Ковельська філія МАУП назвала своїх найкращих випускників

03 Липня 2017, 16:00
4824

Успішними практиками, управлінцями та менеджерами, які закінчили цю академію, є заступник ковельського міського голови Ігор Прокопів, керівник апарату Ковельської районної державної адміністрації Степан Топольський, заступник керуючого справами, начальник відділу Волинської обласної ради Мирослава Якимчук, начальник вокзалу станції Ковель Василь Сілівончик, начальник місцевої філії Волинського обласного бюро технічної інвентаризації Анатолій Кальковець та інші.

Про це йдеться на офіційному сайті Ковельської філії Міжрегіональної академії управління персоналом.

Відомо також, що МАУП закінчив і колишній ковельський міський голова (1998-2002 рр.), а нині начальник підприємства теплових мереж «Ковельтепло» Володимир Бойко.

Серед найвідоміших випускників МАУП є Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, колишній голова фракції Партії регіонів у Верховній Раді Олександр Єфремов, американський політик Девід Дюк.

Коментарі
03 Липня 2017, 19:30
"залізнодорожного")))))))))
03 Липня 2017, 19:55
Мауп з цим дипломом який отримано в Ковелі тільки в двірники викачка грошей а освіти ніякої давно пора закрити за гроші купили освіту і потім знищують своїм управлінням Укаїну міністр україни провірте цей ,,виш,,
03 Липня 2017, 20:24
Да, ці найкращі випусники просто другі вузи незакінчили б.Дійсно МАУП знання не дає, цей заклад треба закрити.
03 Липня 2017, 20:29
З вашої абракадабри зрозуміло одне - ви не лише в МАУПІ не навчались, ви і в школі всі 10 чи 11 років проспали на "Камчатці" або уроки прокурювали в туалеті, "грамотій".
03 Липня 2017, 23:45
Самі дешеві дипломи
04 Липня 2017, 14:35
Який навчальний заклад, такі й спеціалісти.
04 Липня 2017, 16:02
Звертаюсь до ковельчанки, маю дві вищі освіти : економіст підприємства і інженер-технолог. В 2000р. пропонували викладати в МАУПІ я відмовилась бо мені цей заклад неподобається, тому <br/>я впевнено говорю що тут знання не дають.
04 Липня 2017, 22:16
Це ВУЗ?!?! Колись жартував : н\в - це непочата вища? ...а це взагалі ніяка!
04 Липня 2017, 22:20
Соромно,коли такі вузи ганьблять вищу освіту,просто папірець,як водійські права ,куплені.Так працюють,керують,управляють.