У Ковелі відбувся тенісний міжнародний турнір

03 Липня 2017, 10:57
1866

30 червня відбувся тенісний міжнародний турнір «Світязь 2017». Цього року турнір провели у Ковелі.

Організатори нарікають на малу кількість учасників. Тенісисти з Луцька і області не брали участі у змаганнях. Натомість на турнір прибули люди з віддалених областей. З Харкова – дві особи, з Києва теж дві а також із Хмельницької, Рівненської областей, зі Львова, – повідомляє сайт tennis.in.ua.

Представники Києва і Львова здобули перші місця у своїх категоріях.

Приємно і за волинських учасників. Панчук Валерій виграв друге місце в старшій категорії. Приступа Владлен став четвертим у категорії 40-49. Четвертим також став Собчик Олег із Нововолинська, який показав доволі цікаву і пристойну гру. Юрій Прохорук став п’ятим  у своїй категорії.

Шоцький Андрій з Любомля виграв перше місце у другому фіналі.

Друге місце в другому фіналі зайняв Іван Кривий.  Фінальна гра в категорії 40-49 проходила дуже цікаво.  Денис Пастерніков показав дуже гарну гру і переміг Віталія Пінчука з Рівного 3-1.