Секретар міськради пояснила, чому півроку не будували у Ковелі літню естраду

01 Липня 2017, 16:08
4543

Дуже тривале «затишшя» на одному з пріоритетних будівельних об’єктів Ковеля місцева влада «списала» на заборгованість по зарплаті будівельникам та проблеми із технічною документацією.

«Дана сцена переображається на прохання батьків дітей які там виступали та відділу культури. Так дійсно мали зробити до дня міста але виникли проблеми із заробітною платою будівельників ( так як з нового року вона піднялась) та технічній документації. В звязку зі зміною законодавства дозвола почав видавати Київ, а там про нас забули..... тому тільки на цій неділі забрали дозвіл і відновили роботи», – написала у Facebook секретар Ковельської міської ради Віра Федосюк.

Демонтаж старої літньої естради у парку культури і відпочинку імені Лесі Українки розпочався наприкінці жовтня 2016 року. Як зазначав тоді міський голова Олег Кіндер, на будівництво нового сценічного майданчика у міському бюджеті було передбачено майже півтора мільйона гривень.

Генпідрядником виступає будівельна компанія «Луцьксантехмонтаж-536», субпідрядниками – РЖКП №1 та КП «Добробут». Саме комунальники виконали демонтаж усіх конструкцій.

Будівельники зводили стіни взимку. Уже з настанням тепла роботи повинні були відновити. Завершити зведення об’єкту планували весною цього року.

 


 

Коментарі
01 Липня 2017, 20:27
а як же ви починали будівництво без технічної документації? Не треба брехати. Покажіть декларацію про початок будівництва. А її не видадуть без протекту і техдокументації. Коли ви вже перестанете тримати ковельчан за лохів?
01 Липня 2017, 21:13
До чого тут зарплата?<br/>По перше якщо будівельники офіційно були на мінімалці то це проблеми будівельника і компаніії так як має бути підписаний контракт де сума обумовлена. <br/>По друге. Ні разу на будівництві не бачив більше 5-ти чоловік. Навіть збільшення мінімалки плюсонуло би до вартості не більше 12 тисяч за місяць.
01 Липня 2017, 21:53
звикли жити на брехні.
01 Липня 2017, 22:52
Ото-то &quot;грамотність&quot; у секретаря міської ради! Хто керує Ковелем?!
02 Липня 2017, 00:31
А то треба було таке чудо будувати, дибіли блядь. Спиздили гроші тай на тому закінчили, вже поліклініку побудували
02 Липня 2017, 02:29
Вони потратили гроші на вулицю червоних ліхтарів
02 Липня 2017, 03:00
Я думаю де Верка навчилася так дупою крутити
02 Липня 2017, 11:08
А ЩО ВОНИ ЗРОБИЛИ З КОНАЩУКОМ ВІН ЯКИЙ СТРАННИЙ ОСТАНІМ ЧАСОМ ПІСЛЯ ПОЇЗДКИ ЗА КОРДОН на вулицю червоних ліхтарів, ОЧІ ХОВАЄ ЗА ЧОРНИМИ ОКУЛЯРАМИ РУЧКИ НІЖКИ ТРУСЯТЬСЯ ГУБА СІПАЄТЬСЯ ХОДА НЕПЕВНА
02 Липня 2017, 11:35
А ЦЕ В НИХ РОДИННЕ
02 Липня 2017, 14:11
хто автор цього чудовиська, до чого дохазяйнувалися бютовці? Так спаплюжили центр міста, знаєте падли що вже підходить провладний капець, то рвете що можете, не сцена а карикатура. Була ж сцена, стояли лавки, то хіба треба було руйнувати? чого б ці кошти не використати на чистку водосховища ?
02 Липня 2017, 15:51
рік тому з гордістю казали що за будивництво нової сцени взялися Балак і Товстига. Перший аферист екстра класу, другий його учень. бабло пішло зразу після початку будівництва. думали пройде зима, забудеться. Один пішов (тепер успішно дурить керівництво Вересу, а другий чекає посадки на зону за свої афери, фальшиві конкурси, влаштування на роботу таких самих недо........ Тому так і живемо.
02 Липня 2017, 17:20
Те, що в місті Ковель, злодій замість міського голови, мабуть понятно всім,а от що &quot;Маленька Вєра&quot; вже в будівництві розбираєтся - новина!
03 Липня 2017, 13:16
Віддавайте і далі свої голоси на виборах за злодюг ,колишніх комуністів і комсомольців,жидів та олігархів.Продавайте майбутнє своїх дітей за пластикові вікна та гречку.Дуже патріотично за 200 гривнів ставайте раком перед бандою шахраїві пристосуванців.
03 Липня 2017, 15:37
Нічого не можу зрозуміти , чому гроші не спрямувати на створення робочих місць , де знайти роботу л юдям ? Що гроші витрачаємо щоб скакати. Було де? Чому івахові не вкласти гроші у К О. М О щоб люди працювали і в бюджет гроші надходили.
04 Липня 2017, 00:14
Колись цьому картавому вирвуть язика