєшає діла... Мав всіх вас у дупі... Немає справедливості... Тому все бидло і рветься до влади... Вони тоді начальниками стають.... Але люди в середині гнилі совість зовсім немають.... Поліція молодці Буча відмовився давати показ і його відпустили... Це була завідома підготовлена вистава.....
29 Червня 2017, 23:08
Всіх подільників Кнопи на переробку
29 Червня 2017, 23:50
народний суд дуже страшний. дуже. Не забувайте про це бандюги від влади. Відповідати прийдеться рано чи пізно.
30 Червня 2017, 00:09
галі всі погрожують
30 Червня 2017, 00:18
З ціми земельними шахраями від БЮТ ПОТРІБНО ЩОСЬ РОБИТИ
30 Червня 2017, 00:18
знову коменти видалили
30 Червня 2017, 00:52
і правильно зробили, бо скільки можна гидоту писати!
30 Червня 2017, 01:19
коли пишуть гидоту про одних то добре а коли про інших то видаляють.то як має бути?
30 Червня 2017, 01:29
Кращої гидоти для Кіндера як участь в цьому конфлікті хабарника-Бручі та рішали-Нагорника і не придумаєш!
30 Червня 2017, 01:36
А ЯК ЦЕ РАДНИК КІНДЕРА ТОРГУЄ ПРИБУДИНКОВОЮ ТЕРИТОРІЄЮ ЖИТЛОВИХ БУДИНКІВ
30 Червня 2017, 01:39
То може жителі будинку делегетували право Конащуку на продаж дитячого майданчику під магазин Власовій із колишніх міліціонерів...
30 Червня 2017, 01:40
На цього викидня ембіцила в багатьох руки чешуться
30 Червня 2017, 01:51
То так цілу вулицю можна купити
30 Червня 2017, 01:56
Якби дозволили стрельнути
30 Червня 2017, 01:57
А " бабка йожка проти"
30 Червня 2017, 01:57
Кажуть що то ще Гетьман додумався тихенько торгувати прибудинковою територією
30 Червня 2017, 02:00
А Кнопа до якого звання в мусарні дослужився
30 Червня 2017, 02:01
А що там робить Тарасюк? Навіщо воно Вам? Пані Тарасюк, не потрібно! Галина то так, як депутат працює над іміджом пана Пініса!)
30 Червня 2017, 02:01
А ТЕПЕР ВСІ В МАСТЯХ З ПАГОНАМИ
30 Червня 2017, 02:08
Якийсь сьогодні Конащук був знервований ручки ножки трусилися нижня губа тіпалася
30 Червня 2017, 02:10
На зоні вилікують
30 Червня 2017, 02:12
Це як військова кафедра у вузі стукати мусорам
30 Червня 2017, 02:17
То ті всі з пальцями нештатні співробітники під час надзору
30 Червня 2017, 02:23
ще такого світ не бачив,що ті бандюки сьогодні там робили,пхали на людей каналізаційний люк,де наш мер на що він дивиться.
30 Червня 2017, 02:52
мер чекає відкату
30 Червня 2017, 07:54
Конащука- в АТО, Конащучку- змусити лікуватися!!!
30 Червня 2017, 10:16
І чого ви, за якоїсь смердючого дитячого майданчику стількі хіпішу що вам в парку місця мало
30 Червня 2017, 10:20
Краще випити хорошого коньячку, курнути шмалі і жизнь прекрасна
30 Червня 2017, 10:57
Ми там планували звести в перспективі декілька поверхів або мансандру ,а жильцям все не йметься.В місті хазяїн БЮТ.Як порішаєм так і буде
30 Червня 2017, 10:59
Я завжди своїй подружці допомагаю.І в радості і в біді.Ми як одна сімя.
30 Червня 2017, 11:20
В НИХ ТАМ ВЕСЬ бют ЯКИЙСЬ ПРИЧИМРЛЕНИЙ
30 Червня 2017, 15:26
Сіпання губ та тремтячі руки Канащука є доказом того, що цей "проффесіонал" висить на волосинці від неба в клітинку. Бо знає "скотиняка", що в обхід закону, без проведення конкурсу на оренду землі, "перемалювала" на дружину зайвих (понад 9 кв.м.) двадцять шість квадратів земельки та наробила купу підробок в технічній документації. І це дуже скоро буде об'єктом розслідування чергового кримінального провадження...
01 Липня 2017, 01:25
А все таки цікаво знати, чи порушили кримінальну справу проти цьому факту? Поліцейські були, щось записували і що, на тому все скінчилося?
01 Липня 2017, 01:47
Я так думаю що на тому і закінчилось.Зато піар супер.
01 Липня 2017, 10:22
З такими темпами, БЮОрасти до виборів будуть в дупі... і це цілком логічно, бо нахабство та цинізм у них вже зашкалює.
01 Липня 2017, 10:31
То це в Конащука ломка
03 Липня 2017, 11:30
Сьогодні робочий день
03 Липня 2017, 20:13
консультант " Ко" взяв відкат за постановку кіоска, а тепер прийдеться віддати, або буд-яким способом його там поставити.
03 Липня 2017, 23:40
Ми йому поставимо