Степан Івахів – лідер рейтингу ТОП-100 впливових волинян

09 Липня 2017, 13:10
5504

Опублікували список ста найвпливовіших людей у Волинській області.

Рейтинг підготувало видання «Волинь24» за методикою підрахунків, якою користуються провідні світові видання.

«Бізнесмени, політики, чиновники, священики, письменники, співаки – кожен із них важливий для нашого краю. Ставлячи підписи на документах, ухвалюючи рішення, виступаючи перед тисячною аудиторією, вони визначають частинку нашого з вами майбутнього», – йдеться у передмові до видання.

Перше місце у рейтингу зайняв народний депутат Степан Івахів.

Нагадаємо, відомий у Ковелі меценат та бізнесмен неодноразово потрапляє в рейтинг найбагатших людей України. Видання «Фокус» у 2017 році оцінило статки Степана Івахіва у 106 млн доларів, де він очолив 58-му позицію в рейтингу. А журнал «Forbs» визначив нардепа, як одного з найбагатших депутатів України, зайнявши 8-му позицію в рейтингу.      

1


 

 

Коментарі
09 Липня 2017, 16:24
респект і уважуха Івахіву. дійсно зробив для міста багато. тільки нехай більше не присилає в Ковель таких горе-артистів (які думають, що вони співають) типу Скрипки. Краще вже нікого. мабуть бабла відгріб за свої завивання немало. Краще віддайте їх нашим аматорам. Вони заспівають набагато краще. В ковелі талантів дуже багато.
09 Липня 2017, 17:23
Три роки небуло чути про цього антинародного депутата. І ось наступає передвиборча пора вставляння пластикових вікон взамін на детапутську недоторканість. ГНАТИ ЦЬОГО ГАДА ІЗ КОВЕЛЬЩИНИ!!!!
09 Липня 2017, 17:54
І не тільки для Ковеля!! Він для УКРАЇНИ зі своїми друями Ахметовими, Коломойськими,Порошенками,Яценюками і їм подібними ще всього недоробили, і хочуть за наступні чотири роки перевершити минулі свої "досягнення". Здихати будуть а владу добровільно незалишать. Для таких самий дієвий спосіб залишити владу методом януковича.
09 Липня 2017, 20:20
Коника йому ,коника
09 Липня 2017, 20:54
кому це Яценюк з Порошенком не подобаються? Як бабло на майдаеі роздавали, то валили валом. Запитайте Котіка, скільки він зашабашив там.
09 Липня 2017, 21:45
Меценат, бізнесмен, голосував за криваві закони 16 січня, не голосував за санкції проти Януковича, також за курс на НАТО
09 Липня 2017, 21:48
не завидуй окунь Ковельський
09 Липня 2017, 22:54
Нехай бидляча скотина сходить до логопеда
09 Липня 2017, 23:42
а ябуду голосувати за Івахіва. Це одна людина, яка не словом а ділом щось робить для держави и ковельчан. А деяке бидло, не відриваючись від унітазу тільки й може, що різні пакості писати. Тому звертають до того гов....о їда, встань з унітазу, подивись на себе в дзеркало. Бачиш.... з дзеркала на тебе дивиться дебіл і недоносок.
09 Липня 2017, 23:53
В тебе є чемодан. В Ковелі є вокзал. З Ковеля до Москви поки що ходить прямий потяг, пересідати не потрібно...
10 Липня 2017, 02:46
Івахів дійсно "щось робить", але не за свої, а за НАШІ гроші, тому не будьте такими наївними - безплатний сир буває тільки в мишоловці!!!
10 Липня 2017, 03:06
а боргів перед державою сотні мільонів, ато і більше 1 млрд <br/>класний пацан, бензин ввозить як паливну суміш, звільняється від акцизу<br/>через благодійні фонди обналічує, решту в офшор.<br/>і це тільки нам відомо. вершинка айсберга.
10 Липня 2017, 03:42
Скільки вартує потрапити у цей рейтинг? Район.Ковель шкода, бо, бачу, продався із патрошками. Ееех, шкода.
10 Липня 2017, 12:42
Він тільки те й робить, що в Москву до свого Хазяїна літає
10 Липня 2017, 15:23
Не прихильник Івахів, але не люблю і пустозвонів: В своєму інтерв'ю Івахів доволі доступно пояснив свої візити в Москву. Хто розумний, той знайде в інтернеті і почитає, а кому &quot;не дано&quot;, то ще не пізно почати вчитися і думати!
10 Липня 2017, 15:44
І я за Івахіва!!! І всі мої знайомі також!!!! Заслужив.
10 Липня 2017, 15:46
А ви чужі гроші завжди своїми рахуєте? То сходіть до інших депутатів, хай ще й вони за &quot;ваші&quot; гроші щось зроблять. Людська ненависть і заздрість не мають меж....
10 Липня 2017, 18:56
Івахів емітує,що &quot;щось робить&quot;, але не за свої, а за НАШІ гроші, тому не будьмо такими наївними !!! Якою діяльністю він &quot;заробив&quot; свої мільйони , це крадені наші гроші . В такі роки , щоб заробити ці гроші потрібно народитися вундеркіндом і щось дуже видатне придумати для людства, а він ...??? Просто знає 100 способів &quot;чесної&quot; крадіжки !!!
10 Липня 2017, 22:58
дядьку Вася, поїж рошеновських цукерочок і заспокойся. А ми за Івахіва. Молодець мужик. будемо брати з нього приклад
10 Липня 2017, 23:07
також вмієш продавати соляру укрзалізниці по 35 грн., а потім голосити, що квитки дорогі?
11 Липня 2017, 01:10
А все-таки, скільки разів на місяць це бидло зраджує Україну? Скільки разів на місяць воно літає в Москву?