Набережна: зловмисники скинули 10 смітників у річку

07 Липня 2017, 13:24
5524

У Ковелі розшукують невідомих, які вчинили безлад на Набережній у Ковелі.

Рік тому відкрили новозбудовану Набережну, а нещодавно і рекреаційну зону. Тут усе передбачено для гарного відпочинку міських мешканців: спортивні та дитячий майданчики, лавки, місця для переодягання, покладена бруківка, облаштовані пірси. Аби територія мала затишний вигляд, подбали про озеленення – висадили декоративні кущі та дерева та благоустрій. Пішохідна доріжка у темну пору доби добре освітлюється. Загалом, продумано все до дрібниць, – повідомляють у Ковельській міськраді.

Для більшості ковельчан Набережна стала улюбленим місцем. Тому тут людно, приходять цілими сім’ями. Для багатьох вечірня прогулянка біля Турії – хороша традиція.

Як не прикро, але приходять сюди особи, які не вміють цінувати чиїхось зусиль, праці, порядку й краси. Мало того, що вони ведуть себе не належним чином: смітять, розпивають алкогольні напої, але й нищать майно міської громади. Ось і цієї ночі зловмисники викинули у річку десять смітників, які були встановлені вздовж Набережної.

Начальник управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства виконавчого комітету Андрій Стернічук просить мешканців міста, яким щось відомо з цього приводу, повідомити у поліцію. Адже це допоможе швидше виявити порушників та притягнути їх до відповідальності. А тих, хто стає свідком таких злочинів, зупиняти прояви вандалізму і терміново викликати правоохоронців.

Коментарі
07 Липня 2017, 17:03
поймать и публично выпороть возле белого дома (а лучше повесить)
07 Липня 2017, 17:21
Бидло воно і в Ковелі бидло
07 Липня 2017, 17:26
скоти. Нагодувати падлюк ти сміттям!
07 Липня 2017, 17:28
Розпочинаю полювання на бидло гопоту та нариків. Менти, проходьде осторнь,. ДІСТАЛО!
07 Липня 2017, 17:29
Цікаво, чи по мене вже виїхали?.....
07 Липня 2017, 19:17
ДІСТАЛО ТАКОЖ. Потрібно об’єднуватись!
07 Липня 2017, 19:19
працюй... даєм добро
07 Липня 2017, 19:47
То мабуть приїзжі цигани веселяться
07 Липня 2017, 20:08
Школоло після пляшки пива
07 Липня 2017, 20:44
А тих хто каналізації в річку вивів ніхто не бачить?<br/>Не річка, а справжній смітник!
07 Липня 2017, 21:51
Дебіли...! Варвари...! Батьки такі самі виродки! До влади: де наша поліція...!? Чому недорослі гасають на скутерах.мопедах по набережній? З часом ще на секонд...авто з литовськими польськими номерами виідуть!?! Чому не облаштували вбиральні Відкоси від мощених доріжок не укріплені! Перші дощики руйнують насип! Кошти витратили а на 10 кілограмів насіння трав не вистачило? Весною все буде в Туріі!
07 Липня 2017, 22:16
Пройдіться від 500 до 750 по набережній. Там вже по тихеньку пішохідна доріжка у воду сповзає. <br/>А щодо шантрапи яка наступить на корка з під пива і починає дуріти - це біда. І боротися з ними потрібно тільки жорстокими і радикальними методами. Виправні роботи і їм і батькам, під конвоєм щоб весь день з лопатою і мітлою місто драяли. Тоді може почне доходити
07 Липня 2017, 22:46
І тих хто банери на вересі порізав теж привселюдно висміяти!!!!
07 Липня 2017, 23:17
Поставте відеокамери - і дебіли боятись будуть (може), і фірмочка, яка буде встановлювати відеокамери, мільйончик відхватить, як сталось із встановленням світлофорів.
08 Липня 2017, 02:20
то де вони наші херої на новеньких авто із зарплатою від 7000грн?!///
08 Липня 2017, 09:14
Косять бобло в кущах
08 Липня 2017, 11:52
це результат дебілізації населення. Побільше концертів з різними скрипками і шкрабіними. Хто не скаче, той дебіл.
08 Липня 2017, 19:12
ще дзі- дзю забув
10 Липня 2017, 18:20
там же горомадське місце? А алкоголь розпивати ні? То для поліції ж клондайк!!!!!
11 Липня 2017, 11:31
У ЗАЇЗЖИХ ЦИГАН ПИСКИ ЧОРНІ ПОНОЧІ НІЧОГО І НІКОГО НЕ ВИДКО