У розслідуванні по «Ковельводоканалу» прокуратура встановила нові факти

07 Липня 2017, 17:45
3666

Як вже повідомляло наше видання, два місяці тому суд у Ковелі надав дозвіл на вилучення з УВКГ «Ковельводоканал» оригіналів договорів купівлі-продажу трьох іномарок, висновків про їхню оцінку, платіжок тощо.

Під час досудового розслідування кримінального провадження встановлено, що посадові особи комунального підприємства, з корисливих спонукань, зловживаючи своїм службовим становищем, здійснили закупівлі автомобілів за умисно завищеними цінами, чим завдали державі значних збитків.

Скажімо, іномарку «Fiat Ducato 2800» (2005 року випуску) керівництво «Ковельводоканалу», яким керує Юрій Рибачок (на знімку), купило за 255 тисяч гривень, хоча незадовго до цього попередній власник заплатив за неї 224 тисячі гривень. «Volkswagen Transporter» (2012) попередньо було придбано у ТОВ «Клуб проект» (м. Львів) за ціною 199 390 гривень та поставлено на облік у Ковелі, а буквально через два дні комунальне підприємство «взяло» його за 454 тисяч гривень. Тут «різниця» взагалі становить 254 610 гривень…

Суд надав згоду на тимчасовий доступ прокурору Ковельської місцевої прокуратури до документів регіональних сервісних центрів МВС у Волинській, Львівській та Рівненській областях, які стосуються вищевказаних транспортних засобів.

Це кримінальне провадженні (№ 42017031110000023) відкрите прокуратурою 13 березня 2017 за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 191 КК України (заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем), що карається обмеженням волі на строк до п’яти років або позбавленням волі на той самий строк, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Коментарі
07 Липня 2017, 21:07
перший нах.
07 Липня 2017, 22:07
що ви причепились дл водоканалу. підприємство працює люди мають питне водопостачання. давайте закриємо і що будете робити? дурні ви люди
07 Липня 2017, 23:48
При чому тут питне водопостачання і праця водоканалу до махінацій Імпотента Рибачка?
08 Липня 2017, 01:05
Порівняй тищуківський водоканал і сьогоднійшій - земля і небо!<br/>Те саме сарай біля стадіону на Грушевського і сучасний готель на його місці.<br/>Але комунодятлівська жаба декому жити не дає... Розкуркулити Хазяїна, хай все піде прахом, головне - розкуркулити! Інакше задавить заживо! Та задави вже їх, Жабо, та швидше!
08 Липня 2017, 02:51
до чого тут стадіони, готелі і сараї? &quot;«різниця» взагалі становить 254 610 гривень&quot;. це з одної машини в кишеню пішло! І це ви називаєте &quot;хазяїном&quot;? так звані &quot;куркулі&quot; були справжніми ГОСПОДАРЯМИ, а цей ЗЛОДІЙ, місце якому в тюрмі!!! А вкрадене конфіскувати в дохід держави, щоб люди мали з того пенсії та зарплати.
08 Липня 2017, 11:57
Все по колу
08 Липня 2017, 11:58
В 1917 вже відновлювали історичну справедливісь
08 Липня 2017, 12:28
Хазяїн ...бізнесмен, все життя херячить...управитель кранами, податками Ковель засипав за те, що заробив, квартири, будинки, тачили, бази відпочнку, магазини, мийки, офіси, банки...., шото забув ще вказати в декларації...., точно бабло в скриньках...., оце хозяїн херячить..<br/>Вкажіть, що це за компанії в нього, такі високоприбуткові????
08 Липня 2017, 16:35
За те, що Юрій Іванович перетворив задрипаний водоканал з хлівами та &quot;мироточащими&quot; іржавими трубами в сучасне підприємство без іржавої води, я б йому виписав премію в тих нещасних 264610 гривень, всього 10000 баксів...
09 Липня 2017, 00:39
Ну то випиши премію тому алконавту з свої кишені, мільйонер підпільний. А то той скотиняка за наші податки і проплати за ох...єнні тарифи на воду черговий мерин собі купить
09 Липня 2017, 01:47
А куди дивився роботодавець Кіндер?Схоже на те шо вони в долі?
09 Липня 2017, 13:56
А Кіндер,шо тоже імпотент?...то може того й в долі?
09 Липня 2017, 18:00
Його принаймі ще років десять тому треба було посадити з конфіскацією, а мєнти тільки зараз проводять розслідування, ламають комедію.
09 Липня 2017, 18:05
коли робив горгазі постійно по ночах їздив за рульом полуготовий з нашого міста
10 Липня 2017, 12:36
Ти його за руль свого таксі пускав?
11 Липня 2017, 02:22
Щодо імпотента Рибачка - то в точку. Всі дівки міста знають, що в нього не стоїть, тому й псіхує по пяну і зуби вибиває. Тільки Бабенков не Масалов, що всі його гріхи покривав, посадять Юрку, або хоч почистять добре.
11 Липня 2017, 18:14
Швидше ти жовчний міхур свій вичистиш...