На день міста в Ковелі заспівають «Антитіла» та Олег Скрипка

30 Червня 2017, 15:34
5370

Із Днем міста ковельчан і гостей міста привітають Олег Скрипка з оркестром НАОНІ, а також популярний молодіжний гурт «Антитіла».

«Як і обіцяв – дарую подарунок на День Ковеля для всіх ковельчан та гостей міста. Подарунок буде музичний. Це гурт «Антитіла» та Олег Скрипка з оркестром НАОНІ. Тими самими НАОНІ, які разом з ONUKA підкорили всю Європу свої виступом під час фіналу Євробачення-2017 в Києві», – йдеться в повідомленні на сторінці народного депутата Степана Івахіва у Facebook. 

Програма свята із виступом зірок:

20.00 - Святкова концертна програма «Ковель – рідне місто моє!» (центральна сцена)
21.30 – Виступ гурту «Антитіла» (центральна сцена)
22.00 – Виступ Олега Скрипки та оркестру «НАОНІ» (центральна сцена)

 

 

Коментарі
30 Червня 2017, 20:57
ще один крод до дебілізації ковельчан. Вже краще б Вакарчука запросили. У нього хоч штани не рвані. куди ми котимось? І мабуть ще й тисяч з 50 американських грошей запросить та " супер зірка"? Я фігею.
30 Червня 2017, 21:36
Я з Вас "фігєю", причому тут штани рвані....Що поганого в концерті?... Може Вам ще на ваше замовлення когось із співаків запросити...Як то кажуть, скільки людям не зроби доброго, всерівно мало..."обісруть" і оком не моргнуть)))
30 Червня 2017, 21:50
культура повинна виховувати людину, а не робити її дебілом. таких горе - зірок повинні законом відсторонити від публічних виступів.
01 Липня 2017, 12:09
жах. жах і ще раз жах. маша молодь йде у тупик, вірніше її туди заганяють. дебілами легше керувати.
02 Липня 2017, 15:53
В кожної люди свій вибір, ви можете іти на концерт, або просто сидіти вдома біля телевізора на дивані так сказати деградувати так як там ви явно нічого корисного не візьмете для себе або просто вийти на вулицю, сходити на той самий концерт, так як музика у цих артистів доволі не погана. Діло у вашиз музичних смаках і діло зовсім "не впрорваних штанах".
02 Липня 2017, 20:32
Нащо бидлу "культурна програма"? Люди йдуть на концерти за гроші, а тут вам безкоштовно і ще не так!!!
02 Липня 2017, 20:35
Ви,напевно, в тупику вже давно сидите.<br/>Виходьте з нього, бо геть вже з розуму вижили. Сьогодні будуть та та та танці))
02 Липня 2017, 22:12
ось я і кажу що обидління молоді сягнуло свого піку. Вже не цікавлять людей ані Лебедине Озеро, ані мвзика Штрауса, ані .... та багато хто....х великих артистів. Головне для бидла танці в рваних штанах, пісні без всякого логічного смислу і найнижчого інтелекту. Бидлу бидлове.
03 Липня 2017, 03:46
Концерт супер!!!Особливо Олег Скрипка з оркестром!Подяка організаторам!
03 Липня 2017, 07:02
Ти може організатор!!?<br/>Виконавці молодці!!!!<br/>Організації НЕБУЛО!!!!!
03 Липня 2017, 13:55
Організатор і ведуча звичайно не професіонали...Експромт без підготовки,затягування пауз підніманням рук з оплесками та вигуками.В паузах можна запустити на екран слайд - шоу з фото історії міста та його мешканців,історичних постатей,піснями про місто.До майбутнього 500 річного ювілею Ковеля в наступному 2018 році відділ культури повинен добре підготуватись.А кумунальним службам потрібно встановити більше смітників (як на мотокросі),щоб місто не перетворилось в смітник.
03 Липня 2017, 16:35
Мені сподобався виступ групи Антитіла,а ось Олег Скрипка не дуже. Треба було починати із веселий пісень а не із сумних ми прослухали пару пісень і пішли.
04 Липня 2017, 00:28
А що СРКИПКА СПІВАЄ І МАЄ ПІСНІ