Ковельська міська рада оголосила канікули, відмовившись проводити у липні сесію

06 Липня 2017, 15:54
2844

Секретаріат міської ради надіслав на електронні адреси депутатів «термінове оголошення» про те, що у липні чергового сесійного засідання не буде.

«Оголошено канікули», – йдеться у депеші.

Хоча перед цим обранці громади отримали з секретаріату повідомлення, що чергова сесія міської ради відбудеться 27 липня 2017 року, а з 19 по 21 липня мали проводитись засідання постійних комісій.

Чи може представницький орган місцевого самоврядування оголосити канікули? І хто приймає таке рішення?

У статті 30 тимчасового регламенту Ковельської міськради VII скликання чітко зазначається:

«1. Сесії Ради, наступні після першої, скликаються міським головою щомісячно з його ініціативи, у цьому випадку сесію відкриває та веде міський голова.

2. У разі недотримання строків скликання сесії або за дорученням міського голови сесію скликає, відкриває та веде секретар Ради.

3. У разі немотивованої відмови міського голови або неможливості з інших причин скликати сесію Ради сесія скликається секретарем Ради».


 

Коментарі
06 Липня 2017, 19:58
бувають ще позачергові сесії, та позапланові.
06 Липня 2017, 20:53
не будьте занудами. депутати теж люди і у них теж має бути відпустка.
06 Липня 2017, 21:04
Так завжди було
06 Липня 2017, 21:35
а депутати хіба працюють у міськраді на постійній основі, що в них має бути відпустка?
06 Липня 2017, 22:54
а що толку з їхніх засідань? як був в Ковелі дурдом так і є.
06 Липня 2017, 23:03
то ще не дурдом, в Луцьку вже дурдом.
07 Липня 2017, 12:39
Ну включіть люгіку,просто напросто на липень місяць припадають у багатьох людей чергові відпустки,а так як депутати міської ради теж складаються з людей то,більшості не буде в липні місяці,і більшість в сесійну залу 27 липня може не з"явитись,отже,не буде кворуму,відповідно це унеможливлює проведення сесії. А у шановних дописувачів що,не буває відпустки? )))) Всім гарного дня та зі Святом Івана Хрестителя!
07 Липня 2017, 12:52
Знову поїдуть в НА ВУЛИЦЮ ЧЕРВОНИХ ЛІХТАРІВ
07 Липня 2017, 13:03
Депутати можуть бути у відпустці, відрядженні, на лікарняному і з поважної причини бути відсутніми на сесійному засіданні. Сесія може не набрати кворуму і не відбутися. Але законних підстав не збиратися на сесії немає!
07 Липня 2017, 13:09
Посадові особи зобов'язані збирати сесію згідно закону і Регламенту. Якщо посадовець у відпустці, то його заміняє інший посадовець згідно функціонального взаємозаміщення. Головуючого на з сесії Кіндера заміщає Федосюк. Федосюк заміщає Кіндер або вибирається головуючий з присутніх на засіданні депутатів.
07 Липня 2017, 13:30
Безграмотний чоловіче, що ти верзеш?! Є регламент міської ради, де чорним по білому сказано: сесія має бути ЩОМІСЯЦЯ і нехай шановне депутатське панство так планує свої відпустки, щоб не порушувати свою ж "конституцію". Міська рада не має права підлаштовуватися під чиїсь "чергові відпустки"!
07 Липня 2017, 14:32
1)а хто сказав що міська рада підлаштовується?2) це був просо мій допис як варіант розгортання подій 3)я не проти регламенту хоть і тимчасового 4) ось приклад не тільки безграмотності але й невихованості( це до поперернього розумника чи розумниці )не знаю якої Ви статі чоловічого чи жіночого але ми з Вами за партою не сиділи,тож прийміть мої зауваження з честю та вибачтесь!