«Бруд, шум та пам'ятники», – враження білоруського блогера про Ковель

01 Липня 2017, 18:23
8202

Білоруський блогер написав про свої враження від Ковеля.

Прямуючи до Львову, Андрій Щелкунов, автор блогу «Пунктир» зупинився у Ковелі. Своїми враженнями та фото від прогулянки містом він поділився з читачами в матеріалі «Західноукраїнські замітки. Дорога до Львову».

Відразу ж у автора блогу склалось не дуже приємне враження від виходу у місто: «Виходячи з вокзалу, поринаєш в невеликий хаос: торгівля з землі, шум, відсутність звичного білоруського благоустрою і чистоти. Але до цього швидко звикаєш».

Новоприбулого туриста не оминуло «щастя» познайомитись із привокзальними ділками та потрапити в курйозну ситуацію з якою стикаються усі в Ковелі: «Частину часу потратив на пошуки обмінника валют, знайшов його у темному підвалі вокзалу. На привокзальній площі дівчина тримала в руках стартові пакети операторів і пропонувала їх купити прохожим, фактично всовуючи в руки. Оскільки в Білорусі сім-карти на вулицях не продають, я гадав, що це рекламний буклет. Взяв з ходу і пішов далі.  Спочатку вона здивувалася, але потім чую ззаду: «Поліція-і-і-я-я!». Розвернувся і з посмішкою повернув, ну і дівчина теж засміялася», – пише автор «Пунктиру».

 

1

 

Після цього, Андрій Щелкунов попрямував до центру міста. «Чим далі від району вокзалу, тим стає спокійніше, чистіше і облаштованіше», – зазначає блогер.   

 

1

 

У своєму тексті автор не оминає російської та радянської теми, змін після революції Гідності:  «Інформаційний стенд про побратимів міста, до недавніх подій ним був і російський Ржев. Тепер українські міста відмовляються від побратимства з містами Росії, і Ржев з площі Ковеля оперативно прибрали».

 

1

 

«Неподалік від головної площі, на перехресті вулиць Незалежності і Степана Бандери відвідав міський меморіал радянським воїнам Великої Вітчизняної війни. На мій подив він був в автентичному стані: з великою фігурою воїна з мечем і щитом, на якому барельєфом виступав серп і молот, зірками і російськомовними написами».

1

 

«Також на цій же площі меморіалу знаходиться пам'ятник воїнам-«афганцям» кінця 1980-х або 1990-х років і зовсім свіжий меморіал загиблим в зоні АТО з написом «Слава Україні - героям слава»».

У підсумку прогулянки Ковелем, автор «Пунктиру» відзначив, що під час подорожі Західною Україною, йому неодноразово зустрічалось об'єднання на одній площі пам'ятників героям різних війн. Незважаючи на те, що ці герої представляють сторони ідеологічних супротивників.

2

 

Коментарі
01 Липня 2017, 21:52
герої різних ідеологій не бувають. герой він і є герой. герой захищає свою землю незалежно від ідеології. А ось вороги і зрадники мають ідеологію.
01 Липня 2017, 22:56
уявляю, як йому було дико ходити по наших захаращених вулицях. А він ще не був на Володимирсткій, де РЖКП2 прибирає і Вереа. О там би він побував. На всю Европу прославив би їх.
01 Липня 2017, 23:14
респект блогеру бо і самому стидно біля казки памятник дерева на висоті а під ними бурян аж гуде <br/><br/><br/><br/><br/><br/><br/><br/><br/><br/><br/>міста гуляємо
01 Липня 2017, 23:50
Міська владо, та зробіть вже щось з тією ,,привокзалкою,, торгують на переході!!!!!! Гори сміття!!! Сором!!!!
02 Липня 2017, 00:56
На привокзалці потрібно поставити контейнери для сміття і не буде бруду. Там постійно люди і ніхто не вкраде їх якщо влада за це переживає!)
02 Липня 2017, 02:18
А НОВІ ПОЛІЦІЯНТИ В ПРИКИДІ НЕСТРИЖЕНОГО АГРЕСИВНОГО БОМЖА КОЛОРИТНО ДОПОВНЮЮТЬ ВРАЖЕННЯ ПРО МІСТО
02 Липня 2017, 02:20
А лівими цигарками та горілкою торгують за дозволом особисто Кіндера
02 Липня 2017, 02:40
То наша корова і ми її доїмо
02 Липня 2017, 02:40
Торгаші на привокзалці торгують вже й на дорозі, якраз на пішоходному переході. Це ЖАХ!!! На рахунок смітників/ в святкові дні вцентрі міста сміття просто не поміщається в такі маленькі смітники. Поблизу &quot;брестського ринку&quot; їх взагалі немає, а все тому, що двірники ну хочуть зайвої мороки і забирають їх в якісь свої закутки (знаю це від самих двірників)
02 Липня 2017, 02:42
Банани вирощені на своєму городі можна купити дешевше у супермаркеті
02 Липня 2017, 02:53
ТАК БУДЕ ЗАВЖДИ .ГОЛОВНЕ ГРОШІ ЗІБРАТИ
02 Липня 2017, 02:59
Коли вже ти скотино нажерешся
02 Липня 2017, 03:04
Нічому життя не вчить
02 Липня 2017, 09:02
Винуваті самі ковельчани. Вам же кошик обіцяв - віберіть мене мером і я зроблю ринок біля Слайги. Тоді ж він так з Шавою розпинався перед торгашами. Не обрали Кошарука от і маєте сміття на привокзалці. А кошик брехун.
02 Липня 2017, 11:27
Не всі вороги мають ідеологію. В путіна ідеологію замінює шизофренія.
02 Липня 2017, 13:21
а ти що, умієш ставити діагноз? По яким критеріям ти оцінював?
02 Липня 2017, 13:33
Очистити привокзальну площу від торгівлі (перед виходом ж д вокзалу),
02 Липня 2017, 16:48
Люди подивіться чим там торгують перед виходом з вокзал , може зрозумієте чому вони там торгують і це мабуть не для того щоб розбагатіти а щоб якось прожити .
02 Липня 2017, 17:22
Цим людям , які торгують на привокзалці - найкращі місця виділити , це люди які вирощують продукти. Харчування і іхх поважати треба і там де вони. Стоять зробити лавочки і навіси для зручності.
02 Липня 2017, 19:50
Там базарчиком негласно запрвавляє такий грубий контролер з привокзального ринку.Натовкти писком і все стане на свої місця.В ПРОХОДІ НІХТО СТОЯТИ НЕ БУДЕ
02 Липня 2017, 22:07
а Шава з Кошаруком обіцяли влаштувати базар на площі біля Слайги. Збрехали. А коли прийде пора виборів, знову будуть обіцяти. Дулю їм а не вибори
02 Липня 2017, 23:41
Так з якого відділу агресивний нестрижений в прикиді бомжа.Встигає обійти все місто за день декілька разів.Чи така нова поліція.Так патрюлюють та збирають інформацію.
03 Липня 2017, 12:07
Все правильно хто збирає гроші і має зиск -з того і питати
03 Липня 2017, 13:34
Враження гостей при виході з вокзалу в місто доповнюють зграї бродячих собак біля смердючих куп сміття на привокзальній площі,попрошайки цигани,соціальний сортир за паровозом,торгівля в не встановлених місцях на тротуарі,на дорозі.Відсутність в місті урн для сміття не вулицях і під магазинами,кафе.Ями на тротуарних доріжках,вивернуті борбюри.Відчувається ,що місто в надійних руках справжнього господаря.Всі служби в місті працюють бля добробуту власної кишені.
03 Липня 2017, 14:06
Что такое эта ваша разруха? Старуха с клюкой? Ведьма, которая выбила все стекла, потушила все лампы? Да ее вовсе и не существует. Что вы подразумеваете под этим словом? - Яростно спросил Филипп Филиппович у несчастной картонной утки, висящей кверху ногами рядом с буфетом, и сам же ответил за нее. - Это вот что: если я, вместо того, чтобы оперировать каждый вечер, начну у себя в квартире петь хором, у меня настанет разруха. Если я, входя в уборную, начну, извините за выражение, мочиться мимо унитаза и то же самое будут делать зина и Дарья Петровна, в уборной начнется разруха. Следовательно, разруха не в клозетах, а в головах. Значит, когда эти баритоны кричат &quot;бей разруху!&quot; - Я смеюсь.(Лицо Филиппа Филипповича перекосило так, что тяпнутый открыл рот). Клянусь вам, мне смешно! Это означает, что каждый из них должен лупить себя по затылку! И вот, когда он вылупит из себя всякие галлюцинации и займется чисткой сараев - прямым своим делом, - разруха исчезнет сама собой. Двум богам служить нельзя! Невозможно в одно время подметать трамвайные пути и устраивать судьбы каких-то испанских оборванцев! Это никому не удается, доктор, и тем более - людям, которые, вообще отстав в развитии от европейцев лет на 200, до сих пор еще не совсем уверенно застегивают свои собственные штаны!&quot;
03 Липня 2017, 20:07
Так яка скотина збирає гроші за торгівлю на привокзальній площі,хто кормить своїх викиднів за рахунок народу
03 Липня 2017, 23:01
Ще на нові авто вистачає
03 Липня 2017, 23:07
Я двадцять років торгую мясом і тільки на кравчучку заробила
04 Липня 2017, 00:24
Т о всі цигани та бомжі від мусоров
04 Липня 2017, 14:04
Діагноз &quot;шизофренія&quot; путіну поставив не я, а весь світ. А твій син часом не воює на стороні путіна?