Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Перевірка
Перевірка

У Ковельському районі рятувальники обстежують будинки для людей похилого віку

13:27 21.02.2021
654

Співробітники Ковельського міськрайонного відділу Управління ДСНС продовжують проводити позапланові перевірки дотримання вимог законодавства у сфері техногенної та пожежної безпеки у готелях, пансіонатах, хостелах, будинках для людей похилого віку та осіб з інвалідністю.

Про це інформує ДСНС у Волинській області.

Інспекторський склад Ковельського міськрайонного відділу проводить позапланову перевірку Благодійного фонду «Поліський дім милосердя» у селі Скулин та стаціонарного відділення для постійного проживання центру надання соціальних послуг Дубівської сільської ради, насамперед контролюючи стан шляхів евакуації, систем автоматичного протипожежного захисту, джерел протипожежного водопостачання, наявність та справність первинних засобів пожежогасіння, стан утримання електромережі тощо.

Крім того, з персоналом об'єктів провели практичні тренування щодо дій у разі загрози або виникнення надзвичайних ситуацій і пожеж, зокрема стосовно забезпечення евакуації людей.

Підписуйтеся на сторінку Район.Ковель у Facebook та слідкуйте за Instagram «rayon.kovel», де оперативно оновлюється інформація.

Загрузка...
Коментарі
Загрузка...
2 березня
Сьогодні
Вчора
28.02.2021
27.02.2021
26.02.2021