Люди взяли землю на Світязі і «розвалили» у Ковелі Спілку АТОвців

05 Липня 2017, 13:14
5537

Про це заявив голова громадської ради при міській раді у Ковелі Микола Печенюк (на знімку – зліва) під час громадських слухань у мерії, на яких обговорювалися проекти регуляторних актів щодо забезпечення земельними ділянками учасників АТО та членів їхніх сімей.

«Де тут представники Спілки АТО? Де вони є? Поясняю для всіх! Коли Печенюк Микола Васильович, голова громадської ради, підійшов отут в кафе до Андрія, отримавши інформацію… Андрій сидів і Сірожа. Я їх питав: «Чому ви получили участки у Ковелі і получили на Світязі участки, а остальні, вісімсот [учасників АТО, – ред.], ніде ще не получили». А він сказав: «Ну, то що… ну, то ж ми…». І всьо! І через два дні вони «розвалили» Спілку АТО. Вам треба щось пояснювати?!» – сказав Микола Печенюк.

«Давайте тоді озвучувати всі імена, хто отримав ділянки по Світязю і так далі. На сьогоднішній день Спілки АТО у Ковелі не існує, як юридичної особи, взагалі», – мовив волонтер Юрій Кікавський.

Наше видання у червні повідомляло, що у Ковелі припинила діяльність міськрайонна організація Спілки учасників АТО. Як відомо, у мерію часто приходив вирішувати питання «атошників» Андрій Панасюк, хоча їхню організацію до останнього часу очолював Сергій Літвинович.

 

Коментарі
05 Липня 2017, 16:22
Треба було йти в АТО добровольцем то зараз очолив би спілку ветеранів АТО
05 Липня 2017, 16:43
Неприличными словами не выражаться!!!
05 Липня 2017, 16:57
Знаєте,прикриватись кров"ю,болем учасників АТО для власної вигоди,то великий гріх.Пам"ятайте-за усе потрібно відповідати у житті.Потім не дивуйтесь,звідки хвороби,нещастя...
05 Липня 2017, 21:11
тільки релігію сюди не плети, краще тут прагнути справедливості, ніж вірити казкам
06 Липня 2017, 00:02
Коли Печенюку кажуть - треба було йти в АТО то про всяк випадок він там і так був мабуть більше ніж дехто з тих хто має корочки, до речі запитання тому хто так поставив питання а, а назватися слабо чи гавкати з за паркану зручнішше(((
06 Липня 2017, 00:09
Господу Богу помолімся браття та сестри...
06 Липня 2017, 02:20
А хто судді??? Хто пустив на це зібрання Кікавського???
06 Липня 2017, 03:19
Кікавський Ю.П. це жирний бандюга не може бути волонтером, оскільки відповідно до вироку Ковельського міськрайонного суду від 30.03.2016 року він визнаний злочинцем - махровим шахраєм, хуліганом і призначена йому міра покарання. Куди дивляться громадські організації ?
06 Липня 2017, 03:32
Лише в Україні мошейники, злодюги можуть бути волонтерами, як мордатий Кікавський Юра. Як видно він навіть почесний громадянин в міській раді.
06 Липня 2017, 06:19
Кікавський Юра- запам'ятайте! Життя- бумеранг.Ті люди, яких ви так підло і підступно підставили найближчим часом будуть вам сниться.Це я вам кажу як віруюча людина !!!
06 Липня 2017, 11:48
Печенюк в даному випадку представляв не громадську раду, а висловлювався від себе особисто, як повний невіглас.
06 Липня 2017, 16:14
Декларацію Артюшенко подивиться хотілось би( золотих прикрас так багато)
06 Липня 2017, 19:38
Нашо вам декларація, подивіться краще якого має коханця і все стане по місцях. Там золото може бути начеплене у всіх доступних місцях, а кого жаба давить, то його проблеми.
06 Липня 2017, 22:19
Коля вчить як жити АТОвців, виступає як місцевий авторитет. А насправді - прапорщик радянської армії, контрабандист і злодюга. До того ж Хамло якого ще пошукати!
07 Липня 2017, 01:50
До Печенюка Миколи Васильовича !!!!!!!<br/>Ви є великий громадський діяч і активіст в місті Ковелі. Можливо Вас чекає велика політична карєра і Вас чекає посада мера, але що може бути у Вас спільного з цим негідником і великим шахраєм Кікавським Юрою? Прийде час і громада про цього жирного кабана Кікавського у Вас запитає. Непрацюючий Кікавський псевдо- волонтер перебуваючи разом з вами переслідує дві мети: бути депутатом і займатися шахрайством із землею. Чесніснісь,повага і мораль в нього незакладені ще з дитинства.
07 Липня 2017, 16:44
Пан Печенюк дайте нарешті відповідь! Чи слабо!! Що ми вас цим питанням загнали в глухий кут.
07 Липня 2017, 21:23
Печенюк може не читати на цьому сайті, тому й нема відповіді, але щодня авн є у фейсбуці. Поставте це питання йому у фейсбуці, отам точно він прочитає і як не дасть відповідь, зробите відповідні висновки.